Şimdi Ara

direksiyon önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar ben dreksiyon almayı dusunuyorum ancak nasıl bir sey almam gerektigini tam olarak bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim
    fiyat olarak 250 ytlye kadar cikmayi dusunuyorum dayanikli ve genis bir aciya sahip olursa iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandsomeGay -- 16 Şubat 2007; 16:37:22 >

• 250 ytl ye kadar çıkmışsan momo en uygunu ama bu işin sonunda sıkılmakta var.Bana sorarsan ben 40 ytl ye direksiyon aldım vre gayet memunum hem hevesimde geçti,(eğer 80-90 ytlye karar kılmışsan en ucuz logitech modellerine bak)bi kere alim tam alim diyosan momo al
  • quote:

Orjinalden alıntı: HRNclk777

250 ytl ye kadar çıkmışsan momo en uygunu ama bu işin sonunda sıkılmakta var.Bana sorarsan ben 40 ytl ye direksiyon aldım vre gayet memunum hem hevesimde geçti,(eğer 80-90 ytlye karar kılmışsan en ucuz logitech modellerine bak)bi kere alim tam alim diyosan momo al

Arkadaşa katılıyorum. Zevkler görecelidir tabi ama biryerden sonra sıkılıyor insan. Ama ben yine de momo yu tavsiye ederim. Nihayetinde diğerlerinden 1 ayda sıkılırsan momodan 6 ayda sıkılırsın. Tam teşekküllü bir settir.
  • öneriler için saolun yarin gidip alicam buyuk ihtimalle (eger bulabilirsem )(momo logitech)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.