Şimdi Ara

DİKKAT MOBİL OPERATÖR TUZAKLARI !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ülkemizde malum 3 tane ana GSM Mobil operatörü var. bizler bu 3 şirketten biriyle anlaşmak durumundayız. 3 ay önce hattımı diğer GSM şirketine taşıdım. bu şirket tam bir dolandırıcı. tüketiciyi kaz gibi yolmanın yolunu bulmuş, işi fabrikasyona bağlamış. Nasıl mı?

1) Bayide ilk tarife seçerken çok dikkatli olun, çünkü seçtiğiniz tarifeye çok yakın isimde daha tuzlu tarifeler var, sizi ayakta yerler. mesela tarifenin birinin adı " Yaşasın G " tarifesiyken diğeri " Yaşasın Ğ " olabilir. mesela ben bayide "Akıl Küpü L" ile anlaştım, sözleşmeye "Akıl Küpü Large" diye yazmışlar. Smal-Medium-Large" giydiriyorlar sizin anlıyacağınız.

2) sözleşmede tarifenin adı yazıyor fakat kesinlikle içerik yok.

3) tarifelerde isim yıl içerisinde aynı fakat içeriği ve fiyatı sürekli değişiyor. bir yıl içinde aynı tarife 12 çeşit içerik ve fiyatlara bürünebiliyor. o yüzden sözleşmede tarifenizin içeriğini ve kaç TL ye geldiğini mutlaka belirtin ve bir nüsha alın.

4) Size o ayın dakika ve faturasını hattınıza baştan şu kadar TL yükledik diyorlar ki sözleşmeden cayarsanız, o ayı size komple 30 gün birden bindirebilsinler.

5)size ay içerisinde şu kadar gb internet hediye ediyoruz diyorlar istemediğiniz halde, çıkmanız halinde hediylerin de parasını istiyorlar.

şirketin ismini vermiyorum, sonra bölüm yöneticisi konuyu kapatıyor. bu devirde mağdur olmak da firmaları karalamaya giriyormuş.
    Köpeksiz köy bulmuşlar değneksiz geziyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manisa_tr -- 3 Ağustos 2017; 16:45:6 >

• Akil kupu L zaten akil kupu large demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone den başı yanan s üye

Xxl keser anca seni

Eşeğimizi sağlam kazığa bağladık biz sen rahat ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda tarifeye karar verip gidince ismini söylüyorum sıkıntısız...Paranoyaya gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crysiz

Akil kupu L zaten akil kupu large demek

bende öyle sanıyordum
  • manisa_tr kullanıcısına yanıt
    Ben kendi adıma her zaman Red tarifelerini kullandım, düşük tariflerde sorun yaşayabileceğimi düşündüğüm için böyle yaptım.

Ben red 12 GB tarifesindeydim. Tarifeme 10 tl karsılığında 2GB tanımlamışlar son 2 aydır. Faturamı ödedikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp 2 GB'lık paketi iptal ettirip 15 GB'lık Red tarifesine geçtim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 senedir benim faturam hiç değişmedi hep aynı kaldı.
    Mail ile geliyor ve her seferinde bakıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.