Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , BJKBLADE , Maestro725 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.879
Cevap
2.721
Favori
21.335.082
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Watch Dog 2 olabilir. Yerden yere vurulan ilk oyunun aksine daha sağlam bir oyun. İlk oyunu eleştiren pek çok site ve kişi ikinci oyunu beğenmiş durumda.

Alıntıları Göster
    bu oyunda araba sürüş hassasiyeti çok kötüydü diye hatırlıyorum o yüzden silmiştim.
  • Doğrudur ama yarış oyunları olmayan araba içerikli oyunların genelin de böyle bir sıkıntı hep oluyor. Biraz o konuda az özen gösteriyorlar. Yalnız bu tür oyunlarda Jeep ve Motorbisiklet sürerken böyle bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 14 Ağustos 2018; 17:57:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

just cause,saint row, gta 5 dışında açık dünya oyunu öneriniz var mı ? hikaye görevli oyunları hiç sevemedim niyeyse araba alıp öyle boş boş sürmek istiyorum
    Yakuza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sleeping Dogs

Mafia 2-3

Mad Max

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Sleeping Dogs

Mafia 2-3

Mad Max
    mafia 3e update gelmiştir herhalde bir bakayım sağol. aldıktan 30 dk sonra iade etmiştim. adamlara çarpınca ölüyordu grafikler blurluydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

mafia 3e update gelmiştir herhalde bir bakayım sağol. aldıktan 30 dk sonra iade etmiştim. adamlara çarpınca ölüyordu grafikler blurluydu.

Alıntıları Göster
    Blur ayni.
  • Watch Dogs 2 çok kötü çalışıyor . Hiç denemeyin derim .
  • Var mı böyle sorun yaşayan? Steam açık, mağazaya falan girebiliyorum ama sohbet kısmı yok.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Insurgency bedava iken oyunu alınca sonsuza dek sahip mi oluyoruz oyuna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Var mı böyle sorun yaşayan? Steam açık, mağazaya falan girebiliyorum ama sohbet kısmı yok.

Salı geceleri Steam'in rutin bakım çalışması oluyor 5-10 dakika. Bu sürede Steam Mağaza, Topluluk ve arkadaş ağına bağlantıda sorunlar yaşanabiliyor.

Her hafta en az 1 kişi soruyor bu soruyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: göbek deliği pamukçuğu

Insurgency bedava iken oyunu alınca sonsuza dek sahip mi oluyoruz oyuna?
    Kütüphanenize eklenen her oyun sonsuza dek sizin oluyor. Insurgency'de buna dahil.
  • Steam arkadaşlarımın çoğu yabancı ve çoğu Monster Hunter:World'ü satın almış. Alanlarda Fanatical linkini paylaşıyor 60 dolar vermeyin bu oyuna diye. Adamların keyfe gel. Onlara göre resmen fakirim.

https://www.fanatical.com/en/game/monster-hunter-world

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 15 Ağustos 2018; 8:48:57 >
  • Özge Gürel kullanıcısına yanıt
    BUrası yine iyi. Ekşi’de 10 mesaj geliyor bununla ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-809FC2E19

Watch Dogs 2 çok kötü çalışıyor . Hiç denemeyin derim .
    Çok kötü çalışıyor derken?

Ben 2 defa bitirdim hatta en son geçen hafta bitirdim oyunun çalışmasında bir sıkıntı yok. Araba sürüş dinamikleri sıkıntılı demek istiyorsanız ona lafım yok.
  • quote:

Çok kötü çalışıyor derken?

Ben 2 defa bitirdim hatta en son geçen hafta bitirdim oyunun çalışmasında bir sıkıntı yok. Araba sürüş dinamikleri sıkıntılı demek istiyorsanız ona lafım yok.

Alıntıları Göster
    Optimizasyonu kötü .

• quote:

Orijinalden alıntı: Sertandikici

İnternet hızında problem olmamasına rağmen steam çok yavaş resimlerin yüklenmesi bile neredeyse gerçekleşmiyor sizde de böyle bir problem var mı ?
    Evet çok yavaş. Steam akamaihd midir nedir o domain çok bekletiyor, sayfanın yüklenmesini uzatıyor. Bir iğrençlik var ama nedir anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

Salı geceleri Steam'in rutin bakım çalışması oluyor 5-10 dakika. Bu sürede Steam Mağaza, Topluluk ve arkadaş ağına bağlantıda sorunlar yaşanabiliyor.

Her hafta en az 1 kişi soruyor bu soruyu.

Alıntıları Göster
    2 saatten uzun süredir çökük la steam. Hala çökük.
  • En son ne zaman oynadınız bilmiyorum ama ben optimasyon konusunda hiçbir sıkıntısını göremedim ve o konuda şikayetçi olan çok fazla kimse olduğunu da görmedim. 2-3 kişinin bilgisayarında bir oyunun sorunlu çalışması bir oyunu optimasyon konusunda kötü yapmaz.

Gecen sene ciddi indirimlerin olduğu zaman da çok fazla kişi serinin 2 oyununu aldı. Forumda baya alan arkadaşlar oldu ve kimsenin o dönemden sonra oyunun optimizasyonu konusunda şikayet yazdığın görmedim. Oyun ilk çıktığında belki optimasyon sorunu olmuş ve siz o dönemde denemiş olabilirsiniz. Şuan oyunda optimizasyon sorunu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. 1 yıldır oynuyorum ve ben öyle bir sorun hiç yaşamadım. Yaşayan da duymadım bu süre içerisin de.
  • quote:

En son ne zaman oynadınız bilmiyorum ama ben optimasyon konusunda hiçbir sıkıntısını göremedim ve o konuda şikayetçi olan çok fazla kimse olduğunu da görmedim. 2-3 kişinin bilgisayarında bir oyunun sorunlu çalışması bir oyunu optimasyon konusunda kötü yapmaz.

Gecen sene ciddi indirimlerin olduğu zaman da çok fazla kişi serinin 2 oyununu aldı. Forumda baya alan arkadaşlar oldu ve kimsenin o dönemden sonra oyunun optimizasyonu konusunda şikayet yazdığın görmedim. Oyun ilk çıktığında belki optimasyon sorunu olmuş ve siz o dönemde denemiş olabilirsiniz. Şuan oyunda optimizasyon sorunu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. 1 yıldır oynuyorum ve ben öyle bir sorun hiç yaşamadım. Yaşayan da duymadım bu süre içerisin de.
    Sisteminizin özellikleri neler acaba eski laptop varken almıştım yüklemek şimdi nasip olacak bende sıkıntı yaşar mıyım acaba diye size sorayım dedim

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.