Şimdi Ara

DiRT Rally (2015) [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
28
Favori
63.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pvp event kısmından lobi oluşturup giricez hocam :).

Yok mu sürüşüne güvenen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 18 Aralık 2015; 19:42:03 >
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    Şahsen sürüşüme güvenmiyorum fakat iştirak ederim. Takipteyim hocam.
  • oyunun multisi nasıl arkadaşlar biraz anlatırmısınız içeriğini vs ona göre kış indirimlerinde alırım belki
  • heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    Maksat eğlence olsun bende çok iyi sayılmam
  • DiRT Rally (2015) [ANA KONU]

8 kişi olduk..

@heavyblitzer
    @section8
    @dart vader88
    @GATIRCAN
    @dr.halil
    @capus35
    @ogimix
    @flonky
    @NecroCyber-777

Gelebilicek arkadaşlar PM atabilirse listeye eklicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 19 Aralık 2015; 20:13:52 >

ekle beni de steam adım GATIRCAN. rallilerde süreleri de karşılaştırırız
    ben hala 60 model lancia kullanıyorum. hiç süremiyom yeni arabaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 18 Aralık 2015; 23:27:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Section8

DiRT Rally (2015) [ANA KONU]

3 kişi olduk..

@heavyblitzer
    @section8
    @dart vader88
    @GATIRCAN
    @dr.halil

Gelebilicek arkadaşlar PM atabilirse listeye eklicem.

hocam merhaba. benide listeye yazarsanız sevinirim. bende varım :)

• arkadaşlar merhaba. oyunu bir kaç gün önce indirdim. bu zamana kadar uzun zamandır rbr oynuyordum. bu oyunla ilgili 2-3 sorum olacak.

1.si g25 direksiyon sistemimle kullanıyorum ancak bu oyun için bir türlü ayar oturtamadım. ne yaptıysam rahat bi şekilde kullanamıyorum. feedback vs ayarlarını (varsa) paylaşabilirseniz sevinirim.
    2.side toprak ve asfaltta ne ayar kullanıyorsunuz
  • Arkadaşlar benim oyunun grafiklerinde bir problem var , renkler bi soluk , AA desen yok.Sanki 1080p ekrana 2k piksel yerleştirilmiş gibi pikseller ekrana tam oturmuyor.İlk defa böyle ilginç bir durumla karşılaşıyorum.
    DFGT bozuldu. hayatımda ilk defa direksiyon aldım sağolsun satıcı arkadaş ilgilenmedi elimde kaldı öyle
    Pentaya yolladım 204 tl istediler bende uraşmadım. En azından ucuza Momo alırsam bir çaylak olarak gelirim tabi neden olmasın . momoyu 2.el biraz pahalı satıyor herkes
  • NecroCyber-777 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim oyuna girerken oyundan atıp kapanması sorunu hakkında ne yaptın? Düzeltebildinmi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordic

Kardeşim oyuna girerken oyundan atıp kapanması sorunu hakkında ne yaptın? Düzeltebildinmi ?

Hocam ilginç bir şekilde tekrar indirdim dosyaları düZenledim yani cok farklı bir şey yapmadım şimdi düzeldi ben de anlaşandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç hasar alıp direksiyon sağa çekmeye başladığında aracın hangi bölümünü tamir etmeliyiz ? Wheels yazan kısmı onarıyorum ama az miktarda düzeliyor genelde yine aağa kayıyor.

İkincisi bu mühendis seçimleri tam olarak ne işe yarıyor.takıma mühendis aldıktan sonra üstü nde 30 47 gibi( mühendis skill puanını kastetmiyorum) iki rakam gözüküyor onların manası nedir hemen göreve başlamıyor mu ?

Üçüncü olarak ta yine kariyer modunda bir üst seviyeye geçmek için genel klasmanda en az kaçıncı olmamız gerekiyor ?

Dördüncüsü kazandığım parayla 70 li yıllara ait araba aldım ama kullanamıyorum.üst seviyeye çıkınca mı kullanacağım hata mı ettik şimdiden alarak ? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 19 Aralık 2015; 13:43:25 >
    oyunu steam üzerinden bilgisayardan silip sonra tekrar yükledin yani, başka bir işlem yapmadın öylemi?
  • quote:

oyunu steam üzerinden bilgisayardan silip sonra tekrar yükledin yani, başka bir işlem yapmadın öylemi?

Aynen ama sanki biraz tesadüfi oldu hocam

bende AKK'dan etkilenmemek için bu gece silip tekrar indireceğim. Tesadüfi konusunu tam anlayamadım ama inş. düzellir :)
  • arkadaşlar ben oyunu erken erişimken steamden hediye gelmişti ara sıra elimdeki dfgt ile oynuyorum biraz acemi sayılırım online oyunlarda bu oyuında kariyer moduna nereden giriliyor oyun ingilizce olduğundan bişey anlamadım birde bu yarış aralarında tamir edilsinmi diyor ben etmeden devam ediyorum bu tamir olayını biri bana aceminin anlıyacağı şekilde izah edebilirmi özeldende yazabilirsiniz.
  • quote:

bende AKK'dan etkilenmemek için bu gece silip tekrar indireceğim. Tesadüfi konusunu tam anlayamadım ama inş. düzellir :)

Tabiri caizse biraz şansa galiba doğru kelimeyi bulamadım ilk başta 😊

şimdi steam'i kurcalarken dosyaları doğrula seçeneğini buldum, tıkladığımda 20 tane dosya doğrulanamadı tekrar indirilecek diye uyarı verdi indirmeye başladı. düzelecek galiba
  • Arkadaşlar bu akşam 21:00 de yarış yapmayı planlıyoruz. Gelebilicek arkadaşlar PM atabilirse sevinirim :).

Teamspeak kullanmayı düşünüyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.