Şimdi Ara

#DirenDonanımHaber - 31 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.369
Cevap
21
Favori
85.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece rüyama girdi bu olay. Ciddiyim, bir arkadaşımla bu öldüren genci bulmuştuk tabii o kişi değildi o kadar yakından ilgilendim ki bu olayla rüyama dahi girdi. O kişiyi bulup vicdanın yok mu sen nasıl insansın demiştik uyandığımda bir garip oldum yemin ediyorum benim bu kadar zoruma gittiyse annesini babasını düşünemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acabuco kullanıcısına yanıt
    inşallah abi temennimiz o

• Tayyip erdoğana mesaj atıyoruz derken? Bu adam kendi oğlunu aynı cinayetten yurtdışına çıkarmadı mı siyasi gücünü kullanarak, kafanız mı iyi?
  • acabuco kullanıcısına yanıt
    Tamamda başka adam mı bulamadınız hocam adam kendi oğlunu bile yurtdışına kaçırdı yani bu görüşü haklı bulan tiplerden, 8 milyar insan içerisinden yardım isteyebileceğiniz son insan yani.
  • yetmez belkide ama başvurudan başka yapabileceğimiz birşey yok unutmayın bu ülkeyi yemeği olmayan halk kurtardı zenginede makamlıyada yedirmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 30 Nisan 2017; 17:48:13 >
  • Up desteğinizi esirgemeyin
  • Popülerden çıkmış konu. Up'layalım arkadaşlar. Gündemde kalması gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1ht1baron -- 30 Nisan 2017; 23:16:19 >
  • up up
  • Yukarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 kişi bıçaklayıp öldürüyor kimsede bişey yapmıyor 2 yıldan fazla olmus hala yakalanamamıs katiller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 1 Mayıs 2017; 0:13:53 >
  • sinirim bozuldu bu katiller şimdi elini kolunu sallaya sallaya aramızda dolaşıyorlar
  • up
  • Up up up

• Up Up
  • Fatih Portakala mesaj attım ve imzaya destek verdim. Diğerlerini de yapmaya çalışacağım yurtdışından da olsa up up up. Lütfen destekleyin

• Upupup

• up
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.