Şimdi Ara

Direksiyon sınavı hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu yeri doğru mu bilmiyorum da buraya açayım dedim

Bugün direksiyon sınavım vardı. Gittim kaputu bagajı araç içini falan hepsini düzgünce anlattım. L park yerine girerken vites 2 ile girdim 1'e almayı unuttum ve araç istop etti. Ve bazen o stres/heyecan ile frene bastığımı farkettim araçtan sesler geliyordu ama sonra anlayıp kestim. Turu tamamladım bana kullandırttı aracı tur sonuna kadar. İnmeden önce hataların vardı biliyorsun değil mi dedi. Evet biliyorum dedim. Debriyajdan ayağını kaldırmıyorsun/hızlı kaldırıyorsun falan falan dedi. Şimdi ben geçtim mi geçmedim mi bunu size sormak istedim . Biz nerden bilelim falan diyenler için açıklanması günler alıyor ve ben baya stresliyim geçtim mi kaldım mı diye. Bir tahmin yürütmenizi istiyorum açıkçası. Hoca da genelde turu tamamlayanlar geçiyor dedi. Hata yapanlarda sürücü iniyor eğitmen geçiyor turu o tamamlıyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmissin işte merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Geçmissin işte merak etme

hocam ben de öyle düşünüyorum parkuru tamamlattıkları için. ama gene de rehavete kapılıp kalıp üzülmek istemiyorum. hoş araba falan yok geçsem ehliyeti alsam bile öyle duracak da insan gene de olsun istiyor
  • Hocam sınav sonuçları yarın belli olur.Direksiyon sınavının sonucu çok uzun sürmüyor.Park yerinde hata yapmadıysanız geçmişsinizdir diye düşünüyorum.Park yerine kadar sınavı geçemeyenler araçtan indirilip komisyon üyesi aracı kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Hocam sınav sonuçları yarın belli olur.Direksiyon sınavının sonucu çok uzun sürmüyor.Park yerinde hata yapmadıysanız geçmişsinizdir diye düşünüyorum.Park yerine kadar sınavı geçemeyenler araçtan indirilip komisyon üyesi aracı kullanıyor.

parkı doğru yaptım galiba kimse indirmedi tamam oldu gidelim dedi hatta adam
  • Ben birkaç gün içinde sürücü kursundan öğrendim notları da sonucu da

• Parkuru tamamladıysan geçmişsin demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Parkuru tamamladıysan geçmişsin demektir.

hocam çok teşekkür ederim mutlu oldum şu anda baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Parkuru tamamladıysan geçmişsin demektir.

Her zaman geçerli değil, komisyona bağlı. Bazı hocalar bırakacağı halde tamamlattırıyorlar.
  • Direksiyon sınavında kaputmu açılıyor, motorcumu yetiştiriyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Direksiyon sınavında kaputmu açılıyor, motorcumu yetiştiriyorlar

prosedür epey değişti. Bundan önce ehliyet alanların 3 te 1 i tekrardan sınava girse şu anda ehliyet alamazlar

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    arabanın suyunu yagını kontrol her zaman kontrol etmek gerekir bunun için MOTORCU olmaya gerek yok
  • Tamam tartışmayın sebepsiz yere geçtim sınavı

• quote:

Orijinalden alıntı: bilocan123bilo

arabanın suyunu yagını kontrol her zaman kontrol etmek gerekir bunun için MOTORCU olmaya gerek yok

Ben senede 1 bakıyorum

• Parkuru tamamlamış olman geçtiğini göstermez. Bir kere stop ettirdiysen kalmazsin. Ikincide bırakıyoruz ki ben genelde ikincide de iyi niyetle yaklasiyorum direksiyon hakimiyeti iyiyse tabii.( ki zaten gecmissin hayirli olsun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 15 Mart 2017; 16:33:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.