Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.491
Cevap
141
Favori
816.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

quote:

Orijinalden alıntı: kopuq61

Beyler ben geçen sene muhasebe bölümünden mezun oldum. Dgs ye girdim ama; çalışmadığımız için pekte anlamlı olmadı :)

Benim merak ettiğim ben şuan aöf 3 e geçiş yaptım, şimdi yine dgs ye girip geçiş yapma hakkım var mı ?

Okunuyor da, açıköğretimdeki bölüm ile dgs ile kazanıp okuyacağınız bölümün birbirinden farklı olması gerekiyor, diye biliyorum

bir engel teşhis etmez diye biliyorum çünkü bir kaç arkadaşım hep aöf de kayıtlı iken hemde iddialı bir şekilde Dgs sınavına hazırlanıyorlar..tabi bölüm farklılıkları konusunu bilmiyorum çünkü sayısalcı olduğumuzdan bir fikrim yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: fbdemir

quote:

quote:

Beyler ben geçen sene muhasebe bölümünden mezun oldum. Dgs ye girdim ama; çalışmadığımız için pekte anlamlı olmadı :)

Benim merak ettiğim ben şuan aöf 3 e geçiş yaptım, şimdi yine dgs ye girip geçiş yapma hakkım var mı ?

Okunuyor da, açıköğretimdeki bölüm ile dgs ile kazanıp okuyacağınız bölümün birbirinden farklı olması gerekiyor, diye biliyorum

bir engel teşhis etmez diye biliyorum çünkü bir kaç arkadaşım hep aöf de kayıtlı iken hemde iddialı bir şekilde Dgs sınavına hazırlanıyorlar..tabi bölüm farklılıkları konusunu bilmiyorum çünkü sayısalcı olduğumuzdan bir fikrim yok..

Teşhis etmez ne demek?

• quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Orijinalden alıntı: fbdemir

quote:

quote:

Teşhis etmez ne demek?

hakketen o ne neyse h-s atalım sona bir l ekleyelim

• alemsiniz valla
  • Arkadaşlar bu okuldan gelecek not hesaplanırken, bölüm birincisi mi dikkate alınıyor, yoksa sınıf birincisi mi, zira bizde hem gündüz hem gece olmak üzere iki sınıf var
  • quote:

Arkadaşlar bu okuldan gelecek not hesaplanırken, bölüm birincisi mi dikkate alınıyor, yoksa sınıf birincisi mi, zira bizde hem gündüz hem gece olmak üzere iki sınıf var

Sınıf birincisi dikkate alınıyor.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu okuldan gelecek not hesaplanırken, bölüm birincisi mi dikkate alınıyor, yoksa sınıf birincisi mi, zira bizde hem gündüz hem gece olmak üzere iki sınıf var

Atıyorum ikinci ógretimlerde A ve B subesi var. sen de iö A subesindesin. A ve B subesi bir sınıf kabul edilir. yani 1.ögretimlerden 1 tane, 2.ögretimlerden 1 tane sınıf birincisi cıkar
  • ya bi sınıfın ortalamasının 2,70 2,80 lerde olma olasılığı nedir sizce? benim ortalamam 2,66 mezun oldum bu sene ama sınıfın ortalamasının altında kalmak beni korkutuyor. Sonuçta 3,20 3,30 ortalaması olanlardan çok daha fazla okulu bitiremeyen hatta okula derslere adam gibi girmeyen tipler de var. 70 puan gelse yeter ama ortalamanın altında kalırsam kestiremiyorum kaç puan gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

ya bi sınıfın ortalamasının 2,70 2,80 lerde olma olasılığı nedir sizce? benim ortalamam 2,66 mezun oldum bu sene ama sınıfın ortalamasının altında kalmak beni korkutuyor. Sonuçta 3,20 3,30 ortalaması olanlardan çok daha fazla okulu bitiremeyen hatta okula derslere adam gibi girmeyen tipler de var. 70 puan gelse yeter ama ortalamanın altında kalırsam kestiremiyorum kaç puan gelir

Öğrenci işleri sıralamanı asmıştır panoya, bu mecburi. Eğer asıldı ve kaldırıldı, senin de haberin yoksa ya git, ya da arayıp sor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terliksi Hayvan

quote:

quote:

Atıyorum ikinci ógretimlerde A ve B subesi var. sen de iö A subesindesin. A ve B subesi bir sınıf kabul edilir. yani 1.ögretimlerden 1 tane, 2.ögretimlerden 1 tane sınıf birincisi cıkar

İkinize de teşekkür ediyorum. :)

• Bende bu sene sınava giriyorum yeterince hazırlanamadım ama olmazsa seneye devam...
    Hedefim Bilgisayar müh. ya da böte.
  • DGS-2009'da 3100. oldum. 75net mat 52net tr idi. Okul puanım 65. Kontejanları çok kesmişlerdi o sene. Okul puanınızı iyi tutun. Ales ve Dgs denemeleri çözün bolbol. Alıştırma olsun 3 saat oturmaya alışıyım diye o sene Öss ye be girmiştim. Konstanre olup , programlı çalışırsanız istediğiniz yerler hayal değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oz_nur

Bende bu sene sınava giriyorum yeterince hazırlanamadım ama olmazsa seneye devam...

rakibimsin kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: NükLeeR BaşLıkLı KıZ

quote:

Bende bu sene sınava giriyorum yeterince hazırlanamadım ama olmazsa seneye devam...

rakibimsin kardeş

Başarılar :)
    Bilgisayar geçişleri biraz zor Allah yardımcımız olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NükLeeR BaşLıkLı KıZ

quote:

rakibimsin kardeş

Başarılar :)
    Bilgisayar geçişleri biraz zor Allah yardımcımız olsun.

sanada başarılar arkadaşım.hayırlısı olsun.

• Bende önceki sene girmiştim hiç çalışmadan girdim ve baya düşüktü netlerim şimdiki denemelerimde 3 4 kat arttı netlerim önceki seneye göre , bu sene ilk defa giripte başaramazsanız telaşa girmeyin herşey sizin elinizde, düzenli çalışma programı hazırlarsanız kendinize başarabilirsiniz sizde
  • Haydi Allah utandırmasın kazanmak zor ama hayırlısı bari bizim sınavda skandal olmasa, bunun dışında benim sınav yerimi taa Bakırköye atan OSYM ye selam olsun.
  • beyler ılk girisim olucak sınava çalısamadım hiç.2-3 deneme çözdüm toplamda 110-120 arası çıkarıyorum.Umudum yok bu sene:)
  • İntibakta atılma da kesin olarak kalktı arkadaşlar.
  • Herkese Başarılar, inş sorular 2001 DGS soruları gibi olur
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.