Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (562. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.621
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inşallah lig maçlarına kadar bu sıkıntı giderilir. bu arada tüm arkadaşlar kandiliniz mubarek olsun.
  • Ben de 239 TL + aylik 1 TL aldim. Canli TV'den Lig TV izleyemiyorum. Mac baslayinca atiyor. Satin aldiklarim kisminda da dedigim gibi kalite hic iyi degil. Arti genel bir FPS dusuklugu sorunu var. bunu dile getirelim. Gozu cok yoruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wapcep_scrol

Arkadaşlar şu fps ve düşük bitrate hakkında istek ve öneri kısmından mail atalım. Daha yüksek kalite istedigimize dair. Yoksa bu kaliteyle lig geçmez gibi.

hocam fps artışına cidden ihtiyaç var en azından yayın 2000 e gelse cidden iyileşmeler olur ama sezon başlamak üzere değişeceğini düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Ben de 239 TL + aylik 1 TL aldim. Canli TV'den Lig TV izleyemiyorum. Mac baslayinca atiyor. Satin aldiklarim kisminda da dedigim gibi kalite hic iyi degil. Arti genel bir FPS dusuklugu sorunu var. bunu dile getirelim. Gozu cok yoruyor.

hocam o sorunu maç başlamadan 1 saat önce yayını açarak çözersiniz
  • Flaypad android tv stick aldim bugun ve digiturk play uygulamasini indirdim. Goruntunun sag ve sol yaninda siyah band olustu ne yaptiysam olayi cozemedim. Bunun sebebini bilen arkadas var mi acaba? Birde net' m 3 mgbt sinirsiz modemim odamda arada duvar var bundan midir nedir maci hic izliyemedim surekli dondu kapandi anpamis degilim. Boyle olursa ligi izlemenin hic bi anlami olmaz. ne yapmami tavsiye edersiniz. Tskler.. Herkese hayirli kandiller

• http://www.digiturkplay.com.tr/contact/

Arkadaşlar şu linkten şikayetlerimizi yazalım. Ben 1200 kbps in artık yeterli olmadıgı en az 1800 kbps gibi bir kalitenin yeterli olabilecegini ve bir çok kişinin bundan şikayetçi oldugunu yazdım.
    Sizde birşeyler karalarsanız en azından daha kaliteli izleyebiliriz.
    İlk çıktıgı sene 2600 kbps ile izliyorduk o kalitenin çok cok uzaklarında şimdiki yayın.

Belkide bilerek arttırmıyorlar. Tvdeki hd den farkı olsun. Herkes webtvye geçiş yapmasın diye. Ama biz yinede yazalım.

http://www.digiturkplay.com.tr/contact/
  • Aksam gsnin macimi varyaw

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    arkadaşım benimde bu seneyle birlikte 2 sene üyeliğim olacak.bendede samsung led tv var kablosuz bağlanıyorum aynı sorunu geçen sene bende yaşadım çözümü aradım bulamadım.sonra bazı maçlarda derbilerde ve son hafta oynanan maçlarda görüntü tam ekran olunca sorunun dijitürkplay merkezden kaynaklandığını anladım.görüntü çok fark ediyor tam ekran ile yandaki siyahlıklar sorunun çözümü dijitürkplay ona baskı yapılacak.ne yaparsan yap gitmiyor.
    @panasonicman
  • Emirates cup akşamki gs maçını satanlar pm. paypal dan ödeme yapıılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraarslan

arkadaşım benimde bu seneyle birlikte 2 sene üyeliğim olacak.bendede samsung led tv var kablosuz bağlanıyorum aynı sorunu geçen sene bende yaşadım çözümü aradım bulamadım.sonra bazı maçlarda derbilerde ve son hafta oynanan maçlarda görüntü tam ekran olunca sorunun dijitürkplay merkezden kaynaklandığını anladım.görüntü çok fark ediyor tam ekran ile yandaki siyahlıklar sorunun çözümü dijitürkplay ona baskı yapılacak.ne yaparsan yap gitmiyor.
    @panasonicman

hocam ben de pc yi tv ye aktardım samsung 40es6140 var bende görüntü idare eder ama web browser tatmin edici değil malesef sanırım görüntü kalitesini kasıtlı olarak düşük yapıyorlar yoksa herkes tv digitürk yerine web digitürke geçer diye mi korkuyorlar nedir..
  • arkadaslar selam , yenı sezon digiplayı satın alıp gs macını ızlemeyck olan warmı acaba , bi kısmet sorayım dedim .
  • dsmart tek maçı 90 tl ye satıyor şaka gibi... digitürkte de 17 tl. Alsam mı kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

arkadaslar selam , yenı sezon digiplayı satın alıp gs macını ızlemeyck olan warmı acaba , bi kısmet sorayım dedim .

Sen su derbileri.ben izlerim diyen bencil arkadassin galiba zor burda sana

• ewt o benim tanınmısım neyseki :) ne mutlu dıcm ama hep gs li arkadaslar msj atanlar.

edit : sadece bir ortak arıyorum ve bu ortak kendi maçının tüm maçlarını izler ( ben Gsliyim ) Fb-Gs Gs-Fb derbilerini bile . lütfen pm .

amaç : normal lig tv pahalı , bu playde tek alınca pahalı istenilen kaliteye göre pahalı yani . o yüzdn 2 ortak mutlu mesut bir lig geçirir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 4 Ağustos 2013; 19:50:13 >
  • quote:

Arkadaşlar şu linkten şikayetlerimizi yazalım. Ben 1200 kbps in artık yeterli olmadıgı en az 1800 kbps gibi bir kalitenin yeterli olabilecegini ve bir çok kişinin bundan şikayetçi oldugunu yazdım.
    İlk çıktıgı sene 2600 kbps ile izliyorduk o kalitenin çok cok uzaklarında şimdiki yayın.

Belkide bilerek arttırmıyorlar. Tvdeki hd den farkı olsun. Herkes webtvye geçiş yapmasın diye. Ama biz yinede yazalım.

Yolladım kardeşim. Ama bunu bilerek yaptıklarını düşünüyorum bu yüzden işe yararmı bilemem...

Çevremden bir çok kişi digiturk play almayı düşünüyor 1200 kbps nin yetersizliğini bahane sunarak almıyorlar, yazdım. Yapacaklarsa müşterilerimiz artacak diye düşünerek belki yaparlar...
  • Arkadaslar bjk taraftariyim ortak arayan arkadaslar iletisime gecerse sevinirim yalniz toplam iki ortakli olmasini istiyorum.

• Evet arkadaslar sadece bir ortak ariyorum Gsliyim , ortak olan arkadas hangi takimliysa tum maclari izler gs ile olan derbileri dahil . Fiyat 100 TL pm lutfen

• Super lig paketini,satin aldim fbliyim sadece 1 ortak ariyorum fiyat 100 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

quote:

Yolladım kardeşim. Ama bunu bilerek yaptıklarını düşünüyorum bu yüzden işe yararmı bilemem...

Çevremden bir çok kişi digiturk play almayı düşünüyor 1200 kbps nin yetersizliğini bahane sunarak almıyorlar, yazdım. Yapacaklarsa müşterilerimiz artacak diye düşünerek belki yaparlar...

Bende öyle düşünüyorum hatta bu sene teknoloji marketlerin kampanyalarını bekledim ama çıkmayınca aldım. Biz yollayalımda belki dikkate alip bi iyileştirme yaparlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gencgsli_81

quote:

Bende öyle düşünüyorum hatta bu sene teknoloji marketlerin kampanyalarını bekledim ama çıkmayınca aldım. Biz yollayalımda belki dikkate alip bi iyileştirme yaparlar.

Hocam bugün kalite nasıldı bence göz yorucuydu akıcılıktan çok uzak tvye geçtiğimde dedimki biz ne izliyoruz böyle çok farklı akıcılık yok digiplayde
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.