Şimdi Ara

Dijital Gündem Etkinlikleri || HAFTA 9 - BİLİŞİM STK'LARI ve KVKK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
3
Favori
6.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel bir etkinlik olacağa benziyor.Üyelerimize bu fırsatı sunduğunuz için teşekkür ederiz.Soruların muhattaplarına ulaşacağını umuyorum.Elinize sağlık.
  • ecay kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah, tamamen @ö1f1 hocamızın emekleridir. Ben sadece kendisine yardımcı olmaya calısıyorum. Kendisi çok aktif, tekrar teşekkür ederim kendisine forum adına.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Diğer sağlayıcılardan gelen iş emirlerini aksattiklari ya da umursamadiklari konusundaki iddialara ne yanit verirler acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba yeni gelene daha ucuza verilen mobil paketler mevcut kullanıcıya pahalıya satılıyor. Operatörler arasında gidip gelmemiz ne zaman bitecek buna çözüm bulunamaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan -- 4 Haziran 2020; 16:36:48 >
  • Rica etsem sorar mısın ne zaman vectoring, 35b vs. aktif olacakmış
  • sorabilirseniz sevinirim turknet kendi fiber omurgasında bu fiyatları suna biliyorken
    tt ve sol neden çok yüksek fiyatlar istiyor
    Dijital Gündem Etkinlikleri || HAFTA 9 - BİLİŞİM STK&#39;LARI ve KVKK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustix_ -- 4 Haziran 2020; 16:33:53 >
  • Hocam Turkcell ceosuna pinginde hız kadar önemli olduğunu söyler misiniz
  • Türk Telekom Sinop kastamonu güzergahında köylerde ne zaman çekmeye başlayacak. Sıfır sinyal 2g bile tok. Turkcell dışında hizmet veren firma yok tek tük yarım yamalak Vodafone.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijital Gündem Etkinlikleri || HAFTA 9 - BİLİŞİM STK&#39;LARI ve KVKK
    Dijital Gündem Etkinlikleri || HAFTA 9 - BİLİŞİM STK&#39;LARI ve KVKK

Bunuda detaylica sorarsaniz seviniriz hocam oyle sallamakla olmuyor bu isler

• ecay kullanıcısına yanıt
    XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Asıl ben teşekkür ederim hocam.
  • @orhan @NT2L @mustix_ @AkonFire @trtunski @Echonight83
    Not aldım, ileteceğim.
    Bu arada aklına başka sorular gelen, ekleme yapmak isteyenler ve yeni sorular için 14.06.2020 Pazar günü saat 23.59'a kadar yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 4 Haziran 2020; 19:17:8 >
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Güzel soru 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

@orhan @NT2L @mustix_ @AkonFire @trtunski @Echonight83
    Not aldım, ileteceğim.
    Bu arada aklına başka sorular gelen, ekleme yapmak isteyenler ve yeni sorular için 14.06.2020 Pazar günü saat 23.59'a kadar yazabilirsiniz.
    Hocam birde spesifik bir konu olarak söyliyim Eskişehirin trafiği Ankara üzerinden aktarılıyor bu yüzden ping olmasaı gerekenden yüksek bu konu hakkında neredeyse hiç muhattap bulamadım bunu aktarır mısınız?
  • Ya şu özellikle bireyseldr 100 mbps üstü (200 - 300 mbps) hız görecekmiyiz... Ve fiyatlar makul seviyeye gelir mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 4 Haziran 2020; 22:35:7 >
  • Turkcell CEO'suna özellikle (FTTH) gpon'da bulunan kullanıcılara ne zaman standart olarak yüksek hızlar (100 ve üstü) hızlar verileceğini ve upload hızları konusunda ne olacağı sorulmalı.
  • Ya şu özellikle bireyseldr 100 mbps üstü (200 - 300 mbps) hız görecekmiyiz... Ve fiyatlar makul seviyeye gelir mi?

• Kalabalık şehir merkezlerinde aynı binaya hem kablonet hem superonline hem TT fiber bağlayıp merkeze yakın yerlere sadece kalitesiz adsl altyapı vermenin mantığını merak ediyorum. Ortak altyapı kullanmaya ne zaman başlayacaklar fiberde en çok da onu merak ediyorum. Hem firmalar fayda sağlayamıyor maddi açıdan hem de kullanıcılar düzgün hizmet alamıyor bu yüzden.
  • Açıkçası Türk Telekom fiber altyapısında diğer bütün iss lerdende hizmet alınabilmeli bence bu şekilde daha sağlıklı olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesleki deformasyon gereği buradaki bazı soruların CEO röportajında sorulacak sorular olmadığını söyleyeyim.. Bölge network şefine sorulacak soruları üst yöneticilere sorarsanız hem istenilen cevap gelmeyince tatmin olmazsınız hem de adamlar gereksiz darlanır.
    Sorular daha makro ölçekte sorulursa tüketicinin kendi faydasına olur. Öte yandan böyle bir fırsat geçmişken ben de 'röportaj' cümleleriyle onları sıkıştıracak sorular düşüneyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8D7B057F -- 5 Haziran 2020; 1:35:2 >
  • Hocam benim sorumu diyorsanız bölge network şefine sorulacak soru diye haklısınız lakin kim bu eskişehir network şefi nasıl ulaşırım bi fikrim yok çaresizlikten zaten bunlar hep

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.