Şimdi Ara

Direksiyon Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar.&Ehliyet Hakkında Herşey (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
2
Favori
192.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • imç nin tam karşısı. Müzikçiler varya bi apartman 2.katı ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

De bu araçları nerden buluyo bunlar.

Birde Para yok deriz.

Ne para yoku. Paradan bol ne var bizde. Sırf vergi vermemek için yok diyoruz. Neyse.
  • iyide sürücülerin çoğunun arabası yok...

bu yeni katılanlardan benimde coşkununda yok mesela...

coşkun corsada satıldı hayellerim yıkıldı
  • Bugun 45 yaşlarında bi teyze girdi sınava , verdi ve çıktı. Kocası ve arkadaşlarıyla muhabbet ediyordu istemeden kulak misafiri oldum.

İşte bu kadar dı sana bide otomatik alırız gaz fren çüş diyinde durur araba.

Ben dumur.

Kızlarda çoğunluktaydı hatta biri direk kesti beni

Herkes ne araba alsam muhabbetindeydi yani anlayacağınız yollara birsürü yeni araç geliyor.

• Geçmiş olsun Ozan

Yollara yeni kasaplar geliyor..
  • quote:

Bugun 45 yaşlarında bi teyze girdi sınava , verdi ve çıktı. Kocası ve arkadaşlarıyla muhabbet ediyordu istemeden kulak misafiri oldum.

İşte bu kadar dı sana bide otomatik alırız gaz fren çüş diyinde durur araba.

Ben dumur.

Kızlarda çoğunluktaydı hatta biri direk kesti beni

Herkes ne araba alsam muhabbetindeydi yani anlayacağınız yollara birsürü yeni araç geliyor.

Siz İstanbul'dasınız şansızsınız valla. ben yine şanslıyım biraz. Ankara'nın trafiği yine iyi. Durduğu yerlerde oluyo ama ufak zaman sonunda hemen ilerliyo. İstanbul tam tersi.

• Vallaha bugun pazardı sabah 7 sularında yollar çok güzeldi . Tam antremanlık çıkcam kuçumla onu öne oturtucam birlikte gezcez. Alışınca kız arkımı falan alırım
  • O saatte sen buraya gel bakiyim. Yollarda in cin top oynuyo sende hakemlik yapıyosun resmen.
  • quote:

Vallaha bugun pazardı sabah 7 sularında yollar çok güzeldi . Tam antremanlık çıkcam kuçumla onu öne oturtucam birlikte gezcez. Alışınca kız arkımı falan alırım

yusuf bmw 325ti le sokaklarda gazlarsin artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: warrior sako

quote:

Vallaha bugun pazardı sabah 7 sularında yollar çok güzeldi . Tam antremanlık çıkcam kuçumla onu öne oturtucam birlikte gezcez. Alışınca kız arkımı falan alırım

yusuf bmw 325ti le sokaklarda gazlarsin artık

Hayır iyice alışana kadar en azından. 2 Ay Boyunca günde 1 saat antreman. Belki daha sonra.. Tecrübem arttıkça hızı arttırım. Daha dur dostum bismillah

• bu yusuf olgun çocuk walla... bi gaz öle yapcam böle yapcam demiyo hep mantıklı konuşuyo.. aferin kardeşime....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chino

bu yusuf olgun çocuk walla... bi gaz öle yapcam böle yapcam demiyo hep mantıklı konuşuyo.. aferin kardeşime....

Zat-ı Halinize Layık olmaya çalışıyoruz.
  • hadi len :P
    quote:

quote:

bu yusuf olgun çocuk walla... bi gaz öle yapcam böle yapcam demiyo hep mantıklı konuşuyo.. aferin kardeşime....

• Kendisi Osmanlı Hanedanlığı'ndan geliyor, çok da asildir

Bu arada ilk E5 tecrübemi sınava giderken yaşadım. Babam beni oturttu direksiyona

quote:

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coşkun -- 18 Mart 2007; 23:44:40 >

• Valla ben bizim site ve bizim mevki dışında kullanmışlığım yok malesef. Otobandan tırsıyorum açıkçası
  • herşeyin yeri ve zmnı vardır... otobandan okula gidip geleceğiniz günlerde olacak... hemde hergün... rahat olun;)
  • ben ilk kapışmamamı bile yaptım dün
    cmax ile megane a toz yutturdum tam anlamı ile 100 le giderken slektör yaptı kökledim 140a kadar aynadan farlarının uzaklaşmasını görmek güzeldi ama pişmanım

@coşkun
    sağol. ne güzel hayallerim vardı
    paranın gözü kör olsun.
    1000 ytl teklif ettim kabul etmedi

• O yüzden yavaş yavaş başlayacağım.
  • Hadi herkese hayırlı olsun.
  • CNR'a kediyle gelcem inşallah
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.