Şimdi Ara

DIGITURK WebTV | Genel Konu (273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.620
Cevap
63
Favori
723.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 tl lik paketten aldım. Şimdilik çok iyi.
  • 1 TL 'lik veya 5 TL 'lik paketi olan + Webtv Maç Paketi olan LİGTV kanalında maç yayını kapanıyormu eskisi gibi canlı izle butonundan mı izliyor. Yoksa maç başlayınca Ligtv kanalı kapanmayıp maç yayınınıda veriyormu? Bende 5 tl lik paketi aldım Webtv üüyeliğim başka kullanıcı üzerinden olduğu için test edemedim. Ligtv Kanallarındaki görüntü kalitesi oldukça iyi . Webtv den canlı izleyi iptal edip maç yayınlarını Ligtv kanalından verseler çok daha iyi yayın kalitesi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

1 TL 'lik veya 5 TL 'lik paketi olan + Webtv Maç Paketi olan LİGTV kanalında maç yayını kapanıyormu eskisi gibi canlı izle butonundan mı izliyor. Yoksa maç başlayınca Ligtv kanalı kapanmayıp maç yayınınıda veriyormu? Bende 5 tl lik paketi aldım Webtv üüyeliğim başka kullanıcı üzerinden olduğu için test edemedim. Ligtv Kanallarındaki görüntü kalitesi oldukça iyi . Webtv den canlı izleyi iptal edip maç yayınlarını Ligtv kanalından verseler çok daha iyi yayın kalitesi olur..

maç yayını olunca orası kapanıyor.dediğin gibi yayın kalitesi çok iyi.ama zaten asıl mevzu Su maçlarda yoğunluk oluyor normal zamanda yoğunluk olmadığından cam gibi görüntü var.
  • Digitürkwebtv Android uygulamasını yükledim telefonuma ama giriş yapmıyor. Apk dosyası mevcut isteyen olursa paylaşabilrim. Kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor. Türkiye uygulaması kapalı oldugu için kullanıcı adını tanımıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

Digitürkwebtv Android uygulamasını yükledim telefonuma ama giriş yapmıyor. Apk dosyası mevcut isteyen olursa paylaşabilrim. Kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor. Türkiye uygulaması kapalı oldugu için kullanıcı adını tanımıyor..

bende androidciyim :) evet dediğin gibi bir durum var herhalde.yakında bizde kullanırız bence tonla android cihaz var sonuçta millete izleme imkanı olur.
  • 5tl lik paketin linkini atarmasınız bi türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: quicksand

5tl lik paketin linkini atarmasınız bi türlü bulamadım

http://www.digiturkplay.com.tr/uyelikdetaylari/Giris/

açılan sayfada premium üyeliğe tıkla ordan üyelik başlat de.

Ayrıca zaten ücretsiz üye olduktan sonra giriş yapıp üyelik bilgilerime girdiğinizde orda üyelik modeli değiştirme var ordan da premium üyeliğe geçebilirsiniz.
  • çok sağol
  • bana niye ücretsiz üyelik diye gösteriyor ? 200 lirayı boşuna mı verdik biz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

bana niye ücretsiz üyelik diye gösteriyor ? 200 lirayı boşuna mı verdik biz ?

onun bunla alakası yok ki :) senin aldığın lig paketi maçları izlersin sadece, bu ayrıca sunulan tivibu gibi düşün tv paketi.Bu 1 tl lik paketle misal normalde maçtan sonra yayın kesiliyor ya belli süre içinde ama sen bu pakete sahip olunca 7/24 izleyebiliyorsun ligtv kanallarını maç yayınları dışında + başka kanallarda var.

Sen 200 tl verdiysen bunu sadece lig maçlarını izlemek için verdin, ücretsiz üyelik denen şeyse herhangibir aylık tv paketine sahip olmamanla alakalı.Yoksa 200 tl verip maçlarıda mı izleyemiyorsun ?
  • web tv üzerinden gs maçı 4 tlye kiralıyorum. İsteyen pm atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

bana niye ücretsiz üyelik diye gösteriyor ? 200 lirayı boşuna mı verdik biz ?

onun bunla alakası yok ki :) senin aldığın lig paketi maçları izlersin sadece, bu ayrıca sunulan tivibu gibi düşün tv paketi.Bu 1 tl lik paketle misal normalde maçtan sonra yayın kesiliyor ya belli süre içinde ama sen bu pakete sahip olunca 7/24 izleyebiliyorsun ligtv kanallarını maç yayınları dışında + başka kanallarda var.

Sen 200 tl verdiysen bunu sadece lig maçlarını izlemek için verdin, ücretsiz üyelik denen şeyse herhangibir aylık tv paketine sahip olmamanla alakalı.Yoksa 200 tl verip maçlarıda mı izleyemiyorsun ?

yok izliyorum da ne bilim onu da versinler yani. 10 lira için neyin laga lugası bu :)

Ayrıca arkadaşlar ;

Giriş paketi + seçeceğiniz en az 2 Keyif Paketi ve LigTV’li Spor Paketlerinden biri ile ilk 3 ay ayda 16 TL’den başlayan fiyatlarla, sonraki 9 ay 31,99 TL’den başlayan fiyatlarla, üye olabilirsiniz.www.digiturk.com.tr’ye özel 2 yıl boyunca ayda 4 TL’lik HD keyfi de hediyemiz!

*Seçtiğiniz pakette bulunan HD kanalları da izleyebilirsiniz.

şimdi ben diyorum ki webtv yi kapattırıp üzerine bunun farkını ödeyip bunu alsam ya eve ? Hem Ligtv var hemde hd hemde istediğim kanallar vs. ? Uydu alıcısı falanda. kullanırım 1-2 yıl
  • Digiturk play'e gectiginden beri sistem netbookta tam ekran yapilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım lig tv paketlerinden 1 takımı seçebiliyoruz herhalde ? bilgisi olan var mı ? kayıt bıraktım ama aramadılar beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: demir21

Digiturk play'e gectiginden beri sistem netbookta tam ekran yapilmiyor.

sizde bi sıkıntı var herhalde ben tam ekran sorunsuz izliyorum, mersin-gs maçını izledim 90 dk iyiydi , herzamanki buzlanma hariç sorun yoktu hiç durma, kitlenme olmadı.genelde bu yenilenmeden sonra silverlight yuklemesinden sonra bazı kullanicilarda farklı sorunlar oluştu.bunun üzerinden gidin belki cozum bulursunuz

quote:

sanırım lig tv paketlerinden 1 takımı seçebiliyoruz herhalde ? bilgisi olan var mı ? kayıt bıraktım ama aramadılar beni

hocam burası webtv konusu istersen diğer konularda yaz, çabuk cevap bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 17 Şubat 2012; 22:09:19 >
  • Laptopta sorunsuz izliyorum ama netbookta tam ekran yapilan o alt cubuk gorunmuyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eğer sağ alt taraftaki tam ekran yapma butonu görünmüyorsa kullandığın internet tarayıcısından sayfa yakınlaştırma oranını düşürürsen sorunun muhtemelen çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes105 -- 17 Şubat 2012; 22:36:05 >
  • quote:

aynı sorunu yasıyorum, laptop u hdmı kablosu ıle plazma tvye baglayıp oyle ızlıyordum macları, fakat bu son guncellemeden sonra laptopta tam ekran yapıyorum sorun olmuyor fakat tvye baglayıp laptopun kapagını ındırdıgm zman tv dekı goruntu kuculup sol ust kosede ekranın 4te bırı boyutunda kalıyor
  • quote:

Laptopta sorunsuz izliyorum ama netbookta tam ekran yapilan o alt cubuk gorunmuyo.

aynı sıkıntı bendede vardı,ekranın sağ alı köşesindeki yakınlaştırma düzeyini 75 yap işlem tamamdır
  • hocam digiturk webtv yi ozellikle ligtv yi hdmi ile tv ye baglarsak goruntu kaybi olmadan tvde izleyebilirmiyiz. Deneyenler varmidir. Goruntu nasil acaba
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.