Şimdi Ara

Direksiyon seti oyun ayarları!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
141.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar az önce Kontorland direksiyon seti aldım. Bir heyecanla Nfs Undergroun 2 girdim ama hevesim kursagımda kaldı.

Gaz-fren pedalı kamera ayarı olarak kayıtlı gaza basıyorum arka tarafı gosterıyor... El freni çalışmıyor , vites sadece ileria attırıyorsun ve geri yok..
    Oyunun kontroller bölümüne girdim seçiyorum gaza basıyorum ama ayarlayamıyor. Şimdi nfs proo street yüklüyorum birde onda denicem + gta yüklicem..

Ama benım için nfs 2 olması cok önemli. Bildiklerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.. İyi forumlar.

Saygılar.

• Kontroller bölümünde klavye ve usb game conteoller sekmesi olması lazım bir deneyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeWBeWC!BeWBeW

Kontroller bölümünde klavye ve usb game conteoller sekmesi olması lazım bir deneyin

Nfs 2 Underground göremedim öyle bi seçenek ama varsa mukemmel olur. Pro street sorunsuz hersey guzel oynuyorum...
  • @ BeWBeWC!BeWBeW

Dediğiniz gibi yukarıdan klavye-joystick diye ayrılıyor. Ayarlarımı yaptım... Çok teşekkür ederim..

İyi forumlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JANT!

@ BeWBeWC!BeWBeW

Dediğiniz gibi yukarıdan klavye-joystick diye ayrılıyor. Ayarlarımı yaptım... Çok teşekkür ederim..

İyi forumlar.

• Arkadaşlar bende de snopy mx-v19 direksiyon seti var fakat ayarlarında sorun var :S direksiyon sürekli sola dönükmüş gibi ortadayken bile denetim masasından ayarlara fln girdim ama yapamadım z ekseni dönmesi ne oluyo arkadaslar bilen varsa yardm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc1lesme

Arkadaşlar bende de snopy mx-v19 direksiyon seti var fakat ayarlarında sorun var :S direksiyon sürekli sola dönükmüş gibi ortadayken bile denetim masasından ayarlara fln girdim ama yapamadım z ekseni dönmesi ne oluyo arkadaslar bilen varsa yardm...

denetim masasındaki oyun kumandaları bölümüne girincede mi hep sola yatık bi şekilde duruyor ?
  • aynen normal direksiyon düz tutuyorum ama sola dönük gösteriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc1lesme -- 2 Ağustos 2009; 10:36:11 >
  • bence direksiyon bozulmuş düşüdrdüysen felan mandalı krılmış olablir yazılımsal olduğunu sanmıyorum
  • Sallayınca içinden de parça sesi geliyo kırılmıs bişi galiba peki tamiri mümkünmü ? elektrik teknikeri abim var göstersem anlayabilirmi ? tamiri mümkünmü yani :)
  • yha beyler ne olur şunu bana ayrıntılı bi şekilde anlatın usb ye nasıl geçilior delirecem kç gündür bunla uraşıom
  • şu ayarlar bölümünü ayarlı şekildeyken fotosunu çekip koyarsan çok sevinirim. teşekkürler
  • Bende de kontorland direksiyon seti var. Şu istediğin kadar döndrüme olayını yapamadım bir türlü. Başka yerlerde bir tuşa basman gerekiyo felan diyor ama anlamadım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
  • arkadaşlar bendede kontorland bir direksiyon var oyuna giriyorum ayarlamalarını yapıyorum tam bir şekilte ancak direksiyonu dönermediğim halde direksiyon kendi kendine dönüyor anlamadım lütfen bana yardımcı olabilir misiniz acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc1lesme

Arkadaşlar bende de snopy mx-v19 direksiyon seti var fakat ayarlarında sorun var :S direksiyon sürekli sola dönükmüş gibi ortadayken bile denetim masasından ayarlara fln girdim ama yapamadım z ekseni dönmesi ne oluyo arkadaslar bilen varsa yardm...

Kalibrasyon ayarları varsa onları kurcalamanızda fayda var.

Diğer sorunuz için de

Eğer bozuksa tamiri kesinlikle mümkündür anlayan birisinin bakması yeterli.
  • arkadaşlar bende minton direkson seti war ama pc direksiyonu algılamıyor usb ne yapmam lazım lutfen yardım edin kaç günden beri bunla uraşıyorum bilen varsa sölesin lütfen
  • direksiyon ile pedallar ayrıysa pedalların kablosunu direksiyondakine bagla
  • ya bende axess var arkadaşlar direksiyon sorunsuz ama gaz ve fren çalışmıyor anlıyan yk mu gt5?
  • beyler bende wincase direksiyon seti var bununla hangi oyunları oynayabilirim?
  • ferhat212121 F kullanıcısına yanıt
    kardeş seti bilgisayara bağla sonran direksiyondaki program tuşuna 3 sn basılı tut sonra sarı ışık yanacak sonra gaza bas sonra ışık yanıp sönecek sonra üçgene ba s ve sorun halloldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.