Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.491
Cevap
141
Favori
816.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden böyle hocam hayatımızda gormemisiz bu dersleri Almanca, Fransızca ne alâka ne işimize yarayacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de asal sistem hatası yazıyor e devletten çıkarıp büroya gitsem sorun olur mu şubeye gitmeye gerek kalmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

quote:

Orijinalden alıntı: Git-Gel

Bu kurum hep böylemi ? 21 Kayıt yazıp açmıyolar. twitter resmi hesapların da bile 21 Ekim diye açıklama yapmışlar. O değil 65 bin kişi yerleşmiş galiba bunlar 2 günde hepsini kayıt edecek kapasitesi varmı ?

ösys'de (ygs-lys) bu sene 961 bin kişi aöf'e yerleşmiş mesela. 5 günde kayıt edebildiler. eğer dediğiniz gibi dgs'den yerleşen kişi sayısı 65 bin kişiyse kişi sayısı az olduğu için az gün vermişlerdir.

ben çok fazla kuyruk olacağını düşünmüyorum, yani kuyruk olur evet ama ösys sonuçları kadar olmaz. ösys sonrası 961 bin kişi kayıt yaptırmaya çalıştı bu sefer 65 bin kişi yaptıracak..

961 bin saysına nerden ulaştınız??? toplasan 80-90 bin kişi yerleşmiş ösym bilgisine göre(ygs-lys) ile

• ldr1907 kullanıcısına yanıt
    E-devletten çıkarıyor zaten çoğu kişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

quote:

Bu kurum hep böylemi ? 21 Kayıt yazıp açmıyolar. twitter resmi hesapların da bile 21 Ekim diye açıklama yapmışlar. O değil 65 bin kişi yerleşmiş galiba bunlar 2 günde hepsini kayıt edecek kapasitesi varmı ?

ösys'de (ygs-lys) bu sene 961 bin kişi aöf'e yerleşmiş mesela. 5 günde kayıt edebildiler. eğer dediğiniz gibi dgs'den yerleşen kişi sayısı 65 bin kişiyse kişi sayısı az olduğu için az gün vermişlerdir.

ben çok fazla kuyruk olacağını düşünmüyorum, yani kuyruk olur evet ama ösys sonuçları kadar olmaz. ösys sonrası 961 bin kişi kayıt yaptırmaya çalıştı bu sefer 65 bin kişi yaptıracak..

961 bin saysına nerden ulaştınız??? toplasan 80-90 bin kişi yerleşmiş ösym bilgisine göre(ygs-lys) ile

http://www.aksam.com.tr/egitim/osym-2016-ek-yerlestirme-basvurulari-ve-universite-bos-kontenjanlari/haber-540408

hocam buradan ama yanlış okumuşum, sanırım hepsi dahil 961 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 21 Ekim 2016; 23:23:46 >

• ASAL hatası alan arkadaşlar, bende de aynı sorun oldu. e devletten askerlik durum belgesi çıkartmanız lazım. benim askerlik durum belgemi de aldılar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

quote:

http://www.aksam.com.tr/egitim/osym-2016-ek-yerlestirme-basvurulari-ve-universite-bos-kontenjanlari/haber-540408

hocam buradan ama yanlış okumuşum, sanırım hepsi dahil 961 bin

Düzmece yazı olmuş ösym ek ve normal kontejanları belli ve sitede mevcut toplamda lisans için 80-90 bin arasında.ki eklerde aöf lisans kontejanları dolamamış bile.

• Arkadaşlar internet kaydını yaptım. Hemen ödeme yapmadım. Simdi nasıl online ödeme yapabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lubnatsimehc kullanıcısına yanıt
    https://aof.anadolu.edu.tr/kayit/#/basvuru-durum
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Hocam çözerseniz banada bi alıntı yaparmısınız
  • Şimdi aradım Asal sorunu olanlar için e devletten tecil belgesi yeterli dediler şubeye gitmeye gerek yok.
    Yöksis'te mezun olduğuna dair kaydınız varsa diplomaya da gerek yok.
    Aöf büroları hafta sonu hizmet vermiyor Salı günü son bilginiz olsun. Büro adresleri için : https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-iletisim/buro-adresleri
    Ön kayıtta fotoğraf yüklemediyseniz 4 adet vesikalık fotoğraf çektirip büroya verirsiniz onlar kayıt işlemini halleder dediler.
    İmzayı da ve diğer bilgileri de o forma siyah tükenmez kalemle yazıyoruz.
    Ücreti ön kayıt yaptıktan sonra ödeme yap butonundan yapabilirsiniz. Makbuz alamıyoruz sorun olur mu diye sordum. Sistemde gözüküyorsa sorun olmaz dediler. Ancak, kayıt tarihinin son günü provizyon işlemleri nedeni ile kredi kartı/banka kartıyla ödeme yapamazsınız.)
    Şimdiden kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ldr1907 -- 22 Ekim 2016; 0:58:05 >

Kayit Tarihi: 21 Ekim, 24 Ekim, 25 Ekim 2016
    yazıyor hocam hafta sonu açık oldugundan emin misiniz
  • ekmarrea E kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu hizmet vermiyor kapalı dedim açık değil yani.
    özür dilerim yanlış okumuşum.
  • Yalnız bu fotoğraflarda ön kayıt formunda 4x5 cm yazıyor. Kılavuzda 4,5x6 cm yazıyor hangisi doğru fark eder mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubnatsimehc

Arkadaşlar internet kaydını yaptım. Hemen ödeme yapmadım. Simdi nasıl online ödeme yapabilirim?

https://aof.anadolu.edu.tr/kayit/#/basvuru-durum bilgileri grin öde kısmı çıkıyor
  • aof ten isletmeye yerlestim fakat kaydini yaptirmazsam ek tercihlerde bulunabilir miyim?

• affetmeyeci kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum ama ara sor 444 10 26 önemli mesele.
  • Arkadaşlar bir soru sorucam malum aof dgs ile alındığı için katsayı düşüşü oluyor seneye dgsye tekrar gireceğim için ben garanti olsun diye bu sene ki ygsye de gireceğim ordan 4 yıllık bir aof yazsam yazın da dgs'ye girsem sorun olur mu? Eğer olmazsa dgs'de tekrar aksilik olursa dgs ile de başka bir aof yazsam ikisine de aynı anda gidebilir miyim?

• 2018de sinava girecek var mi :) kalmadan devam edersek 2018 deki matematigi fulleyeceğim. Hadi buda burda anı olsun :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.