Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cc77 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
53.511
Cevap
663
Favori
3.023.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet o şekilde. Lig TV 1 + diğer ulusal kanallar HD.
    Ben La Liga'yı ve premier ligi de seyrettiğim için SD hiç çekilmiyor.
    Eğer sadece Süper ligi seyredecekseniz Türksat üyeliği yeterli bence . Çünkü genelde tüm maçlar Lig TV 1 de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar,
    dün üyelik iptal için fax çekmiştim, bu gün aradılar ve aşağıdaki paketlere göre 1 yıllık üyelik aldım.
    1 yıl Başlangıç - Dizi - Film - HD yayın - Belgesel - Çocuk - Spor Sever
    1 yıl sagemcom Plus IQ Kutu Hediye

* ilk 8 ay için aylık tutar 21,99 TL,
    * son 4 ay için aylık tutar 54,00 TL.

1 yıl ödenecek toplam tutar; 391,92 TL

sizce nasıl?
  • Üyelik iptali sonrası aradılar derin pazarlıklar içerisinde geçen konuşma sonrasında;

Giriş paketi+belgesel+çocuk+1yıl hd yayın + 3 ay spor extra paketi hediye
    Hepsi 13 lira arkadaşlar yüzde 50 indirimden faydalanıyorum taahhüt yok yayını aldığım uydu EUTELSAT.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k decoderi 20 tl ye aldım. daha ucuza alabilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeki58

merhabalar,
    dün üyelik iptal için fax çekmiştim, bu gün aradılar ve aşağıdaki paketlere göre 1 yıllık üyelik aldım.

sizce nasıl?

bence gayet iyi bi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeki58

merhabalar,

sizce nasıl?

Maç yayını nerde yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, ben HD olacak şekilde "Spor ekstra paketi ve Sinema paketi ve Belgesel Paketini" + "50gb AKK olacak 24mbit interneti" en iyi kaç tl teklif alabilirim?
  • Bu fiyata maç yayını olurmu?

• chestter kullanıcısına yanıt
    Bana giriş+şampiyonlar paketi sagemcom plus kutu+hd +3 ay sporextra hediye 50 tl fiyat vermişlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: HRMNKY

Isteyen arkadaşlara 1 senelik giriş+ 2 keyif paketi + film-dizi veya şampiyonlar paketini 450 liraya verebilirim

Teknosa

397 tl

Hemen al seçeneği ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 27 Ekim 2016; 19:58:44 >

• Digiturk'e guvenmeyin 25kasimda yayin haklari ihalesi var. LigTV'nin alacagi ne malum

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    hocam maalesef dediğiniz gibi olmadı:) daha önce hd hediye edildiği için adam hd bile hediye yapmadı. şubata kadar 46 sonrası için 54 lira 12 ay taahütlü bir fiyat çıkardı.
    yeni üyelik bile daha ucuza geliyor. sanırım kapatıcam bu sefer. bir daha arayabilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chestter -- 28 Ekim 2016; 10:58:20 >
  • chestter kullanıcısına yanıt
    Hocam ararlar diğer hafta içi hd için hatta siz bile digiturk bayisine giderseniz çoğunda digiturk genel merkez temsilcisi var onlarında iyi teklif verme uetkileri var.

• Benim taahhütüm 03 Kasım'da bitecekmiş, bu sene geç kaldık herhalde fax vs göndermek için.

Giriş paketi + mobil ligtv + süper lig paketim vardı. En son 99 Lira ödüyordum. Telefonla da arayıp teklif vs. vermediler :))

Ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coaxem

Benim taahhütüm 03 Kasım'da bitecekmiş, bu sene geç kaldık herhalde fax vs göndermek için.

Giriş paketi + mobil ligtv + süper lig paketim vardı. En son 99 Lira ödüyordum. Telefonla da arayıp teklif vs. vermediler :))

Ne yapmalıyım?

Paketi al

Hemen fax çek

Ptesi ararlar

• Mağazadan teslim seçeneği ile 382tl ye geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insolente_jk -- 29 Ekim 2016; 16:28:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: insolente_jk

Mağazadan teslim seçeneği ile 382tl ye geldi...

http://teknosa.com/urunler/110240750/digiturk-12-aylik-giris-hd-film-dizi-veya-sampiyon

bu paket için next in hangi model makinesine almak lazım. aldığımız makinenin kurulum ücretide var sanırm 60 lira

• Arkadaşlar bende yeni üyelik başlatmayı düşünüyorum ama kararsızım ne yapmam gerektiği ile ilgili.2 kişiyle görüştüm ikisindende farklı teklifler,farklı fiyatlar aldım.Lakin en doğrusunu nasıl yapacağım hakkında en ufak fikrim yok.Sadece 5 şampiyon takımın maçlarını,mobil lig tv ve HD yayınları istiyorum.Sizinde önerebileceğiniz; "şunu alırsan keyif alırsın" diyebileceğiniz paketler varsa önerebilirsiniz, önerilerinizi bekliyorum.
  • PHO3N1X kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra bence alma ama illa alacağım diyorsan Teknosa'da şuan 397 tl en uygun fiyat. Bu konuya bak bugün son galiba.

https://forum.donanimhaber.com/m_121282180/mpage_2//tm.htm#121461017
  • Taahhüt surem bitti digiturke faks çektim 7yillik uyemizsin kaybetmek istemiyoruz edebiyatı yapıp giriş paketi dahil hd şampiyonlar paketi 29.90 süper lig tüm maclar 34.90 6aylik teklif aldım kabul etmeyince 9aya çıktılar haberiniz olsun

• 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.