Şimdi Ara

Dikkat: CCleaner yazılımında arka kapı tehlikesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Belli oldu Revo Uninstaller a geçme vakti geldi...

• Forum ahalisi kafayi yemis. :)) Guncelleme psikopatligini da ilk defa gormus olduk. Hayir yani 2 saat sonra inse ne olacak?. Mesajlarin yarisida absurtlugu yeniden tanimliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SEO-Uzmanı

bunun linux karşılığına denk gelen programın adı adresi nedir!?

Linux icin av gerekli degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEO-Uzmanı

bunun linux karşılığına denk gelen programın adı adresi nedir!?

BleachBit
  • Selamlar hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Selamlar hocam.

Aa selamlar uzun zaman oldu. bu aralar hafiza kaybi yasiyorum hatirladigim bi kac sey windows phone bolumunde oldukca sIk karsilasmamiz, eski turuncu bir avatariniz vardi.

Arkadas listesine bakarken fark ettim kim oldugunuzu. ama hatirlayabildiklerim bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oreXin -- 20 Eylül 2017; 14:26:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Paroksetin

quote:

Selamlar hocam.

Aa selamlar uzun zaman oldu. bu aralar hafiza kaybi yasiyorum hatirladigim bi kac sey windows phone bolumunde oldukca sIk karsilasmamiz, eski turuncu bir avatariniz vardi.

Arkadas listesine bakarken fark ettim kim oldugunuzu. ama hatirlayabildiklerim bu kadar.

Aynen hocam.

CCleaner'ı Windows kullanırken sürekli güncel tutardım uzun süredir Mac kullanıyorum iyi atlattık bu olayı.

• quote:

quote:

quote:

Selamlar hocam.

Aynen hocam.

CCleaner'ı Windows kullanırken sürekli güncel tutardım uzun süredir Mac kullanıyorum iyi atlattık bu olayı.

Sadece ccleaner degil, tum yazilimlari guncel tutmak her zaman en iyisidir. demek masaustu platformunu da degistirdiniz?Ben de bir kac ay ubuntu kullanmistim ve windows yoklugunu aratmamisti. Fakat ufak tefek ayarlarini kurcalarken surekli bir seyler cokup dururdu. Sanirim o yuzden tekrar windows donmustum.

Windows Phone hem seven, hem elestiren biriydim fakat MS yol verdi hepimize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oreXin -- 20 Eylül 2017; 14:38:57 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar hocam.

Aynen hocam.

Sadece ccleaner degil, tum yazilimlari guncel tutmak her zaman en iyisidir. demek masaustu platformunu da degistirdiniz?Ben de bir kac ay ubuntu kullanmistim ve windows yoklugunu aratmamisti. Fakat ufak tefek ayarlarini kurcalarken surekli bir seyler cokup dururdu. Sanirim o yuzden tekrar windows donmustum.

Windows Phone hem seven, hem elestiren biriydim fakat MS yol verdi hepimize

Mobilde Android bilgisayarda Macos'la devam.

• Cok degisik bi editor ha. Bir makalenin ilk birkac cumlesinden bile su adam tarafindan yazildigini anlayabiliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu adam bunu hep yapiyor. Kaynak verdigi sitenin aksi bir sekilde viruslu versiyonlari yuklemeyi oneriyor. Birileri kontrol edip buraya not dusmese ne olacak acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.