Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.491
Cevap
141
Favori
816.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ee herkes aöf kazanınca normal Boğaziçi kazansak iyi olurdu😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Transkriptte sınıf kısmında intibak yazıyor. Muafiyet belirlenince hala "intibak" mı yazacak yoksa 2 ya da 3. sınıf diye yazacak mı?
  • Açıköğretim - Havacılık Yönetimi bölümünü kazandım ve bu bölüme kayıt için sağlık kurulu raporu isteniyor. Görüştüğüm hastaneler raporun 1 hafta sonra çıkacağını belirtiyorlar. Rapor çıkana kadar kayıt tarihi bitiyor. Bu durumda ne yapmam gerekiyor acaba?
  • Arkadaşar AÖF sitesinde hala Dikey Geçiş Sekmesınde 'Başvuru Tarihi daha sonra belirlenecektir' yazıyor. Ben yanlıs yere bakmıyorum dimi :)
  • Aöf kayıtlar ne zaman başlar tahmini olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar ben AÖF Işletme kazandım fakat ne yapmam ne etmem lazım bır turlu anlamadım herkes farklı şeyler söylüyor internette adam akıllı kaynak yok

• burak23358 kullanıcısına yanıt
    10 ekim

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Ya arkadaşlar ben AÖF Işletme kazandım fakat ne yapmam ne etmem lazım bır turlu anlamadım herkes farklı şeyler söylüyor internette adam akıllı kaynak yok

13 ekime bırakmayın tabi mazeretli kayıt diyor. 10-12 ekim arası olarak hesap edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 7 Ekim 2017; 23:16:20 >

• CeSiN kullanıcısına yanıt
    Şu tarihleri bile düzgün açıklamayarak ne kadar amatör bi kurum olduğunu gösteriyor,rakipsiz olunca istediği gibi at koşturuyorlar.

• ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Özel hastaneye müracaat edin. Gerekirse hastane yöneticilerinden birine durumu anlatın.

1 günde çözmeniz mümkün.

• Arkadaşlar ben Atatürk AÖF önlisans öğrencisiyim. Son yani 2.ci senemdi ve malesef mezun olamadım. Güz döneminden 4 - Bahar döneminden 1 dersten kalmışım. DGS'de ise Anadolu AÖF Yönetim Sistemleri bölümünü kazanmışım.

İnternette araştırırken gördüm ama kafam baya karıştı. Kimi siteler kayıt yaptırabilirsin diyor kimileri de yaptıramassın diyor. Bilen varsa söyleyebilir mi ?

Arkadaş eğer ki kayıt yaptıramazsam niye DGS'den sonra böyle birşey söylüyorlar bari DGS den önce söyleselerdi de girmezdim :(
  • Arkadaşlar ben okuldan diplomayı henüz almadım. Ama yöksis ve e-devlette diploma gözüküyor.

Aradığımda aöf için eğer sistem görürse diploma istemez demişlerdi. Doğru bilgi mi acaba bu? Yoksa yarın gidip mezuniyet ile ilgili bir belge almak için uğraşayayım mı?

• D4rkBB kullanıcısına yanıt
    Önlisans mezun olup diplomanı almadan dgs ile lisans bölümlerine giremezsin mezun olman şart. Sınava girmişsin ama AÖF büroya gidince kayıt yapmayacaklar mezun olmadığın icin.

• Eyvallah saolasin hocam desene boşuna peşinde koşmuşuz :D Bekleyen arkadaşlara şimdiden h.o :)
    Mezun değilsen sınava girebilirsin ama kazanıp gidemezsin kılavuzda koca koca yazıo iyi okusaydın,okumasan bile düz mantık mezun olmadan nasıl okucaksın zaten

• Sanırım mesajınızı bana yazmışsınız ama yanlış kişiyi haberdar etmişsiniz.

Özel hastane olarak sağlık kurulu raporu veren bildiğiniz bir yer var mıdır acaba? İnternette devlet hastaneleri dışında bulamadım açıkçası. Şu an birkaç tane hastaneyi not ettim yarın sabahtan görüşeceğim. En son ihtimal yöneticileriyle de görüşmeye çalışırım.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Ben onları gördüm görmesine de çok karışık yazmışlar. Google'da ararsan birçok sitede farklı yazılmış. Salı günü emin olmak için büroya gideceğim. Sağlık olsun :)
    Boşuna gitme kayıt olamazsın

Rica ederim girdiğin bölüm full dolmadı dolsaydı başkasının hakkına girmişsin boşu boşuna derdim ☺️ Senin 95 lirana yazık olmuş anca 😌

Bu sene ek tercihlerde AÖF olacak mi acaba merak ediyorum 2 bölüm dolmadı tamamen. Bu sene ne yapacaklar bakalım.

• Eklerde aöf olmaz çünkü vizelere az zaman kaldı.

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.