Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
11.387
Cevap
149
Favori
738.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 1570
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 101
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 22
  • Favoriye Eklediklerim 149
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • radko (587 mesaj) aeson01 (256 mesaj) Phantom II (198 mesaj) mami_24 (192 mesaj) mrsmrc (180 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4140 mesaj) Mobil (3390 mesaj) Tablet (275 mesaj) (2 mesaj) Mini (410 mesaj) Uygulama (703 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Diğer ÖSYM Sınavları >> Diğer Sınavlar >> DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [09.08.2020]
Giriş
    1348 Mesaj

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loser. -- 1 Eylül 2020; 14:23:51 >
    |
    |
    Ludomac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

anladım hocam teşekkür ederim. dili dışardan geliştirebilecek kapasitedeyim zaten türkçe bölüm tercih ederim aynı dersleri almamak için.
    |
    |
    Loser. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loser. -- 1 Eylül 2020; 20:58:24 >
    |
    |

• Hocam sayılmıyor tam uygunluk gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj
    6 Gün gibi bir süre kaldı hesaplanmasına Türkçe 60/55 soru mat 60/4/1 Garanti soru sanırım okul bulamayacağım zaten az veriyor puan diye biliyorum 40 Türkçe netine 217 puan fln

Bölüm ne hocam nereyi istiyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sahinssahin54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hocam Bir Exele Tam bir sayfayı kaplayacak şekilde liste o0luşturdum şuan stajdayım yanımda değil fakat yabanci dilim var Çalışma Ekonomisi ve endistrü ilişkikeri istiyorum fakat olmayacak sanırım sonrasında uluslar arası ticaret ve işletmecilik istiyorum yani kısacası yabancı dille ilgi alanları istiyorum yada kendi bölümüm olan işletmeye 4 senelik devam etmek oda olmadı bakacağız artık okumaya devam etmek çok istiyorum ama olmayınca da olmuyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: _Gmn_

Elektronik ve haberleşme mühendisliği veya biyomedikal mühendisliği tercih edecek var mı nereyi istiyorsunuz?
    İtü veya ytü.

özel düşünüyor musunuz hocam?

|
    |
    boor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mecbur kalırsam düşünebilirim ama şuan baya mesafeliyim. Sıralama kötü gelirse tercih döneminde değerlendirmeye alabilirim.
    |
    |
    _Gmn_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben 2 sene sonra sınava gireceğim, kendimce bir liste yaptım ve tepesinde de ODTÜ-İTÜ CENG var, şu anda WTK AÖF okuyorum. Bu dediğim üniversiteler beni ortak derslerden muaf edecek mi? Ayrıca 26-27 yaşında mezun olmuş oluyorum bundan da çok çekiniyorum, moralim bozuk tavsiyelerinizi bekliyorum sizce ne yapmalıyım?

• Ne yazık ki hayır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ndcolo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: mühendiss adayı

Ne yazık ki hayır
    Hocam peki örnek veriyorum 1. sınıfa geçtik hazırlığı bitirip, biz 1. sınıftayken üstten ders alarak, yaz okulu açılırsa yaz okuluna giderek 4 senelik üniversiteyi en erken kaç senede bitirebiliriz? (Derslerimi gerçekten düzgün ve sağlam bir şekilde çalıştığımı varsayarak bunu söylüyorum)

Orijinalden alıntı: ndcolo

Ben 2 sene sonra sınava gireceğim, kendimce bir liste yaptım ve tepesinde de ODTÜ-İTÜ CENG var, şu anda WTK AÖF okuyorum. Bu dediğim üniversiteler beni ortak derslerden muaf edecek mi? Ayrıca 26-27 yaşında mezun olmuş oluyorum bundan da çok çekiniyorum, moralim bozuk tavsiyelerinizi bekliyorum sizce ne yapmalıyım?
    Bu sene istediğim sıralamayı yaptıysam 28 yaşında lisansa başlamış olacağım. Bunlara kafayı takmayıp tırmalamaya devam et

Orijinalden alıntı: boor

Bu sene istediğim sıralamayı yaptıysam 28 yaşında lisansa başlamış olacağım. Bunlara kafayı takmayıp tırmalamaya devam et

Alıntıları Göster
    Hocam öncelikle cevabınız için teşekkürler bir şey daha sormak istiyorum. Ön lisansı üstten ders alarak ve yaz okuluna giderek 1 senede bitirmek mümkün mü? Bazıları bu şekilde DGS'ye girip şartlı kabul ile lisansa geçmişler, 1 senemin boşuna gitmesini istemiyorum.

• Binbaşı
    1314 Mesaj
    quote:

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkürler bir şey daha sormak istiyorum. Ön lisansı üstten ders alarak ve yaz okuluna giderek 1 senede bitirmek mümkün mü? Bazıları bu şekilde DGS'ye girip şartlı kabul ile lisansa geçmişler, 1 senemin boşuna gitmesini istemiyorum.

Alıntıları Göster
    3 ders alınıyor bildiğim üstten ve yaz okulundan
    |
    |

Alıntıları Göster
    Gideceğin okula göre üstten alabileceğin kredi değişir ancak bu dediğini yapabilmen için 2. dönemde 4. dönemin 6-7 dersini de ekleyip 60 kredilik 14 civarı ders alınması demek. Bana mümkün gözükmüyor, yönetmeliği okuyup bakabilirsin alabileceğin en yüksek krediye.
    |
    |

• Yarbay
    3278 Mesaj
    Dostlar merhabalar,

Örgün iyi bir okuldan iktisat mezunuyum, aöf işletme yönetimini bitirip bu sene finansla alakası bir bölüme (Vakıf) kayıt olacağım gibi görünüyor.

Her iki transkriptimde de yer alan dersleri saydırma imkanım mevcut mu bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

117 Mesaj
    Bu sene tercih yapmayacak var mı muhtemelen güz dönemi online olacak

|
    |
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.