Şimdi Ara

.............

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 19 Ocak 2023; 11:25:44 >

• Kotalı bir tarifeye benziyor. Zaten asım ücreti vs. verilmiş. Tarife değiştirirken dikkat edin. Mağdur olabilirsiniz böyle .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 mbit durmayan paket platin paket olarak geçiyor ve fiyatı 89'a indirildi ona geçmen gerekiyor
  • Okumadan dinlemeden onaylarsanız bu şekilde olur geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Okumadan dinlemeden onaylarsanız bu şekilde olur geçmiş olsun.

Girin bakın bakalım. Siz okuyarak anlayabilecek misiniz?

Açık açık şekilde yazmamislar.

Şimdi tekrar girdim. Gecebileceklerimerime baktım. Hangisinin kotali olduğunu anlayamadım.

Girin bir bakın bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 22 Haziran 2017; 7:54:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Kotalı bir tarifeye benziyor. Zaten asım ücreti vs. verilmiş. Tarife değiştirirken dikkat edin. Mağdur olabilirsiniz böyle .

Asım ücreti yok. Tamamen duruyor. Solun bir sayfasını açmaya çalışıyor onu da acamiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

25 mbit durmayan paket platin paket olarak geçiyor ve fiyatı 89'a indirildi ona geçmen gerekiyor

25 mbit akksiz Apple TV kampanyası 99.90 olduğu için daha düşük tarifeye geçiş yok.

• quote:

İlk resimdeki "indirme limitsiz "yazısını nasıl açıklıyorsunuz.

Kota aşımı ücretini nasıl açıklıyorsunuz. Kota aşımı yapılamıyor, anında duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

quote:

Şimdi tekrar girdim. Gecebileceklerimerime baktım. Hangisinin kotali olduğunu anlayamadım.

Girin bir bakın bakalım

İnternet sayfalarından girerek baksaydınız hangi paket nedir diye böyle bir yanlışlık olmazdı illaki orada yazmak zorunda değil herşey heryerde yazmaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

quote:

Girin bir bakın bakalım

İnternet sayfalarından girerek baksaydınız hangi paket nedir diye böyle bir yanlışlık olmazdı illaki orada yazmak zorunda değil herşey heryerde yazmaz.

O da iyiymiş. Onaylarken doğru bilgi vermesin, biz başka sayfalardan bilgi arayalım.

• Uğraşlarım işe yaramadı.
    sadece 3 tarifiye geçebiliyorum.
    En üstteki yine kotalı.

99.90 tl apletv 25mbit akksiz, limitsiz paketimielimden aldılar.

.............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 22 Haziran 2017; 16:55:4 >
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    tek çare Türknet olmuş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

tek çare Türknet olmuş :D

Evet sol uydunet gibi yanlış bir yola girdi.

99.90 TL'ye kotalı pakete mecbur bırakılıyorum.

25 Mbit akksiz limitsiz Apple TV kampanyasındaydım. Siteye kotalı 50mbit 200 GB kotalı paket gizlemişler. YAnlışlıkla bu pakete geçtim.
    Şimdi eski paketime döndürmüyorlar.
    Yıl 2017 100 TL'ye kotalı ve duran hesap sahibi oldum. : (sol bu konuda hiçbir şekilde yardımcı olmuyor ve cevap veren mh çalışanları bu konuda bilgisiz ve yetersiz.
    Dikkat edin.
  • Superonline bu aralar DOLANDIRICI modunda. Yerinizde olsam anında başka iss geçerdim sırf bu yaptıkları şey için. Gerekirse ceza öderim yine durmam. Umarım tez zamanda iflas ederler.
  • btk şikayet ss ler ile limitsiz adı alıtında limit uyguluyorlar bak bakalım nasıl geri eski halinie dönüyör tahütname fotosu vs ile sol ün sitesinde altına imza attıgın tahutun bi kopyası resim olarak duruyor onu hemen yedege al btk ya gönder

bide oraya neyin altına imzaattıgını iyi oku orda kota yazıyorsa yapacak bişi yok ama akk yazıyorsa iş büyük
  • altuntepe2 kullanıcısına yanıt
    Apple tvde var baya bir ceza cikar

• Beni kotadan çıkarmıyorlar. Her yere başvurdum. Bitkinin sitesi şikayeti kaydetmiyor. Oraya da şikayet edeceğim.

Çıkma cezam 1500 TL'nin üstünde olacaktır.

Bu kadar mı zor.

İlk defa bu ay bu kota işini çıkardılar.

Müşteri memnuniyeti adına gerçek tarifenize geçirelim deseler ne olacak. Fiyat aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 22 Haziran 2017; 23:3:45 >
  • Şu zamanda hiç yapmamanız gereken bişey yapmışsınız, süperonline btk kararı sonrası kullanıcıları bu şekilde cezalandırıyor..
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Aynen. Geri dönüşte yapmıyorlar

Btkya hileli ve çaktırmadan bu tarifeleri koyduklarını gösteren belgeleri göndereceğim.

• Valla beni abartmıyorum 80 kere aradılar. Açmıyorum şuan. Kaç kez açtım hep şu televizyon muhabbeti yok 1 sene olmuş fiyatım şu kadar olmuşta kota ttraife tv falan bişeyler diyip diyip duruyolar. Evet diyecem 80tane bedel çikacak altından eminim belkide taahhütüme bişey yapacaklar. O yüzden bunların telefonunu bile açmıyorum. Gerçi şimdi şikayet talebi oluşturdum. Açacam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.