Şimdi Ara

direksiyon sınavındaki arabanız? (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
809
Cevap
0
Favori
89.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ford 1835 tır dı. Hocalarda bayandı.

Hocalara desen bu tir kaç vites yada araba kaçıncı viteste gidiyor bilmezlerdi ama bu işi erkeklerden iyi yapmışlardı.

E ehliyetimi de isuzu otobüste aldım

B yı de 98 de brodway kullanarak aldım

A2 yide vitesli bi motor kullandım ama markayı hatirlamiyorum.

Yani 4 kez ehliyet aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ehliyetimi lada ile 90 senesinde almıştım murat 124 ün aynısıydı o zamanlar bunlardan çok vardı.
  • renault symbol namı diğer sümbüül klima açık yokuş yukarı hiç gaz vermeden kalkıyordu maşşallah deli gibi dci'ydı işte vesselam
  • Albea ahı gitmiş vahı kalmıştı aracın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • renault clio

dizel olması aslında en iyisiydi.

• Peugeot 206 ama sınavdan önce hiç kullanmadım benim ehliyetten önce arabam vardı zaten 96 model 2.0 tempra onunda sınav yerine gitmiştim hiç kullanmadığım araci aldım kullandım görevliler sigara yakıp adamlar ev kirası konuştu sonrada tamam sen zaten biliyon araba sürmesini dediler

• Modeli tam hatırlamıyorum ama araba ölmüştü 270 binlerdeydi direksiyon baya sıkıntılıydı zorlanmıştık sınavda baya direksiyon yüzünden.

• Murat 131 idi, 4 vitesli, koltuğu sanki yok gibiydi, sanki tabureye oturmuş gibiydim

• dizel opel corsa idi. 2013 model. oldukça dolu bir araçtı fabrikasyon alaşım jant deri direksiyon filan vardı. kullanımı çok rahattı direksiyonu yumuşacıktı city mode sağolsun araç yeni bir araçtı frenleri filan tutuyordu hiç sıkıntısı yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 14 Şubat 2020; 23:16:52 >
  • Renault 9 Broadway RN idi sanırım. Şu makyajlı olanlardan

• Hyundai i20.Sınavda hocalar kırmızı ışığın yanmasına 2 saniye kala bana bas geç demişti ben de beni denediklerini düşünerek basmadım yavaşça gittim ışıkta bekledim.Bana dediğimi niye yapmıyorsun demişti.
  • Renault Clio 4 1.2 75 hp. Araç full dolu, sıcak ,klima açık, rampada... Sınavın en kritik anıydı ama bir şekilde geçtik

• Sene 2004 araç reno spring

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Spring de 1993 model falandı galiba

• fiat albea

• Hyundai Getz ile girdim sınava. Araba biraz döküntü bir arabaydı. Şükür tek sefer de geçmiştim sınavdan.

• VW UP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_samuray -- 8 Ocak 2022; 19:32:9 >
  • Chevrolet Aveo 1.2

• 124 ün bulgar romen veya rus versiyonu gibi bişeydi şöför taraf pedalları bile ekliydi ayağıma takılıyordu, şartlar baya kötüydü.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.