Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: to9y , CheKD , DissHeytan , DissHeytan Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir - 26 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.787
Cevap
2.719
Favori
21.322.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96519652965396549655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hitman istiyordum full experience'ı aldım. Öbür oyunlarını oynamıştım ama adamlar bu oyunda biraz daha farklılık yapmış. Evet part part bölümleri çıkarabiliyorlar ama her bölümün içinde o kadar fazla şekilde öldürme seçeneği var ki sıkmıyor. Bence verdikleri kalite, atmosfer ve torrent'e çıkmayacağını düşünürsek o paraya değer ben memnun kaldım.
  • 2 oyun iade ettim ve 87TL var hesapta.
    İndirim bitmeden parayı bitirmeyi düşünüyorum ama ne alsam kararsızım.
    Miscreated'ı sordum, cevap gelmedi, sanırım pek oynayan yok burada.
    Önerilere açığım (Rainbow Six ve Fallout 4 harici)
  • marshall_fb kullanıcısına yanıt
    Hocam bende miscreated ı alacaktım ama oyuncu az diyorlar ondan alasım kaçtı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kartlari satip 16 lira elde ettim.

CS Go mu alayim yoksa ETS2+1 oyun mu yoksa tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • HDogus kullanıcısına yanıt
    Oyuncu istatistikleri sayfasında ilk 100 oyunda çıkmıyor. Zaten liste sonundaki oyunda oyuncu sayısı 4000'lerde.
    Daha az ise sıkıntılı demek evet, doğru söylüyorsun.
    Ne alsam bilemedim ya..Fallout 4 çok istiyorum ama sırf torrentte var diye gerek görmüyorum :(
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    ETS 2 al. CS:GO hileci dolu.
  • ResVR R kullanıcısına yanıt
    www.enhancedsteam.com

eklentiyi kurduktan sonra "pazar" ve "hesap detayları" sayfalarına ek bilgi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burr_an -- 1 Ocak 2017; 20:5:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

ETS 2 al. CS:GO hileci dolu.

Hilecilere uyuz oluyorum hiç çekemem bu yaşta veletleri, ETS 2+ FTL aldık bakalım uzun ömürlü olur umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fireindahole

Ark survival ve Dead by daylight düşünüyorum.

sizce verdiğim paraya değer mi ?

ark survival ve dead by daylight ile kafama takılan bir kaç soru var.

öncelikle ark tan başlayayım. oyun güzel,grafikleri iyi ilk başlarda sarar gibi ama ondan sonra bıkkınlık gelir mi ? multiplayer destekliyor dediği serverler var orada mı oynuyoruz yoksa sadece arkadaş davet edip onunla oynama imkanı falan mı var ? ayrıca simple player oynayarak iyi vakit geçirebilir miyim?

diğer sorum dead by daylight ile alakalı. 13th diye bir oyun geliyor bildiğiniz üzere bu yıl.
    şuan daylight ın aktif kullanıcısı yaklaşık 20k civarı. 13th oyunu geldiği zaman bu çok düşer mi ? sonuçta simple player olmayan bir oyun ve oynayacak kişi bulunamazsa bayar diye düşünüyorum.

özelden bu oyunlar hakkında bilgi verebilecek olursa sevinirim.

ARK her ne kadar performans sorunları olan bir oyun olsa da,sahip olduğu ekosistem gerçekten çok iyi,o kadar çok canlı var ki,normal bir sunucuda iyi bir seviyeye gelmeniz en az 70 saatinizi alıyor ve bu geçen saatlerde sıkıcı olmuyor tabii arkadaş ortamınız varsa,arkadaş ortamınız varsa bu oyunu oynayabileceğiniz alın oynayın,PVP'den çok PVE'si zevkli olan bir oyun çünkü vuruş hissi gerçekten kötü,yok gibi bir şey.

Dead by Daylight ise Friday the 13th çıkınca oyuncu sayısında düşüş yaşayabilir fakat bilmiyorum Friday the 13th'in videolarını izlediniz mi,ikisi de çok farklı oyunlar,Dead by Daylight çok daha basit bir oyun Friday the 13th'e göre,oyuncu kaybı yaşar fakat tamamen ölmez büyük ihtimalle,bugüne kadar kendini oynattıysa bir süre daha oynatmaya devam eder,ben Dead by Daylight'ın bu kadar uzun süre gündemde kalacağını düşünmemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 1 Ocak 2017; 20:28:38 >

hocam bende bi ara rusta kaydım sonra grafikleri iyi degil bana hitap etmiyordu onuda eledim 1 haftadır bakınıyorum birazda hiç bana hitap eden oyunlar yok zaten bf3-cs go oynuyorum biraz şöyle degişik bişeler olsun diyom oda yok bi lef4dead2 dikkatimi çekti...
    FTL çok hoş bir oyun, ama zorluyor baya
    Pişman olacağınızı zannetmiyorum. ETS 2'de tam rahatlamalık bir oyun, açıp kafa dağıtacaksınız, takılacaksınız keyfinize göre.
  • Telltale'in tüm Walking Dead oyunlarını alsam mı acaba? Hikayesi çok iyi diyor nerede görsem..
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Telltale'in tüm Walking Dead oyunlarını alsam mı acaba? Hikayesi çok iyi diyor nerede görsem..

Aynen öyle kafa dağıtmak için aldım ETS'yi, oyun dediğin keyif vermeli...
    FTL'yi de korsan çok oynadım kesinlikle hakediyor fiyatını.
    Walking Dead'i oynamadıysan kesinlikle al duygu yüklü çok güzel hikayesi var. Dizi ile alakası yok ve 1.nin sonunda ağlamayan yoktur. Çok beğeneceksin tavsiye ederim.
  • Özür dilerim burayı kirlettiğim için ama konuyu açacağım forumu bulamadım.
    Steam hesabımın çalındığını farkettim. E-postama girdiğimde e posta da değişmiş fakat onay kodu vs bir şey gelmemiş. Hesabımın e postasını dahi e postama erişimleri olmadan nasıl değiştiriyorlar? Hesabı nasıl geri alabilirim?
    Sezon 1 ve 2'yi aldım.
    Kaldı geriye 67.75TL.

Ne alsam diye bakınıyorum. Fallout 4 kafamı çok kurcalıyor..Alasım yok, aynı zamanda alasım da var.. Gidip geliyorum. Sanırım fiyatı beni uzaklaştırıyor.
    Miscreated'a baktım şu anda 3600 küsür kişi oyunda görünüyor. Oyun bana nedense Dayz gibi geldi. Ama oyun daha boş. Potansiyeli var ama nedense tıkanmış kalmış. Etrafta loot çıkmıyor hiç. 3 saat gezdim 1 şişe su buldum gibi bir durum vardı en son oynadığımda. Şimdiki halini bilmiyorum bir değişim olmuşmudur. Mutantlarıda bir garipti zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: cemilture

Arkadaşlar morrowind la oblivion dibi görmedi değil mi yoksa ben mi kaçırdım?

Merhabalar, ben de Oblivion'u %75 bekliyorum fakat bir türlü görmedi.

https://steamdb.info/app/22320/
    https://steamdb.info/app/22330/

Teşekkürler, bu saatten sonra girmez herhalde artık indirime. Hayret, ne zaman bir indirim dönemi olsa bu elder scrolls serisi dibi görürdü mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemilture -- 1 Ocak 2017; 20:30:3 >

• dodoruh kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun . Sanırım steam mobil guard kullanmıyordunuz ? Böyle olduğu halde hem steam hesabınız hem email adresiniz çalındıysa gerçekten zor bir durum . Nasıl becermişler doğrusu tuhaf geldi .

https://help.steampowered.com/tr/ steam destekten yardım istemeniz gerekiyor bildiğim kadarıyla hesabınızı ancak onlar geri alabilir bu halde . Bir dizi aşamadan geçmeniz gerekecek .
    Oynayacak arkadaşlarınız var ise çok zevkli oyun. Ben aldım halen oynuyorum. Loot konusunda sıkıntı yok bisikletinden arabaya, silahından her türlü ıvır zıvır şeyine kadar bulabiliyorum. Şu ana kadar 2 tane mutant ile karşı karşıya gelebildim. Grafikleri güzel olmuş baya. Hem FP hem de TP bakış açısı olması da ayrı bir güzellik katmış.

Grab a copy of Dragon Truck Design Pack for your hard work! This key will unlock the DLC for American Truck Simulator.

STEAM KEY: YBKXY-85FWV-6ZYX6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 1 Ocak 2017; 20:35:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Öncelikle geçmiş olsun . Sanırım steam mobil guard kullanmıyordunuz ? Böyle olduğu halde hem steam hesabınız hem email adresiniz çalındıysa gerçekten zor bir durum . Nasıl becermişler doğrusu tuhaf geldi .

https://help.steampowered.com/tr/ steam destekten yardım istemeniz gerekiyor bildiğim kadarıyla hesabınızı ancak onlar geri alabilir bu halde . Bir dizi aşamadan geçmeniz gerekecek .

e mail adresi elimde fakat e mail adresini ellemeden steam hesabımı çalmışlar üstüne e posta adresini değiştirmişler. komik bir durum.

• 
Sayfa: önceki 96519652965396549655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.