Şimdi Ara

Dikkat: Instagram hesabınız bu kadar kolay çalınıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    görsel seo anlamıyla aynı içeriği 10 farklı siteye yükleme konusunda instagram çok işime yarıyor :)

özellikle görsel etiketleme anlamında google bile görsel sosyal medya içeriklerini artık daha iyi indexliyor !

seo işi ile uğraşanlara şunu söyleye bilirim !

herkes aynı kelimeleri kopyalıyor !
    orjinal olmayan kopya yazılar back-linkten farkı yoktur !
    sadece izinsiz metin kopyası yaparsanız içeriğini aldığınız siteye +1 backlink daha eklemiş olursunuz !

size en büyük tavsiyem şu ki ; görsellere yüklenin ve mümkün oldukça orjinal foto yükleyin !
    oradaki buradaki fotoları alıpta üzerinde oynama yapmanız hiç bir işe yaramaz !
    google tüm fotoları 64x64 gibi barkod cinsinden okuma yapar !
    ve benzerlik yüzdesine göre sınıflandırır !
    onun için orjinal foto seo işinde olmazsa olmazlardan biridir !
    bunu bilen söylemez ! söyleyende sektörde bu işi bilen az kişi olduğu için
    sektöre adil ve eşit bir rekabet gelsin diye söyler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 21 Ocak 2017; 10:19:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Regardy sth.

Sadece Facebook ve Twitter kullansanız anlarım da, Bu ikisi dışındaki herşey fuzuli.

Durmanız gereken noktayı bilin. Bunun sonu yok.

Durmam gereken noktayı senden mi öğrenicem? İstersem 20 tane sosyal medya hesabı açar kullanırım sen mi sorgulayacaksın bunu o küçücük aklınla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

quote:

Orijinalden alıntı: Regardy sth.

Sadece Facebook ve Twitter kullansanız anlarım da, Bu ikisi dışındaki herşey fuzuli.

Durmanız gereken noktayı bilin. Bunun sonu yok.

Durmam gereken noktayı senden mi öğrenicem? İstersem 20 tane sosyal medya hesabı açar kullanırım sen mi sorgulayacaksın bunu o küçücük aklınla?

Iq testi yapalım mı, kimin aklı küçük kimin aklı büyük öğreniriz.

Survivor izleyen bir tipsen otomatik olarak 100ün altına düşürürüm seni.

Kılıçdaroğlunun merdivene ters bindiğini söylemem senin zoruna gitmiş olmalı ki alakasız konuda bana sarmışsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    o nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

Arkadaşlar instagrama 2-step verification özelliği gelmişti ama çoğu kullanıcı bende dahil hala daha bize gelmedi (part, part dağıtılıyor). beta programa katıldım yine de gelmedi.

tüm hesaplarım 2SV ile korunuyor. instagrama 3 kez feedback yolladım ama geri dönüş bile yok.

Bu ozellik nedir hocam ne ise yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

quote:

Arkadaşlar instagrama 2-step verification özelliği gelmişti ama çoğu kullanıcı bende dahil hala daha bize gelmedi (part, part dağıtılıyor). beta programa katıldım yine de gelmedi.

tüm hesaplarım 2SV ile korunuyor. instagrama 3 kez feedback yolladım ama geri dönüş bile yok.

2 step verification adı üstünde, hemen yap destekleyen hesaplara. kısacası gmail'e erişeceksin parolanı yazıyorsun eğer doğru ise telefonuna bir bildirim geliyor ve oradan da onaylayıp hesabına giriyorsun. eskiden sms ile işliyordu şimdi ise google ve microsoft authenticator uygulamaları ile daha hızlı ve kolay oluyor.

• artı olarak kaldı ki 3rd party yazılım kullanmayın diyoruz sosyal hesaplara bağlanan birde haberdeki resimdeki yazılım ikonları bile baştan aşağı ben zararlıyım diye bağırıyor. bunu insanlara anlatmak ve eğitmek lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cocarca33

quote:

2 step verification adı üstünde, hemen yap destekleyen hesaplara. kısacası gmail'e erişeceksin parolanı yazıyorsun eğer doğru ise telefonuna bir bildirim geliyor ve oradan da onaylayıp hesabına giriyorsun. eskiden sms ile işliyordu şimdi ise google ve microsoft authenticator uygulamaları ile daha hızlı ve kolay oluyor.

az once instagram uygulamasinda iki faktorlu kimlik dogrulamasina tikladim artik giris yaptigimde telefonuma kod gelcek onu girmeden giris yapilamicak bunu aktif ettim

bahsettigniz bu degil mi hocam? buda iyi bisey sizin o mail olayina gore hic yoktan buda iyidir bence

• Abi msn patlatabiliyor musun ?

• Sırf beğeni sayısı ya da takipçi sayısı fazla görünecek diye telefonuna abuk sabuk şeyleri yükleyenlere hiç acımıyorum. İnşallah bu gösteriş meraklıları bir daha geri alamaz hesaplarını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dikkat etmek gerekir, güvenlik sonuçta önemli
  • Benim hesaptan bir şey olmaz ama binlerce takipçisi olan insanlar için önemli bir konu.
  • Bakın bnm hesabımı dünden itibaren 10 kere hacklendi alıyorum geri hackleniyo napacam bilmiyorum bnada bilen biri varsa yardım etsin bn herşeyi degiştirdim hesaba giriş yaptıgımda hackleyen kişi kendi e postasını yazabiliyo bu nasıl oluyo hiç anlamıyorum...

• En rahatı çomarlar. İnstagram ne bilmiyorlar. Böyle bir dertleri yok. Mevlana sözü paylaşıp zorno video beğeniyorlar Facebook'ta.

• quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

instagrama eskort bulmak için giriyorum onun haricinde bi işe yaradığı yok. Millet yediğinin içtiğinin resmini paylaşıyo yer bildirimi ile bedavadan mekanın reklamını yapıyolar.

Zaten instagram, haber sitelerindeki ünlülerin instagram fotografı falancanın cesur instagram fotoları diye adı çıkmış bir uygulama başka da bi forsu yok resimle küçük büyük çözünürlük koyulmuyor bişeylerini gösterip ispat peşinde gösteriş peşinde olmuş millet..

Şimdide ünlülerin instagram fotoları haberi iş yapmıyor Çalınma malınma haberleriyle login giriş aktiflik kasıyorlar başka bişey değil

Eli yüzü düzgün fiyatı makul varmı reis bulabildin mi ?

Forumda böyle açık sözlü insanlar kalmış hala vay be

• Sosyal medyayı kullanmayayım diyorum ama bir türlü vazgeçemedim.
  • Instagram calinsa nolur calinmasa nolur...sanki çok degerli bir şey.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    şuan hesaba girebiliyomusun
  • Benim postlarımı biri devamlı siliyor şifre değiştirdim,kapattım ir süreligine açtım aynı durum ben ekliyorum o bir kaç saat sonra siliyor ne yapmam gerekli yardım edin rica ederim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.