Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chtzl , chtzl , oguzhan_48 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
48.537
Cevap
577
Favori
2.765.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    apespecter A kullanıcısına yanıt
    Ailenin yıldızı paketinde giriş belgesel çocuk sporsever hd bir adet sinema bir adet dizi PTT 1 lig macları ve primer lig macları dahildir. Normal fiyatı 12 ay tahütle 25 tl dir. Kredi kartına 12x20 tl veriyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • damasyus D kullanıcısına yanıt
    Yok şurda sayfalarca yorumda sadece 1 adet üye bedava aldığını iddia ediyor başka kimse Yok bedava vermiyorlar

• alpine75 A kullanıcısına yanıt
    Yazın 2 ay yayın olmayacak sen kredi kartından ödeyeceksin tahütüt 2 ay uzayacak sen bir dahaki sene kasım'da alacağın fiyat eylül'da alacağından daha yüksek olacak ortalama 14 e bölmem doğru bir hesaplama değil kredi kartı ile ödemede yayın dondurmak mantıklı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

İptal dilekçesi sonrası aradılar

IQ plus kutu 1 yıl ücretsiz.

Dizi paketi+ailenin yıldızı

İlk 6 ay 17,50, sonraki 6 ay 35 TL

Teklif ettiler.

Kredi kartına 12 taksit yapsalar daha ucuz olur muydu acaba? Yoksa kredi kartı teklifi bu pakete uygulanamaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni hala kimse aramadı ligler başlayalı kaç hafta oldu normalde ligler başlarken ararlar teklif sunarlardı. Gerçekten enteresan, müşteri kazanma gibi bir dertleri yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: errccuu

s.a 8 yıllık üyeyim 3 yıl önce en alt pakette kaldım 4 tl öderken 3 yıl sonra bein ile birlikte 25 tl ye çıktı bu para.2 aylık dondurma sürecinden sonra iptal ettirmek istiyorum.sizce 8 yıllık üye olarak güzel absürt bir teklif sunarlar mı??? beklentim 1 yıl falan ücretsiz sonraki yıllar içinde uygun fiyatlı 3 büyüklerin maçlarını izlemek.bu vb teklifler olabilirmi.tesekkürler

İPTAL FAKSI ÇEKTİM 2 GÜN OLDU ARAMADILAR.BAKALIM EĞER 49 FALAN TEKLİF GELİRSE KABUL EDERİM ASLINDA O BİLE ÇOK HELE Kİ BİZİM SÜPER LİGE... VERMEZLERSE OTURUP KENDİLERİ İZLESİN.GÜZEL BİR DERBİ MAÇI VS OLURSA O DA AYDA BİR OLUR 10 LİRAMI VERİR OTELDE FALAN İZLERİM.BOKUNU ÇIKARDILAR...
  • Yeni üye olacağım süper lig tüm maçlar yeter. 79 tl buldum en hesaplı digiturk ün sitesinden.. Daha ucuzu yok mudur arkadaşlar..

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    yeni üyelere en uygunu 79 lira
  • Kredi karti kampanyasinda paket dusurme yada cayma durumu olabiliyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: say

Kredi karti kampanyasinda paket dusurme yada cayma durumu olabiliyormu?

Değişim olmuyor bildiğim kadarıyla. Keza uydu değişimi bile yapmıyorlar (Türksat-Eutelsat) o yüzden paket içeriği de ellenmez sadece eklenir diye biliyorum.
  • Sporun Yıldızı paketi için görüştüm ama sanırım bu düşük fiyatlar vb. sadece eski üyeler için.

Çanak yok ise çanak ücreti de dahil oluyormuş, o ek biraz fazla geldi açıkcası.
  • Yeni üyeler için 79x12 kredi kartına teklifinden daha ucuza vermiyorlar

• Sizin de fikrinizi almak istiyorum.

D-smart'ın mı yoksa digi'nin mi film paketi daha iyidir.

Her ikininin ücreti de aynı 35 TL

Annemin evinde benim adıma yaklaşık 10 senelik digi üyeliği var ve gram indirim yapmadılar.

O sebeple arayışlara girdim ve filmlerin kalitesini bilmiyorum.

Sizce digi mi d-smart mı (sadece filmleri kıstas alıyorum)

• 18 Temmuzda 4 ay ücretsiz kalan aylar 99'a anlaştım. Kurulum bir ay sonra yapıldı. Aktivasyon ise 2 ayı geçmesine rağmen henüz yapılmadı.

16 Eylül son ödemeli 964 lira fatura çıkarmışlar. İtiraz ettim. Onu iptal edeceğiz yanlışlık olmuş dediler. Sonra aradılar faturanızı iptal ediyorum onaylıyor musunuz? Evet. Faturanız iptal edildi denildi. Girdim online işlemlere hala duruyor. Aradım iptal olmamış dedim tamam fatura birimi onu halledecek dediler. Peki aktivasyon? Siz genel müdürlükten anlaşmışsınız biz aktif edemeyiz. Görüştüğünüz kişinin sizi araması için kayıt oluşturuyorum dediler. 1 hafta sonra o kişi aradı. Ben 4 ay demedim 3 ay dedim dedi. Ne dediysem ikna olmadı. Telefonu yüzüne kapattım. Akşam üstü birisi aradı. Faturanız iptal olmamış ondan aktif olmuyor dedi. Merhametliymiş ki ! İşler hallolana kadar 1 hafta sporun yıldızını hediye olarak tanımlamış. O 1 hafta da sona erdi. Aradım yine aynı konuşmalar kayıt oluşturdular. O hediye yayın da bugün kapanıyor. Ne arayan var ne soran.

İşin özü bu yıl Digitürk kendini aştı. Yalan dolan hep vardı da bu yıl abone olmak istesen de olman zor. Yukarı şikayet yazdım ona bile dönüş yok. 2 ayda bir aktivasyon yapılamaz mı arkadaş ama suç onlarda değil ben ve benim gibi bunlara para kazandıranlarda. Geçen yıl 450 ye izlediğim maçlara bu yıl 722 ödemek için sıraya giren akılsız kafama tüküreyim.

• veradrake V kullanıcısına yanıt
    hocam ben iki platformun sinema paketlerini de kullanıyorum , digitürk'ün film kalitesi(vizyon) 1 tık daha yukarıda , ama bazen d-smart ta da digitürk box-office hariç normal kanallarında oynamayan filmler ilk defa oynuyabiliyor , benim nacizane tavsiyem dizi de olacak sa digitürk derim.
  • alpine75 A kullanıcısına yanıt
    Ayni şekilde 2 Eylül'de bitecek olan şampiyonalar paketimi iptal ettirmek icin aradım. 79 tl fiyat aldım. 69 lira teklif alan arkadaşlarım var diyince saçma gerekçeler sunarak size 79 tl lik teklifimiz olabiliyor diyip ısrarla lig tv'yi bu fiyattan vermek istediler. Kabul etmedim. 3 Eylul itibariyle spor paketim iptal edilecek. Bakalım geri dönüş olacak mı :)

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    İptal faksı çekmediyseniz geri dönüş olmaz faks çekersiniz uygun teklif alma şansınız var

• quote:

Orijinalden alıntı: veradrake

Sizin de fikrinizi almak istiyorum.

D-smart'ın mı yoksa digi'nin mi film paketi daha iyidir.

Her ikininin ücreti de aynı 35 TL

Annemin evinde benim adıma yaklaşık 10 senelik digi üyeliği var ve gram indirim yapmadılar.

O sebeple arayışlara girdim ve filmlerin kalitesini bilmiyorum.

Sizce digi mi d-smart mı (sadece filmleri kıstas alıyorum)

Bende de d smart ta var. film ve dizi içinse tartışmasız digitürk

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Bakin cok enteresan 2 eylulde taahutum bitiyor, su an giris+film+sampiyonlar+spor extra ve iq plus kutu kullaniyorum, bir de yan odam var giris paketi. Aradim musteri hizmetlerini, once dedim dur iptal birimine baglanmayayim da paket azaltmaya baglanayim dedim. Film paketini dusurmek istiyorum dedim. 130 liraya duser dedi, şok oldum tabi. Ana oda 100 lira iq kutu 15 lira!(suan ucretsiz), yan oda 15 lira ??? Dedim ana oda icin konusalim en uygun 100 tl mi oluyor diyorum evet diyor. Kredi karti kampanyasi yok mu dedim, var 80 TL ugur bey diyor. Ama oyle igneleyici bi ses tonu ki sinir olmamak elde degil. Vereceginiz en uygun teklif bu mu dedim. Evet dedi, iyi dedim iptal ettiriyorum. Hic bir seyi sormadan soylemiyor, keriz mi sandi bizi nedir sonra bi daha aradim iptal birimine baglandim, o da klasik 79TL'lik fiyati teklif etti. Dedim kapatin fiyat cok yuksek. Iki ic gun icinde fax cekecegim bakalim hayirlisi.

Dun fax cektim bugun aradilar, 69 TL x 12 ay, ilk 3 ay film dizi paketi hediye. Iq plus hediye. Yan oda icin ilk 4 ay fatura yok, kalan 8 ay x 12.5 TL. (Bunu beklemiyordum acikcasi) Kredi kartiyla ana oda icin tek cekim yaptim, bugunden itibaren 798 TL cekilecek dedi, bolunce 66.5 TL yapiyor. 79 liradan 1 TL inmiyorlardi, iq plus illa 15 TL diyorlardi. Üşenmeyin fax cekin

• Dun yine aradilar 60 tl sporun yildizi paketi icin kabul etmedim.yildiz dlolu paketi verin dedim olmaz dediler.kendileri bilir.iptal faksini cekmistim.surec basladi.3 eylulde uyeligim sona erecek.yanliz gecen hafta baska biri aradi.3 eylulden 3 kasima kadar yani 2 ay yildiz dolu paketi size bedava veriyoruz dediler.bende tamam dedim.2 ay bedava izliyecem .bu surecte ligte belli bir yere gelir.yeni teklif mutlaka yapacaklardir.yeni uyelik yaparsam yeni sozlesme yapacakmisim.2 icinde 60 tl yildiz doluyu vermezlerse direk cihazi iade edecem...

• 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.