Şimdi Ara

Dijital km göstergeyle oynanırsa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aldığım aracın 2003 model km 45.000 di.2 ay sonra servise götürdüğümde asıl km.en son 110.000 de olduğunu ve bu km
    nin 3 ay önceki km si olduğunu bilgisayar çıktılarından hangi parçalar değiştiğini söylediler.acilen tiriger kayışının değişmesi gerektiğini söylediler.suçlu aramayıyorum.suçun büyüğü bende.yaklaşık 1.000,-ytl masraf
    yaptım.değişmesi gereken parçalarını değiştirtdim.satacağım zaman da aracın doğru kmsini söyleceğim.kafadan aracın değeri düşecektir.hiç kimse bu tür sahtekarlıklara sapmasın.sorum satmayı düşünmüyorum çünkü zor şartlarda aldım bir kaç yıl borçlandım.araca uzun vadede ne gibi zararları olur
    bu fazla km den dolayı

• bende 30 ytl veren herkesin digital göstergeleri deiştirtebileceğini duymustum.ama sanırım sen arabayı alırken hiç bir motor ustasına göstermedın.çunkü o adamlar artık motorun sesinden ortalama km sini soyleyebılıyorlar.bende bundan 1 ay kadar evvel 2004 corsa cdti aldım 58 bınde.motor ustam bu motorların cok kalıtelı olduunu ve cok rahat 300 bini gorebılecegını soyledı.hatta bu araclarda trıgerınde zıncır olduunu ve motoru temız kullanması durumunda bakım bıle nadıren ıstedıını soyledı.bence yuksek km canını cok sıkmasın.bakım malıyetı tabıkı artacaktır ama bu olayda sana tecrube olur .bi daha 2. el araba alırken daha dikkatli olursun

• quote:

Orjinalden alıntı: obenhidir

aldığım aracın 2003 model km 45.000 di.2 ay sonra servise götürdüğümde asıl km.en son 110.000 de olduğunu ve bu km
    nin 3 ay önceki km si olduğunu bilgisayar çıktılarından hangi parçalar değiştiğini söylediler.acilen tiriger kayışının değişmesi gerektiğini söylediler.suçlu aramayıyorum.suçun büyüğü bende.yaklaşık 1.000,-ytl masraf
    yaptım.değişmesi gereken parçalarını değiştirtdim.satacağım zaman da aracın doğru kmsini söyleceğim.kafadan aracın değeri düşecektir.hiç kimse bu tür sahtekarlıklara sapmasın.sorum satmayı düşünmüyorum çünkü zor şartlarda aldım bir kaç yıl borçlandım.araca uzun vadede ne gibi zararları olur
    bu fazla km den dolayı

bu durumda öncelikle geçmiş olsun demeliyim..uzun vadede ne gibi problemler olabileceğini sormuşsunuz..eğer aldığınız araba 110 bin km boyunca normal bir kullanıcı tarafından kullanılmışsa (arabanın marka ve modeline göre değişmekle birlikte) ve sizde limitlerde kullanırsanız aşağı yukarı 300.000 km ömrü vardır..bu durumda size yapılacak 200.000 civarı kilometre kalıyor..yılda ne kadar km yapıyorsunuz bilmiyorum ama bence mantıklı kullanım şartlarında size uzun süre hizmet edecektir..o yüzden fazla sıkmayın canınızı...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.