Şimdi Ara

Din hocaları eksiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her atama günü din hocası alınıyor 1000 kişi filan şimdide 3000 tane alınacakmış nereye gidiyor bu din hocaları bende lise okudum din derslerimiz boş geçiyordu valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• artik savas ciktiginda din hocalari okuyup ufler ulke kurtulur. En guzel orneklerini filistinde goruyoruz. Israilliler yasamak icin filistine yalvariyor.
  • Müdür yardımcısı veya müdür oluyorlar . Nasıl olduklarını da biliyoruz zaten .

Ülkedeki en ufak ilim ve bilim kırıntısını da bitirene kadar durmayacaklar sanırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

artik savas ciktiginda din hocalari okuyup ufler ulke kurtulur. En guzel orneklerini filistinde goruyoruz. Israilliler yasamak icin filistine yalvariyor.

Öyle deme ara sıra bi kaç israilli bıçakla aralarına dalıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğitimsiz halk avantajları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayvanat bahçesinde çalışan adamı TÜBİTAK'a müdür yapmıştı akp

Tahminimce öğretmenliği de benzer biçimde sıçrama tahtası olarak kullanıyorlar

Bol miktarda ak militanın din kültürü öğretmeni olmasını sağlıyorlar

Sonra 2 imza ile kritik kurumlarda yönetici yapıyorlar

Akpliler de 3 bin liraya öğretmenlik yapacak göz var mı ?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Sana hak veriyorum ....çok haklısın.. 2002 yılına kadar sanat bilim adamları yetiştiriliyordu..hatta 1923 yılından itibaren bilime o kadar eğilmiştik ki neredeyse uzayda ki solucan deliklerini buluyorduk ..ama akp geldi ve şeytan işi dedi ve tüm bilim calişmalarını durdurdu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furandor -- 4 Ocak 2016; 22:25:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Sana hak veriyorum ....çok haklısın.. 2002 yılına kadar sanat bilim adamları yetiştiriliyordu..hatta 1923 yılından itibaren bilime o kadar eğilmiştik ki neredeyse uzayda ki solucan deliklerini buluyorduk ..ama akp geldi ve şeytan işi dedi ve tüm bilim calişmalarını durdurdu..

Adnan menderes uçak fabrikasını kapatmadan Türkiye, kendi uçağını üretebilen 5 devlet arasındaydı. Örnek vereyim dedim.

• Eğitim yine siyasetin elinde oyuncak oldu.

Pasaj içinde açılan liselerimiz hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.