Şimdi Ara

Direksiyon önerir misiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana hemen alabileceğim bir direksiyon tavsiye edebilirminiz.
    çok aşırı oynamayacağım 1-2 ay boşum bu arada kullanmak için,şöyle ucuzundan ama en azından analog ve digital özellikleri olsun.
    Az ve çok döndürdüğümde ona göre tepki versin.
    olursa bide gazı freni olsun

60 tl ye burdaki bilgisayarcıda compaxe direksiyon var nasıldır sizce.

Şimdiden çok teşekkür ederim

• burnout aldım steamdan neyle oynayayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: makman

burnout aldım steamdan neyle oynayayım

burnout direksiyonla oynanmaz. gamepadle oyna daha zevk alırsın

edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 22 Aralık 2010; 20:32:15 >
  • gamepadim var ama araba oyununu gamepadle oynamakla klavye ile oynamanın arasında ne fark var ki.

• quote:

gamepadim var ama araba oyununu gamepadle oynamakla klavye ile oynamanın arasında ne fark var ki.

bende hem gamepad hemde direksiyon var. ama ben burnoutta gamepadi tercih ediyorum. arcade bi oyun olduğu için direksiyonla oynamak zor ve yorucu olur.
  • quote:

gamepadim var ama araba oyununu gamepadle oynamakla klavye ile oynamanın arasında ne fark var ki.

gamepad ve klavye örnekleyecek olursak

1 ve 0 sistemi ile çalışır.. şöyleki tuşa bastığınız zaman kademeli olarak değil doğrudan gaz verirsiniz.

ama direksyon gaz sistemi kademeli sistemdir.. (bazıları hariç) şöyleki sistem

0 dan 1 e kadar olabilecek bütün ondalık değerleri içerir

0 0.1 0.2 0.3 0.4 1.0

gibi yani kademelidir viraja girmeden önce gazı yavaştan kesip girerseniz daha sağlıklı dönersiniz

ama klavye ve game pad da tuştan elinizi çektiğiniz anda 1 olan değer 0 a düşer arabanın bırr diye kendini geriye attığını hissedersiniz..

yani gerçek hayatta birden ayağınızı gazdan çekmeniz gibi..

• Bende onu diyorum:D gamepad ile klavye arasında fark yok, o yüzden ucuz yollu analogu olan bi direksiyon önerin diye
  • abicim nasıl fark yok biri analog biri dijital işte 60 tl ye imzamdaki direksiyonu öneririm. force feedback özelliği falan var. tabi kampanya fiayatı 60 tl idi. şimdi 70- 80 olmuştur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.