Şimdi Ara

Dikkat Yeni Dota Player.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar beyler, yaklaşık olarak 1,5 sene aktif olarak LoL oynadım, LoL ün artık çok sıkması sebebiyle Dota indirdim anlamaya çalısıyorum oyunu bu aralar. Beyler sorum şu base'e nasıl ışınlanıyoruz? LoL'de var ya hani b ye basarsın 8sn sonra base'desin. Çok saçma bir soru olabilir, ama ağır noob um :/

• Biz alışkınız sıkıntı yok. Town teleportal tarzı birşey var hatta quickshop kısmında var kısayolu . 135 gold.
  • Açıkcası kızma ama eşşek gibi yürüyecen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amagina

Açıkcası kızma ama eşşek gibi yürüyecen

troll eksiğimiz yok kardeşim niye kervana katıldın sen dehocam öyle beleşe gitme yok arkadaşın dediği gibi teleport scroll almanız lazım sağ alt köşede beyaz küçük kareye sağ tıklarsanız hemen alır.tabii yandaki shoplara veya basedeki shopa yakın olmanız lazım almak için veya direkt dediğim gibi sağ alttan alır kuryeyle getirtirsiniz ama büyük ihtimal middeki adamdan küfür yersin.

• 135 gold harcarsın ama ne hayatlar kurtarır paha biçilemez.
    loldeki gibi dokundukları gibi tp bozulmaz, bu sebepten düz damage vuran hard carrylerden kaçmak için mükemmel bir yöntemdir..
  • Güncel rehber yapan bir site tavsiye edebilirmisiniz ?
    Arkadaşla aynı durumu yaşıyorum :(
  • Arkadaşların dediği gibi tp al.Ama bedava değil ve cdsi var.LoLdeki gibi istediğin zaman bye tp olamazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.