Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: haritaci41 , antireis , antireis Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    KUSURA BAKMAYIN DETAYLARINI GÖREMEMİŞİM.BENDE N11 DE HER AY 49 TL ANLADIM.BUNDA BİLE HİLE VAR.
  • Arkadaşlar bence yüksek fiyatlardan almayalım.Sporun yıldızı paketi şu an en düşük 59*12 tl bunun üzerinde verilen teklifleri kabul etmeyelim.Gerekirse uyeliklerimizi donduralım. Böyle saçma sapan fiyat politikası olmaz.Kime ne giydirebilirlerse.Biz peşlerinden koşuyoruz.İptal faksi cektim ve 59*12 teklif geldi,kabul ettim.Odeme için geri dönüş sağlamadılar.Simdi 79*12 teklif ettiler. böyle devam ederse ben iptal ettirip baska yollardan izleyeceğim param da cebimde kalacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde yarın iptal günüm doluyor. İptal faksı çektim 1 kere aradılar. 69×12 dediler kabul etmedim. Bir daha da aramdılar. Yarın tamamıyla iptal oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: N.forest

Benimde yarın iptal günüm doluyor. İptal faksı çektim 1 kere aradılar. 69×12 dediler kabul etmedim. Bir daha da aramdılar. Yarın tamamıyla iptal oluyor

Eğer dondurabilme şansınız varsa dondurun simdiden.iptal olursa yeni üyelikte cok daha yüksek fiyatlar verirler.

• Arkadaslar merhaba. Engelli indirimiyle birlikte super lig maclarini en uygun ne fiyata izleyebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emre-45 E kullanıcısına yanıt
    70 tl sporun yıldızı paketi full maclar Avrupa'da içinde tek süper lig Yok artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

70 tl sporun yıldızı paketi full maclar Avrupa'da içinde tek süper lig Yok artık

Engelli indirimiyle mi 70 tl hocam ? Nasıl başvurabilirim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka maka Türk ligi izlemek için bu kadar paralar yazık arkadaşlar...
  • Emre-45 E kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini arayın yönlendirirler

• Bu ib...i kapattırdığım için 60₺ kurulum bedeli yansıtmış faturaya, hemen gidip tüketici hakem heyetine başvuracağım. Neyse Allah kurtardı ki bunların elinden buna da şükür.
    Bu arada bunların şakşakcılığı yapanlar bu 60₺ liyi açıklayabilirlerse,merak ediyorum ne diyeceklerini...
    Ayrıca hakem heyetinden gelecek yazıyı da buradan paylaşıp, gözlerine sokacağım..
    Buradaki uygun fiyat yorumlarına bakıp da,almak isteyenlere de hiç tavsiye etmem, yoksa benim gibi izlediğiniz bir kaç maç için dünyanın parasını verirsiniz, ayrıca saçma sapan paralar vermeyede devam edersiniz bu doyumsuz o....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 8 Ağustos 2017; 7:26:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

Yok izleyemez netten acınca tv den kapanır

İlgin için çok teşekkürler.

• akemals42 kullanıcısına yanıt
    Üyeliğin 1 seneyi geçmediği için alınmıştır. Büyük ihtimal digitürk bir kılıfına uydurmuştur alma sansın Yok gibi o parayı
    insallah alırsın tabi sonucunu burda paylaşırsan senin durumunda olan arkadaşlar içinde faydası olur

• Ç Ö P
  • sbjk kullanıcısına yanıt
    Sözleşmede öyle bir madde mi var ki, adamlar kendi çalıp kendi oynuyor. Olmaz dediler, bankalardan bir sürü para aldım ben bu şekilde.. Söke söke alırım ben paramı merak etmeyin. Böyle durumda olan arkadaşlar için beklesin, dokuman hazırlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 8 Ağustos 2017; 9:9:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Şaka maka Türk ligi izlemek için bu kadar paralar yazık arkadaşlar...

Yayıncı da kimsenin TR ligine bu paraları vermeyeceğini bildiğinden tüm ligleri tek paket yaptı. Bu para çok diyene "bu fiyata hepsi dahil" diyor. Oysa ben diğer ligleri izlemiyorum. Hatta kendi takımım dışında neredeyse hiçbir maçı izlemiyorum. Ama hepsini ödüyorum.
  • arkadaşlar dünyanın hiç bir ülkesinde bu kadar ligi 79 tlden daha aşşağı izlemeyezsiniz

türkiye ligi
    premier lig
    ispanya ligi
    fransa ligi
    italya ligi
    eurolig basketbol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YigitErkin20 -- 8 Ağustos 2017; 9:42:0 >
  • film ve belgesel paketi üyesiyim 79 dan aşağısı olmaz dediler. Kendi takımım dışında maç izlemiyorum zaten gider kafede falan izlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

arkadaşlar dünyanın hiç bir ülkesinde bu kadar ligi 79 tlden daha aşşağı izlemeyezsiniz

türkiye ligi
    premier lig
    ispanya ligi
    fransa ligi
    italya ligi
    eurolig basketbol

Hocam mesele zaten o değil ben Fenerbahçe ve kısmen derbiler dışında maç izlemiyorum, çoğu kişi de benim durumumda izlemek istesem bile vaktim olmuyor. Buna yönelik bir üyelik çeşidi yok milletin isyanı buna.
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    bence herkes sizin gibi değil işte mesela ben normalde bazı avrupa ligi maçlarınada bakmak istiyordum örneğin gündüz 15 te akhisar maçı yerine man city i izlemek istediğimde spor extra al diyolardı oda 40 tlydi faturaya 87 tl ödüyordum spor extra hariç şimdi 79 a hepsi var tek tek ayırma olayı bana saçma geliyo zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

bence herkes sizin gibi değil işte mesela ben normalde bazı avrupa ligi maçlarınada bakmak istiyordum örneğin gündüz 15 te akhisar maçı yerine man city i izlemek istediğimde spor extra al diyolardı oda 40 tlydi faturaya 87 tl ödüyordum spor extra hariç şimdi 79 a hepsi var tek tek ayırma olayı bana saçma geliyo zaten

Tek takım olayı iyiydi ya da şampiyonlar paketi benim gibi olanlar için. Ama sizin durumunuzda olanlar için gayet makul.
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.