Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.538
Cevap
577
Favori
2.765.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasinmend

Arkadaşın da dediği gibi yeterli limit olması lazım kartta. Faturadan farkı digitürke değil, bankaya ödemiş olacaksınız parayı.

Bu arada yalıspordan öğrendiğim kadarıyla kampanya yeni üyeler içinmiş. Üyeliğinizin bitmesinin ardından en az 3 ay geçmesi gerekiyormuş Yalıspordan üyelik yapabilmek için. Bu durumda varsa eşiniz veya başka birinin üzerine üyelik alabilirsiniz ancak.

başkasının üzerine alırım o kolay ozaman 1 ay digitürksüz kalacaz yapacak bişey yok,yalıspor kampanyası tam bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

İptal edenlerin yayını 2'sinde mi kesiliyor, 3'ünde mi arkadaşlar?

valla bugun iptal verdim öğlenden beri yayınlar kesik ama ilginç şekilde normal trtspor 360 tv gibi 1-2 kanal açık onları neden kapatmamışlar ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Geçmiş msjlarda yazan arkadaş var bakın isteyin üye numarasını verir belki

13 ekime kadar gittim bulamadım.

Bu arada sagem iq plusın ne esprisi var? Böyle ekstradan veriyoruz falan havasındalar da ne getirisi var ki tam olarak? Youtube falan akıcı izlenebiliyor mu mesela?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e6750 kullanıcısına yanıt
    Kayıt yapma özelliği var ben 3 ay kullandım portal özelliği çok kötü takılıyor kayıt işlemi yapmıyorsan almaya değmez internet üzerinden takılma kasma çok yapıyor

GöZünüzden kaçmış herhalde arkadaş yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 2 Kasım 2017; 7:31:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lDirtyHandsl kullanıcısına yanıt
    Sen yarın gece 12 ye kadar parasını ödedin yayınlarını ararsan Acarlar

• 3 ü gecesi 0.00 da yani yarın gece kesilir yayınız

• cihanair kullanıcısına yanıt
    İptal faksı cekin 3 ünden sonra 69x12 kredi kartına alırsınız sporun yıldızını plus kutuyuda bedava verirler

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Kayıt yapma özelliği var ben 3 ay kullandım portal özelliği çok kötü takılıyor kayıt işlemi yapmıyorsan almaya değmez internet üzerinden takılma kasma çok yapıyor

Gözümden kaçmış teşekkürler.

• 6 ay 49 tl 6 ayda 99 tl bide bu internete bağlanan kutu vereceklermiş hdmi diye sormayı unuttum onu bide 2 ay dondurma hakkı verdi ve 3 ay sinema paketi hediye, haziranla temmuzda donduracam 14 aylık paket olmuş oldu o 2 ayda uyduruk uyduyu bağlarız artık yapacak bişey yok,kredi kartımın limiti yok yoksa yalıspordan alacaktım neyse kısmet buna oldu en azından 2 ay fazla izlemiş olurum,820 lere ne yaptıysam indiremedim adam kredi kartıyla alsaydınız inebilirdim dedim kartsız en son bu fiyat kabul ettim bende
  • Arkadaşlar kredi kartım olmadığı için mevcut kampanyalardan yararlanamıyorum.Yeni üyelik için aylık faturalı, uygun bir fiyat alan var mı?

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Katar’lara geçtiklerinden beri burunlarından kıl aldırmıyor lar maalesef

• Arkadaşlar bana 2 ay dondurmayla 14 ay için 828 Tl teklif ettiler alacağım olarak da 96 Tl bulunduğunu söyleyip bu tutarın faturalardan düşeceğini yani 732 Tl ye geleceğini belirttiler 2 ay dondurmayla beraber 14 ay için sizce teklif nasil?

• Avantaj paketi kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz? Aylık 12 tl iyi gibi sanki 24 adet box office filmi izlenebiliyormuş
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    tavsiye etmem her zman izlenmiyor ayrica mesaj ucretli

• quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

tavsiye etmem her zman izlenmiyor ayrica mesaj ucretli

Anladım 1 ay deneme amaçlı aldım 12 TL ye bakalım beğenmezsem iptal ettiririm.

Dizi paketi hediyem de bu ay bitti. Az önce beinconnect ten bir bölüm izleyeyim dedim 2 seçenek çıktı satın almak için. İlki 10 Tl ikincisi 5 TL. Pek birşey anlayamadım ne gibi fark var acaba bu ikisinde? 12 ay taahhütlü desem bu şekilde olunca 100 TL çıkıyor online işlemlerde. Bilen biri varsa

• quote:

Merhaba,

Aynı şeyi ben yaptım iptal edildi tekrar açtırmak istedim gittim sözleşmeyi imzaladım Gaziantepe gönderiliyormuş sanırım. 1,5 buçuk hafta sürdü sözleşmenin ellerine ulaşıp yayınlarımın açılması.

• Selamlar,

Eylül ayında taahhütüm bitmiş ve takip etmediğimden Ekim ayının faturası 101,99 TL gelmiş.
    İzlediğim pakette Başlangıç + Şampiyonlar + HD vardı.

Bugün iptal başvurusu yapsam, ne zaman kapanır ve fatura çıkmaz?

Ayrıca Digiturkplay abone olmayı düşünüyorum orada taahhüt yokmuş,
    bunun için spor kanallarının da olacağı tavsiye edebileceğiniz paket var mı?
  • scorpman kullanıcısına yanıt
    dün iptal faksı cekmen lazım dı bugun yenılendı bır fatura daha cıkarırlar

arayıp dene bır sansını bugun ıcınde oldugu ıcın belkı cıkartmazlar

dıgıturk play de tahutut yok dıye kım dedıyse yanlıs solemıs aynı ordanda sezonluk paket alırsın
  • quote:

dün iptal faksı cekmen lazım dı bugun yenılendı bır fatura daha cıkarırlar

arayıp dene bır sansını bugun ıcınde oldugu ıcın belkı cıkartmazlar

dıgıturk play de tahutut yok dıye kım dedıyse yanlıs solemıs aynı ordanda sezonluk paket alırsın

İptal faksını öğleden sonra çektim, birkaç kere aradılar ama hep 99 - 100 civarı teklif ettiler.
    Bende yapacaksanız 69 TL yapın kabul edeyim dedim, akşama kapatmışlar.
    Böylece 10 yıllık digiturk macerasının sonuna gelmiş olduk.

Hocam bu arada son faturada dikkat ettim şöyle bir ibare vardı.
    "Düzenleme Tarihi/Zamanı: 03/10/2017 23:59:59"
    Benim iptal 03/11/2017 gün içinde oldu, acaba buna rağmen fatura çıkar mı?

Ayrıca Digiturkplay sitesinde aşağıdaki gibi taahhütsüz kampanyalar var bu ikisini birleştirsek toplam 86 TL gibi rakama geliyor.
    "Aylık Paket 30 gün boyunca Süper Lig’in tüm maçları! Aylık Yenilemeli 79,00 TL / Ay"
    "Eğlence Paketi (İlk Ay Ücretsiz) 6,99 TL Ay (30 Gün) Web, Cep, Tablet"

• 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.