Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
32.616
Cevap
395
Favori
1.654.620
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Digiturk >> Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz?
Giriş
    110 Mesaj
    banada aynı teklifi yaptılar kabul etmedim.5 aylık dondurabiliriz dediler yeliği dondurttum. bu haftadan sonra milli maç arası var o arayı bejliycem olmaz ise belki yılbaşında indirim yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: yasinmend

quote:

Selamlar. Ben de dün iptal faksımı çektim. Faksta ".... numaralı üyeliğimin, Digiturk fiyat politikalarından memnun olmamam sebebiyle, taahhüt bitiş tarihim olan 02.11.2017 tarihi itibari ile sonlandırılması hususunda gereğini rica ederim" diye özellikle hemen kapatılmamasını belirttim ki haftasonu derbiden olmayalım :)

Bugün aradılar. Daha önce Sporun Yıldızı için aylık 74 TL teklif edildiğini söyledim. Finansbank - Yalıspor kampanyalarında yeni üyelere aylık 66 TL'ye geldiğini ve eski üyelere daha yüksek fiyatlar teklif edilmesinin haksızlık olduğunu vurguladım. "Finansbank kartınız varsa sizi de bu kampanyadan faydalandıralım" dedi. Ben de kartım olmadığını belirtip bir eski üye olarak benim bir farkım olmalı dedim ve Finansbank kartım olmaksızın bu fiyatı alabilmem gerektiğini söyledim ama yemedi :) "70 TL teklif edebileceğim en düşük fiyat" dedi. Ben kabul etmeyince iptal işlemini başlattığını ve 02.11.2017 tarihi itibari ile yayının kesileceğini söyledi.

Açıkçası hiç olmazsa Digiturk Play takılırım diyordum ama onun fiyatları da uçmuş gitmiş. Herhalde bundan sonra özet izleyeceğiz artık.

Bir GS taraftarı olarak geçen sezon fahiş fiyatlara bol bol mağlubiyet izledim, bu sezon takım iyi ama bu sefer de yayınsız kaldık. Tam da çocuk beklerken ve tüm vakti evde geçirecekken hiç hoş olmadı :)

70TL teklifini kabul etmememin ardından artık kapanma fikrine alışmaya başlamıştım ki bugün tekrar aradılar. Senelik 819 TL-aylık 68,25TL teklif ettiler. Ben de prensibim olduğunu, yeni üyeye verilen 66TL veya senelik 800TL fiyatın üstünde (Finans kartsız) bir teklifi kabul etmeyeceğimi yineledim. Kız epey kıvrandı ve verebileceği en düşük teklif olduğunu, yapabileceği bir şey olsa yapacağını söyledi. (Diğer MH'nin aksine inandırıcı geldi açıkçası)

Başka indirim yapamayacağını ama bunun yerine 3 ay tüm dizi-film kanalları, 1 dizi 1 film kanalı ise sene boyunca açık, iq-plus kutu, ücretsiz teknik servis ve yazın 2 ay dondurma teklif etti. Yakında taşınacağım için yeni eve çanak anten olsun-olmasın ücretsiz nakil istedim. Kabul etti. Ben de teklifi kabul ettim. Neticede geçen sene sadece Şampiyonlar paketini bundan daha pahalıya seyretmiştim. Yapacak bir şey yok.

bakalım bugun bende iptal çektim gidip digitürk bayisinden,mesaj geldi aranacaksınız diye size verilen 68 tllik telifi verirse kabul edecem gibi duruyor,yalıspor kampanyası uygundu benim için ama kartta okadar limit yok bilgisayar alacam limitim baya düşecek o yüzden 68 tllik kampanya uygun olur tabi teklif ederlerse

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

4 ay ücretsiz 8 ay 99 tl alanlar var zorlayın

Bu teklifi alıp da kabul eden var mı acaba?
    MH ile görüştüm, bu fiyat imkansız diyor. Aylık 66 tlye üye olan birinin üyelik nosunu verin size de aynı fiyatı verelim diyor. ÖM ile paylaşan olursa sevinirim.

Bu arada benle konuşan MH arkadaşım, bunu okuyorsan selamlar.

Aslında 66TL barajı belirlemiştim kendime ama kızın gerçekten 68,25TL'den daha düşük veremediğine inandım çünkü baya kıvrandı kızcağız. Fiyat indirimi yapamayınca (ücretsiz iq plus kutu değişikliği+yeni eve kurulum gibi) hediye ne verebiliyorsa verdi. Aklıma gelse 4K da zorlardım ama kabul edeceğini sanmıyorum :)

Siz de 68TL'ye hemen düşmezlerse ve kapanma tarihi çok yakın değilse hemen kabul etmeyin ve ikinci telefonu bekleyin bence. Teklif edilen fiyatı kabul etmeden önce de koparabildiğiniz kadar hediye koparmayı da ihmal etmeyin :)

Bu arada aldığım teklifin kredi kartından 12 aylık 68,25 taksitle toplam 819TL çekim olduğunu belirteyim ki aylık 68,25 fatura gibi anlaşılmasın.

|
    |
    lDirtyHandsl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Aslında 66TL barajı belirlemiştim kendime ama kızın gerçekten 68,25TL'den daha düşük veremediğine inandım çünkü baya kıvrandı kızcağız. Fiyat indirimi yapamayınca (ücretsiz iq plus kutu değişikliği+yeni eve kurulum gibi) hediye ne verebiliyorsa verdi. Aklıma gelse 4K da zorlardım ama kabul edeceğini sanmıyorum :)

Siz de 68TL'ye hemen düşmezlerse ve kapanma tarihi çok yakın değilse hemen kabul etmeyin ve ikinci telefonu bekleyin bence. Teklif edilen fiyatı kabul etmeden önce de koparabildiğiniz kadar hediye koparmayı da ihmal etmeyin :)

Bu arada aldığım teklifin kredi kartından 12 aylık 68,25 taksitle toplam 819TL çekim olduğunu belirteyim ki aylık 68,25 fatura gibi anlaşılmasın.

yarın bitiyor üyeliğim yarın son gün zaten yayınları kestiler bugun iptalden sonra mesaj geldi genel merkezden aranacam diye,kredi kartı limit sorunum var yoksa yalıspordan 948 tl +250tl hediye çekine alacaktım ama başka masraflar çıktı kartta limit kalmadı,kredi kartsız 68 civarı önerirse yenilerim yoksa kart limitim açılırsa yalıspordan almak için zorlucam artık
    |
    |

• Binbaşı
    1494 Mesaj
    quote:

quote:

Selamlar. Ben de dün iptal faksımı çektim. Faksta ".... numaralı üyeliğimin, Digiturk fiyat politikalarından memnun olmamam sebebiyle, taahhüt bitiş tarihim olan 02.11.2017 tarihi itibari ile sonlandırılması hususunda gereğini rica ederim" diye özellikle hemen kapatılmamasını belirttim ki haftasonu derbiden olmayalım :)

Bugün aradılar. Daha önce Sporun Yıldızı için aylık 74 TL teklif edildiğini söyledim. Finansbank - Yalıspor kampanyalarında yeni üyelere aylık 66 TL'ye geldiğini ve eski üyelere daha yüksek fiyatlar teklif edilmesinin haksızlık olduğunu vurguladım. "Finansbank kartınız varsa sizi de bu kampanyadan faydalandıralım" dedi. Ben de kartım olmadığını belirtip bir eski üye olarak benim bir farkım olmalı dedim ve Finansbank kartım olmaksızın bu fiyatı alabilmem gerektiğini söyledim ama yemedi :) "70 TL teklif edebileceğim en düşük fiyat" dedi. Ben kabul etmeyince iptal işlemini başlattığını ve 02.11.2017 tarihi itibari ile yayının kesileceğini söyledi.

Açıkçası hiç olmazsa Digiturk Play takılırım diyordum ama onun fiyatları da uçmuş gitmiş. Herhalde bundan sonra özet izleyeceğiz artık.

Bir GS taraftarı olarak geçen sezon fahiş fiyatlara bol bol mağlubiyet izledim, bu sezon takım iyi ama bu sefer de yayınsız kaldık. Tam da çocuk beklerken ve tüm vakti evde geçirecekken hiç hoş olmadı :)

70TL teklifini kabul etmememin ardından artık kapanma fikrine alışmaya başlamıştım ki bugün tekrar aradılar. Senelik 819 TL-aylık 68,25TL teklif ettiler. Ben de prensibim olduğunu, yeni üyeye verilen 66TL veya senelik 800TL fiyatın üstünde (Finans kartsız) bir teklifi kabul etmeyeceğimi yineledim. Kız epey kıvrandı ve verebileceği en düşük teklif olduğunu, yapabileceği bir şey olsa yapacağını söyledi. (Diğer MH'nin aksine inandırıcı geldi açıkçası)

Başka indirim yapamayacağını ama bunun yerine 3 ay tüm dizi-film kanalları, 1 dizi 1 film kanalı ise sene boyunca açık, iq-plus kutu, ücretsiz teknik servis ve yazın 2 ay dondurma teklif etti. Yakında taşınacağım için yeni eve çanak anten olsun-olmasın ücretsiz nakil istedim. Kabul etti. Ben de teklifi kabul ettim. Neticede geçen sene sadece Şampiyonlar paketini bundan daha pahalıya seyretmiştim. Yapacak bir şey yok.

hocam bu kredi kartı kampanyası kartta limit yoksa gene katılabilirmiyim? her ay 68 tl çekilsin kartımdan ama şuan limit yok,peşinmi çekiyorlar parayı karttan

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

quote:

quote:

hocam bu kredi kartı kampanyası kartta limit yoksa gene katılabilirmiyim? her ay 68 tl çekilsin kartımdan ama şuan limit yok,peşinmi çekiyorlar parayı karttan

Tabii ki peşin çekerler. Limit yoksa olmaz.

|
    |

• Yarbay
    2309 Mesaj

Geçmiş msjlarda yazan arkadaş var bakın isteyin üye numarasını verir belki

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    e6750 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    136 Mesaj
    İptal edenlerin yayını 2'sinde mi kesiliyor, 3'ünde mi arkadaşlar?

Arkadaşın da dediği gibi yeterli limit olması lazım kartta. Faturadan farkı digitürke değil, bankaya ödemiş olacaksınız parayı.

Bu arada yalıspordan öğrendiğim kadarıyla kampanya yeni üyeler içinmiş. Üyeliğinizin bitmesinin ardından en az 3 ay geçmesi gerekiyormuş Yalıspordan üyelik yapabilmek için. Bu durumda varsa eşiniz veya başka birinin üzerine üyelik alabilirsiniz ancak.

|
    |

Yenilemeyi düşünmüyorum. Gs liyim, bu tudor ile biz çok fazla gidemeyiz, Tudoru kovana kadar da gs şampiyonluk şansı kalmaz..

|
    |

Hocam sporun yildizi paketini yillik 800 lirayami aldiniz ustune iq kutu hediye ?

|
    |
    yasinmend kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2020 model VOLVO V60 Cross Country D4 AWD 2.00 Dizel 190 PS Beyaz
    İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
  • Yarbay
    28593 Mesaj
    10 yildan fazladir uyeyim 2 yildir plus iq kutuya para vermiyorum

2 aralik 2017’de bitiyor sozlesmem

Sporun yildizi paketi digiturk iq icin en iyi kac para teklif alirim kac parayi kabul edim ?

|
    |
  • Yarbay
    28593 Mesaj
    az önce aradım ulan bunlara ne olmuş dedim içimden iptal için ayın üçünden sonra arayın dediler kredi kartı kampanyası varmış sadece 12 ay ayda 79 lira dediler başka birşey yokmuş iq kutu içinde para istediler ekstra anlaşılan zorlu bir süreç bizi bekliyor

• Binbaşı
    1494 Mesaj
    quote:

Arkadaşın da dediği gibi yeterli limit olması lazım kartta. Faturadan farkı digitürke değil, bankaya ödemiş olacaksınız parayı.

Bu arada yalıspordan öğrendiğim kadarıyla kampanya yeni üyeler içinmiş. Üyeliğinizin bitmesinin ardından en az 3 ay geçmesi gerekiyormuş Yalıspordan üyelik yapabilmek için. Bu durumda varsa eşiniz veya başka birinin üzerine üyelik alabilirsiniz ancak.

başkasının üzerine alırım o kolay ozaman 1 ay digitürksüz kalacaz yapacak bişey yok,yalıspor kampanyası tam bana göre
    |
    |

Orijinalden alıntı: 2008_008

İptal edenlerin yayını 2'sinde mi kesiliyor, 3'ünde mi arkadaşlar?

valla bugun iptal verdim öğlenden beri yayınlar kesik ama ilginç şekilde normal trtspor 360 tv gibi 1-2 kanal açık onları neden kapatmamışlar ilginç

Orijinalden alıntı: sbjk

Geçmiş msjlarda yazan arkadaş var bakın isteyin üye numarasını verir belki

13 ekime kadar gittim bulamadım.

Bu arada sagem iq plusın ne esprisi var? Böyle ekstradan veriyoruz falan havasındalar da ne getirisi var ki tam olarak? Youtube falan akıcı izlenebiliyor mu mesela?

Kayıt yapma özelliği var ben 3 ay kullandım portal özelliği çok kötü takılıyor kayıt işlemi yapmıyorsan almaya değmez internet üzerinden takılma kasma çok yapıyor

GöZünüzden kaçmış herhalde arkadaş yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 2 Kasım 2017; 7:31:30 >
    |
    |
    e6750 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2309 Mesaj

Sen yarın gece 12 ye kadar parasını ödedin yayınlarını ararsan Acarlar

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.