Şimdi Ara

#DirenDonanımHaber - 31 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.369
Cevap
21
Favori
85.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İZLEMEYİN ŞU BEYİN YIKAYICI MÜGE ANLI ZUHAL TOPAL FALAN HEP BUNLAR BEYİN YIKAMAK İÇİN

OLAY ACI AMA BİR O KADARDA MÜGE ANLIYA SANKİ SAVCI AVUKAT GÖZÜYLE BAKAR OLMUŞUZ İÇLER ACISI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysftnr333 -- 29 Nisan 2017; 17:50:50 >
  • Yukarı
    Yukarı
    Yukarı
  • müge anlıyı ne kadar sevsemde bu konuyla ilgileneceğini düşünmüyorum.kendisi ilgilenir belki ama kanal izin vermez.malum atv malum hükümet yandaşları.parası olanı yanlarına çektikleri için bu heriflerinde parası varmış 2 telefon açarlar hallederler aralarında.
  • Baştan niye haberimiz olmadı kaçmış çocuk yok böyle bir şey onun yerine annesini babasını tutaklasınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acabuco

Forum olarak tepki koyarsak ortaya, belki gundem yaratip olayin uzerine gidilmesini saglayabiliriz

suan bedava eti cin dagitilsaydi daha cok forumca tepki koymustu dh oluculerimiz. burdan bi caacik cikmaz zira memleketten cacik cikmiyor. dh memleketin aynasi.
  • Cumhurbaşkanlığına başvurumu yaptım. Umarım bu işin üzerine düşülür.
  • Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattına mesaj attım
  • Yukarı
  • Dünyada her dönem bu işler böyle olmuştur. Herkes eşittir ama birileri daha eşit, adalet herkese lazımdır ama birilerine daha fazla lazım. Asıl ilahi adaletin önünde göreceksiniz siz bu şerefsizleri...

İnkâr edenler sanmasınlar ki, kendilerine süre vermemiz, kendileri için hayırlıdır. Biz onlara süre veriyoruz ki günâhlarını artırsınlar. Onlar için zelil ve perişan eden bir azap vardır. Ali İmran suresi 178. Ayet...
  • Nasıl bir ülkede yaşıyoruz ki Müge Anlı'nın programına çıksında bir kamuoyu oluştursun olayı çözsünler diye bekliyoruz.
  • Tüm linklere numaralara e postalara mesaj attım umarım faydası olur.Konu sahibine sağduyusundan dolayı teşekkür ediyorum başarılı olabilirsek benzeri durumların önü açılır sosyal medyanın,internetin gücünü kullanırız ilerleyen zamanda da inşallah.
  • Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattına mesaj attım
  • müge anlı ve fatih portakal'a mesaj atıldı
  • Yukarı !!!
  • ortak mesaj sablonu nerde beyler?
  • müge anlı şu anda kendi derdinde, evlilik programları kaldırıldı
  • Katilin fotoğrafı twitterda paylaşılmış. Ömer Fatih ÖZTÜRKLER diye aratınca çıkıyor.
  • ysftnr333 Y kullanıcısına yanıt
    Adaleti ariyoruz bir sekilde iste. Ayrica medyanin kamuoyu olusturma gucunu kucumsemeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

müge anlı şu anda kendi derdinde, evlilik programları kaldırıldı

müge anlı suçluları bulan kadın değilmi evlilik ne alaka ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.