Şimdi Ara

DiRT 4 (2017) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
5
Favori
15.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pacenotelar çok sinir bozucu dirt rally de sanki bu sıkıntı yoktu ama bu oyunda eğer bir yerde hızlanırsan sonrakini çok geç söylüyor yavaşlıcak zamanı bulamıyorsun erken söylesin diye ayarlarsanda bu sefer başka yerde çok erken oluyor
  • Aynı durumu bizzat yaşadım.
  • ds4 le oynuyorum ama çok fazla force feedback var sanırım. dönüş yaptıktan sonra araç kendini direk düz pozisyona getiriyo. buda sürüş zevkini baltalıyor.en çok canımı sıkan şey o oldu .
  • Dirt serisinin oynadığım en sıkıcı,basit, ruhsuz, zevsiz, leş grafikli oyunu açık ara bu oyun oldu emeği geçenlere lanet, verdiğim paraya haram zıkkım olsun bir daha Codemasters oyununu pre order yapmak mı? Tövbe!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 10 Haziran 2017; 13:11:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr.halil kullanıcısına yanıt
    Ayarlar kısmından tüm yardımları kapatabilirsiniz.
  • Oyun dirt rally'nin zekatı bile değil. Dirt Rallyi codemasters yaptıysa bunu stajerlere filan yaptırdılar sanırım. Anlaşılan update bağımlısı olacak oyun.
  • Beyler oyunda fov ayarı var mı ?
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Var hocam.
  • Acaba büyük bir grafik yaması gelir mi ?

• Section8 kullanıcısına yanıt
    tüm yardımlar kapalı hocam. Bir tek abs açık . Zannediyorum joystickle oynayanlara bi kolaylık sağlayalım demişler. Ondan böyle gibi.
  • tropeus77 T kullanıcısına yanıt
    Arkadaş,Xbox One da Forza horizon 3 veya gears of war 4 oynamamış galiba yazık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu 1 saat civarı oynadım. Öncelikle oyun grafiksel anlamda sıkıntılı. Şöyle söyliyim. İlk michigan yollarında ağaçlar sanki pastel boya gibi biraz yavan kalmış. İlk bölümden sonra ispanya bölümünü oynadım burda grafikler daha güzel. Özellikle asfalt grafikleri çok gerçekçi. Bu arada kasma sorunu yaşayanlar msaa ayarlarını düşürsünler.

DiRT 4 (2017) [ANA KONU]DiRT 4 (2017) [ANA KONU]DiRT 4 (2017) [ANA KONU]DiRT 4 (2017) [ANA KONU]DiRT 4 (2017) [ANA KONU]DiRT 4 (2017) [ANA KONU]DiRT 4 (2017) [ANA KONU]DiRT 4 (2017) [ANA KONU]DiRT 4 (2017) [ANA KONU]

• Yaw her etap sonu genelde leaderbord a bakıyorum ilk 300-400 de türk yok bi delta diye birine rasladım oda benim 300. sırada 2.30 yaptığım yerde 2.31 400.olmuş. Hiç türke raslamadım ilk 1000 içinde desem yalan olmaz. Yazık valla.
  • flonky kullanıcısına yanıt
    üşenmedim baktım şuan hyundai R5 eventinde ilk 1000 de benle beraber 5 kişi var
  • racing ile sim arasında ne fark var?

racing modunu beğenmedim araba ile viraja tuhaf girip hızlıca götü topluyor gerçekten çok kötü. oyunu resmen baltalıyor. sim modu dirt rally gibi mi?
  • Çok çok düşük bi oran en az 1000 kişide 50-80 kişi olmalıydı.

• Grafikler ney ya öyle,modellemelerde bile sıkıntı var.
    Başka bir sıkıntı tuş dizilimi,Allahını seven söylesin şu iğrenç tuş ayarını nasıl düzelteceğiz?İleri geri gitmeyi ayarladım ama sağa sola dönme nokta ve virgül tuşları.Ayarlarında bulamadım bu tuşları onları da değiştireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Grafikler ney ya öyle,modellemelerde bile sıkıntı var.
    Başka bir sıkıntı tuş dizilimi,Allahını seven söylesin şu iğrenç tuş ayarını nasıl düzelteceğiz?İleri geri gitmeyi ayarladım ama sağa sola dönme nokta ve virgül tuşları.Ayarlarında bulamadım bu tuşları onları da değiştireceğim.

Tuş ayarlarının alt tarafında left, right bölümleri var ordan yapıyorsun. Şu klavyede gazı yukarı ok yerine a tuşu yapan yapımcı neyin kafasını yaşıyor bende merak ediyorum.
  • Oyunu iade talebinde bulundum. Beklentimin altında çıktı
  • Dirt 3, Dirt Showroom, Dirt Rally'den sonra grafiksel anlamda geriye giden ilk firma olacak sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.