Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Trsnaqe , all_rock , all_rock Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir - 24 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.947
Cevap
2.721
Favori
21.340.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 86858686868786888689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Survival

Sakin beyler yav. O mesajı yazarken 3 days yazıyordu bir kaç kere baktım hatta. Şu anda tekrar week olmuş. Site bug'a filan girmişti galiba veya girdiğim cihazın ayarları (tarih saat) hatalıydı. yinede eyvallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survival kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA 5 hala alınabilcek bir oyun mu? Yani modası geçti artık oynanmaz başka oyun al diyen var mı yoksa oyun hala cıvıl cıvıl al oyna deliler gibi mi dersiniz?
  • dynablaster kullanıcısına yanıt
    Gta'ların modası geçer mi hiç? Daha doğrusu özgün oyunların modası. Eski diye "Bioshock oynanmaz artık" denebilir mi? İyi oyunlar artık nadiren çıkıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: dynablaster

GTA 5 hala alınabilcek bir oyun mu? Yani modası geçti artık oynanmaz başka oyun al diyen var mı yoksa oyun hala cıvıl cıvıl al oyna deliler gibi mi dersiniz?

Yani hepsinden önemlisi, GTA be. Serinin diğer oyunlarına göre iyiliği ya da dezavantajları ayrı bir tartışma konusu; ama adı için bile alınır.

GTA serisinin modası geçmez, hangi oyunu olursa olsun. GTA III bile çok eski; ama hem nostalji hem de zevk için hâlâ oynanır.

GTA V'teki GTA Online zaten canlı ortam. Oyuncular var oldukça burası da yaşayacak.

Ve GTA V'i öneririm. Oynadıkça seveceksin, oynayasın gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 3 Haziran 2016; 18:22:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Mafia II'nin dlcleri çok dandik sadece ana oyunu alsanız yeter. Hatta grafik takıntısı yapmazsanız oynamayanlar Mafia'yı oynasın o daha güzel. Mafia sanki kaliteyi düşürerek ilerleyen bir seri gibi geliyor bana. I>II>III şeklinde olacak düşüncesindeyim.

Aynen öyle 1. Kurtlar vadisi modu ile oynamanın keyfini hiçbir modda bulamadım

1. Remake gelse her türlü alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dead Island'ın Definitive Edition'u ayrı oyun mu? Yoksa ana oyunu da kurmam gerekiyor mu?
  • Steam'de GTA 5'in sadece oyun içeren ve 3.5 Milyon'lu Whale Shark paketinin aynı fiyatlarda satılması biraz komik olmuş
  • Modlarla çok aram yok o yuzden oynamadım ama namını çok duymuslugum var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

Dead Island'ın Definitive Edition'u ayrı oyun mu? Yoksa ana oyunu da kurmam gerekiyor mu?

ana oyunun cilalanmış hali hocam ek paket değil yani muhtemelen tekrar kurmanız gerekir.
  • nba 2k16 45,87 tl ye düşmüş.. 24 saat sonra indirim bitecek steamde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Dead Island'ın Definitive Edition'u ayrı oyun mu? Yoksa ana oyunu da kurmam gerekiyor mu?

ana oyunun cilalanmış hali hocam ek paket değil yani muhtemelen tekrar kurmanız gerekir.

Anladım hocam da nasıl bir cilalanmaysa ana oyun kadar boyutu büyük. Yani yaklaşık 18gb dosya indiricem.
  • Bu da ana oyun zaten. Grafiklerinin yenilenmiş hali. 18gb dediğinize göre 2 oyunu da indireceksiniz herhalde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 3 Haziran 2016; 19:22:03 >
  • beyler mafia 2 oynuyorum iyi güzel ama çok sık polisler musallat oluyor hilesi yokmudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Bu da ana oyun zaten. Grafiklerinin yenilenmiş hali. 18gb dediğinize göre 2 oyunu da indireceksiniz herhalde?

Yukarıda sordum ayrı oyun mu diye? Hayır dendi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Anladım hocam da nasıl bir cilalanmaysa ana oyun kadar boyutu büyük. Yani yaklaşık 18gb dosya indiricem.

Açıkçası ben de yeni indirdim henüz denemedim Ama karşılaştırmalara bakınca o takılmalar falan gitmiş ilk halindeki ve görseller falan bayağı bayağı iyileşmiş . Ben bir süre devam edip sonra dayanamayıp bırakmıştım . Şimdi seri şeklinde başlar bitiririm muhtemelen.

• Tamam işte aynı oyunun grafikleriyle oynanmış hali. Niye 18gb indireceğinizi anlamadım. Definitive indirmeniz yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Tamam işte aynı oyunun grafikleriyle oynanmış hali. Niye 18gb indireceğinizi anlamadım. Definitive indirmeniz yeterli.

Anladım hocam. Ben eski oyunun üzerine kuruluyor diye biliyordum. Definitive indiriyorum o halde, teşekkürler.

Bu arada co-op oynamak isteyen varsa ulaşsın. Oyunun güzelliği orada çünkü.
  • Humble Monthly haziran:

Rocket League
    The Forest
    Planetary Annihilation TITANS
    Dungeon of the Endless - Crystal Pack
    Steredenn
    Wasted

ve Drm-free:

Cat Girl Without Salad
    Keep Talking and Nobody (steam key de var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 3 Haziran 2016; 20:12:13 >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Forestı görünce oturup köşede sessizce ağladım :(
  • 
Sayfa: önceki 86858686868786888689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.