Şimdi Ara

DİPLOMA İLE İLGİLİ BİR SORUM VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sene liseden mezun oldum diplomayı alırken müdür yardımcısı bu diplomayı tasdik ettirin dedi bende yolladım tasdik ettirdim ama noter arkasına mühür gibi bir şey vurmuş sizce bu bir sorun çıkartır mı?

• sorun cıkmaz zaten muhur vurması gerekıyo kı tastıklı oldugu bellı olsun bır kopyasını alıp deftere kayıt edıyolar aslınıda sana gerı verırler ama neden tastık yaptır demıs olabılır ben onu anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pntgrmyk

sorun cıkmaz zaten muhur vurması gerekıyo kı tastıklı oldugu bellı olsun bır kopyasını alıp deftere kayıt edıyolar aslınıda sana gerı verırler ama neden tastık yaptır demıs olabılır ben onu anlamadım

Vallah niye öyle bir şey dedi hoca bende pek anlamadım ama sizin dediğiniz asıl olan diploma arkası mühürlü olan değil mi?Bir de üniversiteye kayıt olurken sorun çıkmaz değil mi?
  • sımdı soyle soyluyeyım,

Muhtemelen hoca bu dıplomanın fotokopısını cektırın onaylatın aslı yanı okulun verdıgı sızde dursun onaylattıgınızı baska ıslerde kullanırsınız gıbı bısey demek ıstemıs olabılır.
    Unıversıteye kayıt olurken bır sorun cıkacagını sanmıyorum dedıgım gıbı sadece fazladan noter onayına sahıp olmus dıploman.
    Sıkıntı cıkmaz ancak onay ıcın bosuna para vermıs oldunuz.
    Dıplomanın fokotopısını cektır 2-3 kopya yeter sonra okula gıt aslıyla bırlıkte yanı orjınalıyle bırlıkte fotokopı olanlara hocan aslı gıbıdır muhru vursun ımzalasın. (bu ıslemı bas mudur yardımcısı yapar )

• quote:

Orijinalden alıntı: pntgrmyk

sımdı soyle soyluyeyım,

Muhtemelen hoca bu dıplomanın fotokopısını cektırın onaylatın aslı yanı okulun verdıgı sızde dursun onaylattıgınızı baska ıslerde kullanırsınız gıbı bısey demek ıstemıs olabılır.
    Unıversıteye kayıt olurken bır sorun cıkacagını sanmıyorum dedıgım gıbı sadece fazladan noter onayına sahıp olmus dıploman.
    Sıkıntı cıkmaz ancak onay ıcın bosuna para vermıs oldunuz.
    Dıplomanın fokotopısını cektır 2-3 kopya yeter sonra okula gıt aslıyla bırlıkte yanı orjınalıyle bırlıkte fotokopı olanlara hocan aslı gıbıdır muhru vursun ımzalasın. (bu ıslemı bas mudur yardımcısı yapar )

Anladım sağ olun dediğiniz gibi sadece boş yere para vermiş oldum
  • malesef oyle oldu :) neyse aklında bulunsun okuldan aldıgın herseyın aslı sende kalsın hepsının fotokopısını al aslı gıbıdır yaptır okuluna onları kullan bı seyın orjınalı daıma sende kalsın ve cok ıyı sakla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.