Şimdi Ara

Dior Homme İntense Orjinal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu parfümü tekin acar sevil boyner gibi mağazalardan alan varmı ben hepsiburadadan aldım orjinallik konusunda şüphelerim var kutu ve şişe üzerindeki batch code lar farklı ikisini sorguladığımda kutunun batch code 2018 üretim şişenin batch code 2013 tarihli mağazalardan alıp orjinal ürününüzün fotolarını paylaşırmısınız detaylı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüsoo19071996 -- 9 Şubat 2023; 21:11:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HB uzun bir süredir sahte parfümden geçilmiyor. Orjinal satılan parfüm çok çok az.

Şu an zaten 340TL'ye biri DHI listelemiş HB'de. Bu parfümün orjinal olduğuna inananlar için elimde satılık kelepir boğaz köprüsü var..

İkincisi.. kutudaki batch kodu 9J01, şişedeki batch kodu ise 3Z03..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 10 Şubat 2023; 22:48:24 >
  • İç silindir'de iki adet Dior yazısı olması lazım. Şişenin ön yüzündeki marka modelin kabartmalı siyah font olması lazım

edit: alt yazılar lazer ile pütürlü olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayyu -- 24 Mart 2023; 22:56:48 >
  • Orijinal değil. Hepsiburada suç işliyor bu parfümü orjinal diye satan satıcılara müsade ederek. Bir sürü detay var fakat en barizini belirteyim; dış kapagın tepesinde, tam ortasinda bir çentik var. Bu kusurlu taklit ürünlerde olur. Orijinal DHI kapagında böyle hatalar olmaz. 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.