Şimdi Ara

DİKKAT! Hi2Games Sitesindeki Trojan ve Crypto Mining! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
3.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Reklam engelleyen eklentiler iş görür ama tam anlamıyla değil bunun çözümü siteye girmezsin olur biter. Zaten amacı senin sistemini sömürüp para kasmak ise her türlü o siteden yarar sağlanmaz. Bunu deneyenler bir süre sonra kaldırıyor çünkü çoğu kullanıcı bunu hemen anlayıp site ile işini bitiriyor, kendileri kaybederler.
  • 976. satır kaldırılmış

DİKKAT! Hi2Games Sitesindeki Trojan ve Crypto Mining!

Edit:

1044'e taşımışlar ama komut deaktif, her hangi bir mine işlemi yok.
    DİKKAT! Hi2Games Sitesindeki Trojan ve Crypto Mining!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 26 Mart 2018; 22:3:24 >

• Faramir kullanıcısına yanıt
    Bu mining scriptleri ilk olarak GPU kullanmıyor ikinci olarak kimsenin bir şeyinden olacağı yok.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Bazi sitelerde filmi acinca %100 cpu kullanimi oluyor. Bununla ilgisi var midir? İslemci de r7 1700 kötü bir işlemci falan olsa anlayacagimda burada bir gariplik var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinsangu

quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

Ben bunların bu kadar ucuz satmasında bir sıkıntı var dediğimde herkes bana laf etmişti.

Çiftlik Bank 1
    Technosistem 2
    Bu 3.

Zafer noldu senin dava evine icra geldi mi

Yok.
  • Ublock ile engelledim ben. Üstten Ublock'un kontrol panelini açıp *://coinpot.co/* satırını ekleyince görmüyor.

İşe yarıyor sanırım. 3-4 tane aynı sayfadan açtım üstte. Ne işlemci ne ekran kartı kullanımı artmıyor.
  • Belki film açılma anında kod devreye giriyor olabilir dikkat etmek lazım.

Bunu anlamak için farklı bir sitede yine bir film dizi açıp deneyin, onda olmuyor ise kesin diğer sitede bir işler dönüyor.
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    Yok belirli sitelerde var. Filmi başlatiyosun %100 kullaniyor direk tavan yapiyor. Kasıyordu dedim noluyor pubg de kasmiyor pc,film izlerken kasiyor bazi sitelerde. Baska tarayicidan ve pc den de baktim aynisi direk tavan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 27 Mart 2018; 19:43:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Upladım..

Daha sitesinin önünden geçmem

Çakaloviçlere bak
  • O zaman o sitelere girmemeye bak belli ki senin donanımın üzerinden gizli madencilik yapıyorlar.
  • Peki bu sadece sitede iken mi çalışıyor yoksa daha önce girenlere direk virüs gibi bulaştı mı? Kaspersky ile tam tarama yaptım birşey çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Peki bu sadece sitede iken mi çalışıyor yoksa daha önce girenlere direk virüs gibi bulaştı mı? Kaspersky ile tam tarama yaptım birşey çıkmadı.

Benim bildiğim sadece site açıkken, daha iyi bilen biri varsa aydınlatabilir merak ettim bende.
  • YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Hayır pc bazlı bir işlem değildir sadece site bazlı çalışır.

Şu an için site bazlı sanal madencilik cpu mining yani Monero kazımı yapmakta bu yüzden bu tür sitelere girildiği an cpu bazlı özellikle fanların deli gibi hızlı çalışması ilk belirti oluyor.

Bunu yapan siteler bu işi amaçlamış bir firma üstünden sayfalarına kod ekletip, ziyaretçilerden habersiz madencilik yapıp daha sonra bu iş üstünden komisyon almakta.
  • merhabalar. rainbow alacaktım almayayım mı şimdi.
  • Nocoin tarayıcı eklentisi tavsiye ediliyor yabancı forumlarda bu tarz kodlar için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malkockose kullanıcısına yanıt
    aldınız mı hocam oyunu bende yakın zamanda düşünüyorumda
  • Ben de diyorum neden hiç yaşamadım herhangi bir CPU yükselmesi. Ben de Opera kullanıyorum başıma hiç gelmedi mining vakası.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.