Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (561. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emirates Cup maçları 1 tl ip tv den yayinimiz donmasiz !! pm atiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lockerzemre -- 3 Ağustos 2013; 14:58:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kbps seçme seçenegini kaybolmus.

400 - 800 -1200 diye seçenek vardı. Sizdde öyle mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Kbps seçme seçenegini kaybolmus.

400 - 800 -1200 diye seçenek vardı. Sizdde öyle mi

Aynen ya, rezil bir kalite var su an.

• Bir de Web TV'de fps dusuk gibi geldi sanki gozume. Baska bu problemi yasayan var mi? Cozumu nedir?

• Bitrate secileniyor goruntu orta seviyede.

Evet fpsde dususler mevcut atlama yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 3 Ağustos 2013; 16:29:10 >
  • Premium kod nasıl alacağız onlarmı yolluyor bizmi istiyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu fps ve düşük bitrate hakkında istek ve öneri kısmından mail atalım. Daha yüksek kalite istedigimize dair. Yoksa bu kaliteyle lig geçmez gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Premium kod nasıl alacağız onlarmı yolluyor bizmi istiyoruz.

3 aylik premium uyelik zaten direk aktif olmuyor mu hocam su an tum kanallari izleyebiliyorum? Kod'un farki ne olacak?

• quote:

Arkadaşlar şu fps ve düşük bitrate hakkında istek ve öneri kısmından mail atalım. Daha yüksek kalite istedigimize dair. Yoksa bu kaliteyle lig geçmez gibi.

Yayini nereden takip ediyorsunuz satin aldiklarim kisimindan yayin1-2-3 seceneklerinden birinden mi yoksa normal sayfada lig tv hd kismindan mi?

Yayin 1-2-3 kismindki yayinlar pek kaliteli degil fakat canli tv sekmesi altindaki lig tv hd kanalinda goruntu cokta kotu degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

quote:

Arkadaşlar şu fps ve düşük bitrate hakkında istek ve öneri kısmından mail atalım. Daha yüksek kalite istedigimize dair. Yoksa bu kaliteyle lig geçmez gibi.

Yayini nereden takip ediyorsunuz satin aldiklarim kisimindan yayin1-2-3 seceneklerinden birinden mi yoksa normal sayfada lig tv hd kismindan mi?

Yayin 1-2-3 kismindki yayinlar pek kaliteli degil fakat canli tv sekmesi altindaki lig tv hd kanalinda goruntu cokta kotu degil.

Ben satın aldıklarım kısmından deniyorum. Önceden kbps seçme yeri vardı altta o dahi kaybolmus. Birde canlı tv kısmından deneyelim bakalım
  • quote:

quote:

3 aylik premium uyelik zaten direk aktif olmuyor mu hocam su an tum kanallari izleyebiliyorum? Kod'un farki ne olacak?

Geçen sene kod vermişlerdi bu sene otamatikmi aktif oluyor?
  • quote:

quote:

quote:

Sanirim ben 3 ay sonrasi odemeyi otomatik cekmeye devam etsini isaretledigim icin bu sekilde direk acildi, siz 3 ay sonunda premium ucreti cekilmesin diye onu isaretlemediniz sanirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sanirim ben 3 ay sonrasi odemeyi otomatik cekmeye devam etsini isaretledigim icin bu sekilde direk acildi, siz 3 ay sonunda premium ucreti cekilmesin diye onu isaretlemediniz sanirim.

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende öyle birşey yok baktığımda. Olsaydı işaretlerdim açıkcası.
  • Yorumlara bakilirsa hala degistirmemisler kaliteyi , medyamarkt saturn bekliycm sanirim hale bak ya hem parayi pesin aldilar yillardir hala kalite ayni

• Görüntü çamur bildiğin ilk digiturk play çıktığından beri kullanıyorum önceden şu infinite zımbırtısı yoktu 2600 kbps canlı donmasız izleniyordu o çıktı ve bozdu tamamen.

Diğer silverlight var halen biliyorum ama eskisi gibi değil çamur gibi oda.
  • Galatasaray maçını 90dk hiç takılma olmadan izledim bir ara fps düşmeleri oldu fakat sonra düzelttiler.

Yayın kalitesi, satın aldıklarım kısmından izlediyseniz 3 yayında da berbattı fakat canlıtv sekmesinden her kanalı seçebildiğimiz yerden lig tv hd'yi açınca görüntü salondaki tvde 4-5mt'den oldukça güzeldi hd görüntüyü gayet alabildim ben.

Şimdi odaya geçtim arsenal maçını izliyorum 27" 1080p monitörde 1mt mesafeden tvdeki kaliteyi alamıyorum tabi ama yine de fena değil.

16mbit net kullanıyorum bu arada.
  • canlı yardımdan aldığım bilgiye göre 3 aylık premium aktivasyon kodunu 3 iş gününde yollayacaklarmış ben de satın aldıklarım kısmından işaretleyip izledim... görüntüyü tv ye aktardım memnun kalmadım pc de öyle böyle idare etti.
  • Şimdi sanırım olay şu.

-Premium'u aktif olmayanlar yayını sadece satın aldıklarımdan izleyebiliyorlar, yani lig paketi zaten normal kanalları izlemeye izin vermiyor sadece maç saatine yakın satın aldıklarıma girip izleyebiliyorlar.

-Premium ya da giriş paketi olmayanlar canlı tv sekmesinden kanalı açıp izleyemiyorlar. Bu kısımda görüntü satın aldıklarıma oranla biraz daha kaliteli o yüzden satın aldıklarım kısmından izleyen arkadaşlar, premiumunuz aktif olsun bide canlı tv'den izleyin orada HD'ye yakın görüntü alabiliyorsunuz.

-Tabi 3 ay sonra premium'u kapatırım durumu kalmıyor bu şekilde canlı tv'den izlemek için mutlaka premium ile devam etmeniz gerekecek. Yani 5tl ödemeye devam promosyon bitsede.
  • canlı tv sekmesinden açıncada 1200kb seçemiyosun sadece auto seçeneğinde yayın geliyor bende.bu arada premiumum aktif. aranızda 1200kb seçerek izleyebilen varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi süsse -- 3 Ağustos 2013; 20:12:02 >
  • Evet 1200k seçtiğin zaman "Canlı spor kategorisi..." şeklinde bir uyarı çıkıyor ve kanal açılmıyor. Hatta bazen bunu Auto seçersen dahi yapıyor, bu konuda sıkıntı var ama buradaki auto yayını bile satın aldıklarımdaki yayına oranla çok daha kaliteli, satın aldıklarım resmen çamur gibi ben Canlıtv HD yayın izler gibi izledim her iki maçı.
  • 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.