Şimdi Ara

dijital tv kartı ve hd yayınlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acaba uydudan yayın yapan HD kanalları herhangi bir (hdmi veya dvi çıkışlı) dijital tv kartı ile pc de yada hd tvme bağlantı yaparak) seyredebilir miyim? Yoksa belirli bazı özellikleri mi olması gerekir. Çok bilgim yok ama bant neişliğinden falan bahsedildiğini duydum.
    Bildiğiniz ve tavsiye edeceğiniz ekonomik bir marka ve model var mıdır?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fishuu -- 1 Eylül 2006; 8:47:45 >

• ss2 kartlarda plugingle izleyebiliosun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur67

ss2 kartlarda plugingle izleyebiliosun..

Evet ss2 ile izlenebildiğini okumuştum. Hotbird de 1 kanal varmış. belki başkada açılmış olabilir. Ancak bu hd çok farkediyor. Gerçekten mükemmel.
  • bende skystar2 tv kartı var
    internete bağlanabileceğini duydum
    bu nasıl oluyor acaba bilen varsa lütfen yardım
  • birde uydudan bir takım programlar mp3ler filan indirebileceğim tamsürüm bir program varmı
    bendeki program bazen hata veriyor ve indirmiyor lütfen yardım
  • Arkadaslar bende "medion SAA7134 DVB,S Hybrid Capture Device" karti var ProgDVB programin yükledim benden tv kartinizi secin dedi benim tvkarti adinda bir isim bulamadim Acaba hangi kartti secmem lazim?
    Birde bilgisayardan tv bakmak icin uydu anten falan baglamam lazimmi acaba bilgisayara yoksa sadece programlala mümkünmü bu????
  • santkar kardeşim
    uydudan yayınlara bakmak istiyorsan mutlaka çanak elem bi ve kablo artı kurulum yaptırman lazım
    prog dvb yide kur ve keyfine bak ayrıca taktıktan sonra mutlaka senin tv kartının cd sini tekrar tanıt ve
    prog dvb yi ondan sonra kur mutlaka o sorununda çözülecektir
    ayrıca uydudan bir sürü mp3 programlar vb. bir sürü program indirebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.