Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13738. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 36 Misafir (1 Mobil) - 38 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.789
Cevap
2.720
Favori
21.323.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Harika bir derleme olmuş. Teşekkür etmeden geçemedim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Assetto Corsa’yı direksiyonla yarış isteyenlere tavsiye ederim.

Gamepad ile oynanmaz anlamında söylemiyorum, oynayan klavye ile de oynar. Benim bahsettiğim elimdeki DFGT’den herhalde en gerçekçi tepkileri aldığım oyun bu oldu. Çoğunlukla modlayıp F1 için kullandım, mesela F1 2020 de var elimde, AC çok daha başarılı.

Bu kadar ucuz bir setup’la daha iyi sonuç almak imkansız zaten, üst düzey deneyim için profesyonel sistemlere binlerce dolar dökmek lazım.

İlk oyun grafik olarak bir tık geri kalıyor ama çok da önemli olduğunu düşünmüyorum, modlarla az da olsa iyileşme oluyor.

15 liraya bedava bu oyun, yarış sevenler kaçırmasın bence.

Competizione’yi almadım, fikrim yok onunla ilgili. Haftasonu için ücretsiz oynaması sanırım, indirip denenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 6 Haziran 2021; 9:49:27 >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

Onca saçma tartışmadan sonra yine Frost hocam en güzel mesajı paylaşmış. Üstteki diğer mesajınıza da katılıyorum bunu ise direk beğeniyorum  harika haftalık fırsat paylaşımı olmuş.

-Kendi açımdan en çok önereceklerim ise Aragami ve To The Moon olacak. Şahsen Aragami harika bir fiyatta olduğundan kaçırmayın alın. Hikayesi ortalama olsa da bölüm tasarımları ve gizlilik mekanikleri çok çok iyi. Ayrıca Nightfall DLC'si de hikaye, oynanış kısaca her açıdan ana oyundan bile daha iyi o yüzden onu da istek listenize atın iyice düştüğünde onu da kaçırmayın.

-To The Moon ise Türkçe dil destekli harika bir oyun. İçinde oyun denecek kadar bir mekanik olmasa da hikayesi pek çok oyuna bin basar. Devam oyunu Finding Paradise da en az To The Moon kadar iyidir bu arada.

-Uzun saatlerce oynamak isteyenlere looter shooter cenneti Borderlands 2 Goty, harika bölüm tasarımları ile müthiş bir gizlilik oyunu arayanları da Klei'nin klasiklerinden Mark of the Ninja'ı almalarını öneririm.

Bu arada 24 Haziran da Steam Yaz İndirimlerinin olacağı da düşünülürse hiçbir şey almayıp ay sonunu da beklemenizi öneririm. Çoğu oyun dip fiyatını alacaktır tahminimce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Valla bana göre klavye ve gamepad ile oynarım diyenler almasın ikisini de denedim oynanmıyor. Boşuna 15 TL biz gider. Ben bu oyunu bir de beta da iken desteklemek için aldım. Betada oynayamadım . Betada çıktığı zaman gamepad im vardı. Şimdi oynarım dedim sağ yön tuşuna dokunmam ile araba yolun dışına çıktı 😀

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt

Doğrudur, ben denemedim bile dürüst olmak gerekirse. Biliyorsunuz ne zaman direksiyon önerilse “yoğğğ, ben gamepad/klavyeyle oynadım, gayet oynanıyor” diyen bir güruh var. Uğraşmayım diye öyle yazdım geçtim  Deneyip de yazıyorum sananlar, yanlış anlaşılma olabilirdi, iyi oldu ilk elden tecrübenizi paylaşmanız.

Onlara laf atarken ben de tam tersi ota boka direksiyon kullanan cinslerdenim. GTA V’i bile direksiyon bağlayıp oynamışlığım var(evde denemeyin  )Herhalde şu ana kadar direksiyonla oynayamadığım tek yarış oyunu Forza Horizon oldu, gamepad’le de çabucak sıktı, fazla oynamadım duruyor öyle kenarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 6 Haziran 2021; 12:17:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Tartışmalardan dolayı kaçıranlar için Steam'deki güncel indirimleri paylaşıyorum. Epic indirimlerini biliyorsunuz zaten. :)

Bugün 20.00'e Kadar:

Aragami (-85% - Dip İndirim): 4,65 TL

7 Haziran 20.00'e Kadar:

ARK: Survival Evolved (-80%): 15,40 TL

No Man's Sky (-50%): 75,00 TL

Don't Starve (-75%): 4,62 TL

Don't Starve Together (-66%): 8,16 TL

Starbound (-60%): 9,60 TL

Oxygen Not Included (-60%): 15,60 TL

Conan Exiles (-70% - Dip İndirim): 22,49 TL

To the Moon (-67%): 5,94 TL

Assetto Corsa Ultimate Edition (-90%): 15,29 TL

Plague Inc: Evolved (-60%): 9,60 TL

Crypt of the NecroDancer (-80%): 4,80 TL

Moonlighter: Complete Edition (-68% - Dip İndirim): 14,71 TL

Children of Morta (-50%): 20,00 TL

Mark of the Ninja: Remastered (-60%): 12,80 TL

The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut (-90%): 6,50 TL

10 Haziran 20.00'e Kadar:

Dying Light Enhanced Edition (-70%): 29,70 TL

Borderlands 2 Game of the Year (-78%): 12,98 TL

Total War: WARHAMMER (-75%): 52,50 TL

Total War: WARHAMMER II (-66%): 71,40 TL

Warhammer: Vermintide 2 (-75%): 12,50 TL

Meadow (-90% - Dip İndirim): 1,05 TL

14 Haziran 20.00'e Kadar:

Garfield Kart (-89% - Dip İndirim): 1,10 TL

18 Haziran 20.00'e Kadar:

Book of Demons (-66%): 13,60 TL

Borderlands 2 alınır mı arkadaşlar ? Bu seriyi hiç oynamadım tüm dlc'ler ile birlikte 12 liraya düşmüş güzel fiyat. Birde Co-op oynanıyor mu bilginiz var mı ona göre almayı düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainErturan

Şu No Man Sky acaba ne zaman adam akıllı indirime girecek! O oyuna 75 TL vermek istemiyorum.

Yeni çıktığında olsaydı yazdığınız doğruydu hocam fakat yıllardır gelen güncellemelerle ve stüdyonun oyunun arkasında durmasıyla bence 75 TL'yi hak eden bir oyun oldu. Ya da forumun 2. el bölümünden indirimli gift gönderen arkadaşlardan daha ucuz fiyata alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 6 Haziran 2021; 11:7:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Borderlands 2 alınır mı arkadaşlar ? Bu seriyi hiç oynamadım tüm dlc'ler ile birlikte 12 liraya düşmüş güzel fiyat. Birde Co-op oynanıyor mu bilginiz var mı ona göre almayı düşünüyorum..

Alıntıları Göster

hocam epic bedava vermişti belki almışsınızdır

• The Frost kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: thewolfamongus

hocam epic bedava vermişti belki almışsınızdır

Alıntıları Göster

Yok ne yazık ki alamadım. O zaman Epic hesabım yoktu ne oluyor ne bitiyor haberim yoktu  

• nolamaz kullanıcısına yanıt

Looter Shooter türünü seviyorsanız, 13 TL değer.

• arkadaşlar assetto corsa var bende , ultimate sürümünü almak istiyorum ama assetto corsa olduğu için ultimatei aldırmıyor , tek tek eklediğim zaman ise dlcleri 25tl fiyat çıkıyor, varmıdır bi çözümü gösterdiği fiyattan almak için. iadede edemiyorum 6saat oynadığım için.

• nolamaz kullanıcısına yanıt

Epicten bedava alamadıysanız değerlendirilebilir. Yoksa bu fiyatın çok daha fazlasını hakeden bir oyundur. Bence kaçırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thema

arkadaşlar assetto corsa var bende , ultimate sürümünü almak istiyorum ama assetto corsa olduğu için ultimatei aldırmıyor , tek tek eklediğim zaman ise dlcleri 25tl fiyat çıkıyor, varmıdır bi çözümü gösterdiği fiyattan almak için. iadede edemiyorum 6saat oynadığım için.

Aşağıdaki linkten oyunu komple hesabınızdan kaldırıp, ardından Ultimate Sürüm alabilirsiniz.

help.steampowered.com/en/wizard/HelpWithGameIssue/?appid=244210&issueid=123&transid=1567544088781517598&line_item=1567544088781517661

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 6 Haziran 2021; 12:50:56 >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

kaldırdığım zaman oyunun ücreti gelmeyecek geri heralde. 8 tl ye almıştım oyunu kaldırıp ultimatei alırsam eğer 15+8 : 23 tl ye gelcek oyun çok değişen bişey olmuyor , teşekkürler.

• quote:

kaldırdığım zaman oyunun ücreti gelmeyecek geri heralde. 8 tl ye almıştım oyunu kaldırıp ultimatei alırsam eğer 15+8 : 23 tl ye gelcek oyun çok değişen bişey olmuyor , teşekkürler.

Evet geri gelmeyecek.

O açıdan bakmanız yanlış çünkü başka türlü bu fiyata Ultimate Sürüm / Tüm DLC'leri almanızın yolu yok.

Şöyle düşünün; 15 TL'ye DLC paketini satın alıyorsunuz. Diğer türlü 25 TL ödemeniz gerek. Siz oyunu DLC'leri daha ucuza alabilmek için kaldırıyorsunuz, oyunun fiyatını hesaba katmayın.

EDIT: İkinci El bölümünde %20 - %25 indirimli şekilde GIFT yöntemiyle oyun gönderenler var. Onlardan daha ucuza alabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/ikinci-el-key-gift--f2413

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 6 Haziran 2021; 13:4:56 >

• MERHABA ARKADAŞLAR. HERKES BATTLEFIELD 4 KODU DAGITIYOR AMA BAKTIM BENDE BATTLEFIELD 4 VARMIŞ ZATEN. BEN CALL OF DUTY OYNAMAK ISTIYORUM, ELINDE OLAN ÜCRETSIZ CALL OF DUTY MODERN WARFARE KODU ATABILIR MI?

AYRICA KANALIMA ABONE OLUP VIDEOLARIMI DA BEĞENIRSENIZ SEVINIRIM.

https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ&feature=youtu.be

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, gift şeklinde bakayım o zaman

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Teşekkürler hocam, gift şeklinde bakayım o zaman

Yalnız oyunu silmeden yine GIFT gönderemezler size, haberiniz olsun. Oyunu her halükarda silmeniz gerekecek.

• @John Sheppard @koeishto

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar aldım gitti oyunu :)

Tüm DLC'ler dahil Türkçe Yaması'da varmış zaten onuda indirdim. Sırası gelince başlarım artık..

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.