Şimdi Ara

Direksiyon Joystick

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün akşam SnoPy marka bi oyun padi aldım direksiyon elfireni vites gaz fren vs. bu tür aksesuarları var.
    Şimdi oyun oynarken bu direksiyonun çevirdigim kadar teker dönmesi lazım değilmi. benim şimdi tespit ettigim sağa sola istedigin kadar çevir belli
    bi yere kadar çevirdigin zaman sağ-sol tuşlarının yaptıgı görevi yapıyor bu hepsinde bölemidir yoksa bi ayarı falan varmıdır, ben direksiyonu yarım sol çeviriyom tekerinde yarım sola dönmesini istiyodum ama hayal kırıklıgına ugradım eger böleyse hepsi beş para etmez bunlar oyun oynanmaz ki bunlarda..

• kimsenin Bu konu hakkında bilgisi yokmu şimdi ?
  • ortasında bi düğme olması lağzım ona basınca direksiyonda kırmızı bi ışık yanacak o düğme analog geçiş düğmesi ona basarak dene bi
  • dostum cok saol ya valla iade edicektim az daha.. cok teşekkür ederim
  • bişey değil
  • eee işe yaradı değil mi?
  • Gerçekten güzel bir bilgi paylaşımı olmuş ama arkadaşım sende biraz kurcalasana aleti
  • quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Gerçekten güzel bir bilgi paylaşımı olmuş ama arkadaşım sende biraz kurcalasana aleti

+1 abi ben direk her tuşun ne işe yaradığına bakarım
  • kardeşim aldığın oyun konsolunun modeli v19b mi? ben de aldım dün bu konsoldan. denetim masasında oyun kumandalarının altında gözüküyor, testlerini yapıyorum, gaz pedalı ve direksiyonun testleri normal ama vites ve el freninin test bölümü yok.el freni ve vitesin testini yapamıyorum yani.need for speed underground 2 oyununda direksiyon normal çalışıyor ama gaz pedalı, vites ve el frenini bi türlü çalışmıyor. oyunun ayarlar bölümünde wheel options da aktif olmuyor. yani ayarları oyun üzerinden de yapamıyorum. bu konuda bi bilgin var mı acaba? yardımcı olursan çok sevinirim yoksa götürüp geri vercem bu meleti :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: cihanakdemir

kardeşim aldığın oyun konsolunun modeli v19b mi? ben de aldım dün bu konsoldan. denetim masasında oyun kumandalarının altında gözüküyor, testlerini yapıyorum, gaz pedalı ve direksiyonun testleri normal ama vites ve el freninin test bölümü yok.el freni ve vitesin testini yapamıyorum yani.need for speed underground 2 oyununda direksiyon normal çalışıyor ama gaz pedalı, vites ve el frenini bi türlü çalışmıyor. oyunun ayarlar bölümünde wheel options da aktif olmuyor. yani ayarları oyun üzerinden de yapamıyorum. bu konuda bi bilgin var mı acaba? yardımcı olursan çok sevinirim yoksa götürüp geri vercem bu meleti :(

arkadaşım bende ilk vitesli direksiyon sti almıştım ama viteste sorun yaşaım oyunlarda tanımıyordu sonra geri götürdün snopy vitessiz aldım üste para dahi kaldı çok mutluyum sorun yaşamadım ama aradan 2 sene geçti (carbon oynarken çok fazla yüklenmişim) bozuldu ama iyi dayandı bana

• çok sağol 1453. yani götürüp geri vercem galiba ben bunu.kutu içinden çıkan kitapçıkta da vites ve frenin yeni eklendiği görülüyo. yani ne yaparsam yapayım bu iş olmayacak galiba. bi de benim bilgisayar dizüstü. kitapçıkta da pc için diyor. gerçi dizüstüyle alakalı bişi de dememiş
  • bendede şöle bi sorun var direksiyonu kullanamyrm gaz pedalı vites el freni falan çalışıyor direksiyonu çevirdigimde dönmüyo ama üstündeki tuşlardan sağ sol yapabiliyorum napmam gerek yardımcı olursanız sevinirim
  • nası direksiyon calısmıyomu
    bendede laptop var gayet sorunsuz calısıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.