Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
53.565
Cevap
662
Favori
3.027.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
74. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Kasım'da taahhüdüm bitti. 2 Kasım'da çektiğim iptal faksından sonra bugün aradılar.

- Süperlig Tüm Maçlar (1 yıl)
    - HD (1 yıl)
    - Çocuk + Belgesel (1 yıl)
    - Mobil LigTV (Sezon sonuna kadar)

İlk 6 ay 35,99 TL
    İkinci 6 ay 76,99 TL

Yıllık 677 TL'ye geliyor. (Yazın 2 ay ligler yokken fiyat düşünce 607 TL'ye geliyor)

Nasıl oldu anlamadım ama ilk aramada kabul ettim İşler çok yoğundu, karışık bir zamana geldi. İnşallah pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necozorro -- 7 Kasım 2016; 22:54:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necozorro

2 Kasım'da taahhüdüm bitti. 2 Kasım'da çektiğim iptal faksından sonra bugün aradılar.

- Süperlig Tüm Maçlar (1 yıl)
    - HD (1 yıl)
    - Çocuk + Belgesel (1 yıl)
    - Mobil LigTV (Sezon sonuna kadar)

İlk 6 ay 35,99 TL
    İkinci 6 ay 76,99 TL

Yıllık 677 TL'ye geliyor. (Yazın 2 ay ligler yokken fiyat düşünce 607 TL'ye geliyor)

Nasıl oldu anlamadım ama ilk aramada kabul ettim İşler çok yoğundu, karışık bir zamana geldi. İnşallah pişman olmam.

Bence fazla.

Cocuk+belgesel zaten çöp.

Bana faks cekmeden bu teklifi sunmuslardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

quote:

Orijinalden alıntı: vibisi

quote:

Orijinalden alıntı: TSelcuk

quote:

Aşağıdaki şartları kabul ettim, nasıl sizce iyi mi ?

İÇERİKLER;

1 yıl Şampiyonlar Lig TV HD yayın
    1 yıl sagemcom Plus IQ Kutu Hediye
    1 yıl Çocuk, Sporsever, Belgesel Kanalları Hediye
    4 ay Film , Dizi Kanalları Hediye

- ilk 6 ay 34,99 TL

- mayıs ayı 76,00 TL

- haziran, temmuz, ağustos ayları 42,00 TL

- eylül ve ekim ayı 76,00 TL

Bu şartlarda 1 yıl ödenecek toplam rakam; 563,94 TL

NOT: Bu şartlar Digitürk ihaleyi kazanırsa geçerli. Eğer ihaleyi kazanamazsa Mayıs ayında taahhütüm iptal oluyor arkadaşlar

Hocam yayın turksat mı eutelsat mı ? Sizin bu mesajı gösterdim yüzyüze müşteri temsilcisinede böyle teklif olmaz bu yanlış gibilerinden bişey dedi :) 1 yıl değil o belgesel ve çocuk paketi 4 aylıktır falan dedi , bana pek inandırıcı gelmedi , kaldıki kendisi en iyi teklifi kendisinin verebileceğini ve genel merkezinde aynı onun ayarında bir teklif verebileceğini daha iyisinin olamayacağını iddaa ediyor ,ama inandıramıyor :)

aynı paketi bana teklif ettiler.. tek artısı mobil tv ve spor ekstra sezon sonuna kadar.. ödeme koşulları aynıs..kabul ettim.. geçen sene 650tl ye anlaşmıştım mobil tv ve spor ekstra yoktu. bu sene hem fiyat düştü hem istediklerimi alabildim.. ihaleyi alamazsa mayısta iptal sözleşme..

Nasıl yani ?

Paketini tam olarak açıklar mısın

1 yıl sagemcom plus iq hediye
    1 yıl şampiyonlar lig tv
    1 yıl giriş
    1 yıl belgesel, çocuk, sporsever hediye
    4 ay film dizi hediye
    Sezon sonuna kadar sporextra hediye
    Sezon sonuna kadar mobil ligtv hediye

Bunların hepsi dahil yılda toplam 563,00 TL mi diyorsun

Bu mümkün değil dostum, daha detaylı açıklarsan insanlar kendine göre kıyaslasın

giriş 1 yıl
    şampiyonlar 1 yıl
    digitürk plus kutu 1 yıl
    belgesel 1 yıl
    çocuk 1 yıl
    mobil lig tv 01.06.2017 ye kadar
    spor ekstra 01.06.2017
    spor sever 1 yıl

3*76
    3*41
    6*38

bu şekilde yazıyor.. dizi film almadım.. hep aynı filmler: )

nasıl iyi mi ?

ihaleyi alamazsa mayısta iptal sözleşme..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vibisi -- 8 Kasım 2016; 15:32:46 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İÇERİKLER;

- ilk 6 ay 34,99 TL

- mayıs ayı 76,00 TL

NOT: Bu şartlar Digitürk ihaleyi kazanırsa geçerli. Eğer ihaleyi kazanamazsa Mayıs ayında taahhütüm iptal oluyor arkadaşlar

Hocam yayın turksat mı eutelsat mı ? Sizin bu mesajı gösterdim yüzyüze müşteri temsilcisinede böyle teklif olmaz bu yanlış gibilerinden bişey dedi :) 1 yıl değil o belgesel ve çocuk paketi 4 aylıktır falan dedi , bana pek inandırıcı gelmedi , kaldıki kendisi en iyi teklifi kendisinin verebileceğini ve genel merkezinde aynı onun ayarında bir teklif verebileceğini daha iyisinin olamayacağını iddaa ediyor ,ama inandıramıyor :)

aynı paketi bana teklif ettiler.. tek artısı mobil tv ve spor ekstra sezon sonuna kadar.. ödeme koşulları aynıs..kabul ettim.. geçen sene 650tl ye anlaşmıştım mobil tv ve spor ekstra yoktu. bu sene hem fiyat düştü hem istediklerimi alabildim.. ihaleyi alamazsa mayısta iptal sözleşme..

Nasıl yani ?

1 yıl şampiyonlar lig tv
    1 yıl giriş
    4 ay film dizi hediye

Bu mümkün değil dostum, daha detaylı açıklarsan insanlar kendine göre kıyaslasın

giriş 1 yıl
    şampiyonlar 1 yıl
    digitürk plus kutu 1 yıl
    belgesel 1 yıl
    çocuk 1 yıl
    spor ekstra 01.06.2017
    spor sever 1 yıl

3*76
    3*41
    6*38

nasıl iyi mi ?

hocam seninkide iyimiş yayın eutelsat değil mi ? bana hiç böyle tekliflerle gelmediler :) seninkinide kabul ederim teklif etseler :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İÇERİKLER;

- ilk 6 ay 34,99 TL

- mayıs ayı 76,00 TL

Nasıl yani ?

1 yıl şampiyonlar lig tv
    1 yıl giriş
    4 ay film dizi hediye

giriş 1 yıl
    şampiyonlar 1 yıl
    digitürk plus kutu 1 yıl
    belgesel 1 yıl
    çocuk 1 yıl
    spor ekstra 01.06.2017
    spor sever 1 yıl

3*76
    3*41
    6*38

nasıl iyi mi ?

film ve dizi 4 ay yerine size sporextra sezonluk ve mobilligtv sezonluk vermişler

bence sizinkide çok güzel, sonuçta 7 ay sporekstra üyeliği 140,00 TL yapar yine 7 ay mobil ligtv 70,00 TL yapar

toplamda 210,00 TL avantajın var

4 ay film ve dizi peketi 144,00 TL yapar

yani senin teklifin daha güzel

• quote:

pahalı gşbş :(

5 büyükler
    1 yıl hd
    3 ay sport ekstra

6 ay 38
    3 ay 76
    3 ay 41

toplam 563 tl

ama şu arkadaşın teklifi en iyi teklif gibi geldi bana

İlk 6 ay 29 tl
    Sonra ki 2 ay 68 tl
    Son 4 ay 41 tl

Giriş + HD yayın
    Lig Tv Taraftar paketi Beşiktaş
    4 ay sinema, dizi, belgesel
    12 ay yetişkin ve mobil lig tv
    3 ay lig tv 2,3,4 ve 91. kanal

Kabul ettim

iyide dostum senin bu mesajında kabul ettim dediğin paketle daha sonra yazdığın arasında fark var

ne yaptın iptal edip birdaha mı teklif istedin ?
  • Teknosa şifre ile kurulum sonrası ilk fatura geldi nihayet

0 tl..

12 tane Sıfır fatura bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,
    Mevcut paketimize en ucuz spor extra opsiyonu şuanda nedir?
    Birde spor extra ve mobil lig tv kombinasyonu bir paket varmı?
    İyi forumlar
  • arkadaşlar bazılarınız özel mesaj atıp üyelik numaramı soruyorlar

mutlaka başka teklif alanlarada atıyorlardır.

unutmayın ki amaç birbirimizi haberdar etmek, bu işin piyasası hakkında fikir sahibi olup başkalarınıda fikir sahibi yapabilmek

işi birbirimizin özel hayatlarını ilgilendiren yerlere çekmeye çalışmak ve cevap alamayıncada triplere girmek doğru bir davranış değil.

şimdi diyorlar ki; bu ne bencillik, versen ne olacak, sen zaten almışsın taahhütün var sanki iptal mi edecekler vs

herhangibir üyeliğinizin bulunduğu firmada mutlaka sizinle ve üyeliğinizle alakalı datalar tutulmaktadır. Örneğin bir müşteri çok kaba konuşuyorsa, müşteri temsilcisine taciz vs gibi birşey yaptıysa bunları sisteme kayıt ediyorlar ve bir sonraki aramalarınızda konuştuğunuz müşteri temsilcileri bile bunu görüyorlar. Hatta ve hatta özel gruba aldıkları bazı müşterileri daha tecrübeli datacenter görevlilerinin aramasını bile sağlıyorlar. Bunu çağrı merkezlerinde çalışan takım lideri bir arkadaşımdan biliyorum

şimdi biz üyelik numaramızı paylaşmanın yayıncı platform tarafından nasıl karşılanacağını nereden bileceğiz ? Evet belki bu seneki taahhütümüz zarar görmez ama adamlar bu bilgiyi sisteme işlerlerse belkide seneye bize sunabilecekleri çok cazip bir hediye veya üyelik avantajlarından mahrum kalacağız

benim üyelik numaramın kaç kişinin eline geçeceğide belli değil. Benden en az sekiz üye istedi. Onlarda sağa sola verseler belkide elli üye digitürk'ü arayarak benim abonelik numaramla adamların başına iş açacak.

Lütfen bazı talepler yaparken kendinizi karşı tarafın yerinede koyun. Benim işim görülsünde gerisi önemli değil mantığı doğru değil arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 9 Kasım 2016; 13:51:23 >

• Hocam size pm atanlardan biri benim ama trip olayına girmediğim için yazdığınız mesajın hedef kitlesinden görmüyorum kendimi. Sizle birlikte vibisi yede mesaj attım paylaşırsanız emsal gösterip benzer şartları istemek için, tabiki sizin tercihiniz saygı duymak lazım, ama karşımdaki kişiyi zor duruma düşürecek bir istekte bulunduğumu düşünmedim öyle düşünsem zaten sormam , daha önceden iki kişiden daha bu şekilde numarasını alıp aynı paketleri kullandım , kimseyede numarasını vermedim. Neyse dediğim gibi tercih meselesi, kimse kimseye herhangi bir bilgisini vermek zorunda değil. Bizi bu noktaya itende biraz Digiturkun MH leri , çünkü adamlar burda yazılan paketler ve fiyatları söyleyince kabul etmiyorlar, ya o kişi yanlış yazmıştır yada yalan atıyodur gibi muhabbete dönüyor.

Mesela son olarak vibisi nin aldığı paketi söyledim MH'ne böyle böyle diye bende bundan istiyorum mümkünse yoksa iptal edelim, adamın bana dediği aynen şu o spor extrayı sezon sonuna kadar (01.06.2017) alabilmesi için Dİgitürk ceo sunu tanıyor olması lazım yada onun aracı olması lazım. Bu kadar abarttı yani . Bana yaptığı teklifte şöyle ; bu arada ben eutelsat kullanıyordum yeni taşındım ve taşındığım evdeki anten turksat dolayısıyla bir aydır yayınları izleyemiyorum zaten. MH şöyle başladı teklife ; anteni siz yön değiştirtin 30-35 tl masrafı olur

Giriş 1 Yıl
    Şampiyonlar 1 Yıl
    Digiturk Plus Kutu 1 Yıl
    Belgesel 1 Yıl
    Çocuk 1 Yıl
    Sporsever 1 Yıl
    Mobil Lig TV sezon sonuna kadar
    6 Ay 38
    3 Ay Yaz Dönemi 42
    3 Ay 76

Digiturk ihaleyi alamazsa Sezon sonu itibariyle sadece şampiyonlar paketi iptal diğerleri devam. Bu sözleşme iptali konusunuda böyle söyledi , yani maçlar olmasada diğerlerinin taahütü devam ediyor.
    Sizce nasıl bu teklif kabul etmelimiyim, benden istediği 30-35 liraya istersem teknik servis gelip anten yönünü değiştirecekmiş.

• TSelcuk kullanıcısına yanıt
    Pahalı bir teklif bence yıllık 500 tl nin üstüne çıkmamanızı öneririm.

• TSelcuk kullanıcısına yanıt
    Hocam acaba bu size ettikleri teklifi mh ile görüşsek bize de uygularlar mı? siz özel bir promosyon kodu vs mi kullandınız?
  • Giriş+Şampiyonlar Paketi+Belgesel+Sporsever+HD

6 Ay 34,99
    2 Ay 40,99 (Lig arasında aramam koşulu ile)
    4 Ay 76,99

12 Aya bölersek 50 TL' ye geliyor aylık.

Sizce nasıl arkadaşlar, iptal faksından sonra geldi teklif ve kabul ettim.. İhaleyi kazanamazlar ise Şampiyonlar paketi taahhütü sona eriyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Need-For-Speed

fiyat biraz yüksek
    aynı paket teknosa da şuan yıllık 537
    ancak 6 taksit yapılabiliyor
    (geçen hafta 397 liraydı)

Aynı paket Teknosa'da 1 yıl mı? ya da sezon sonuna kadar mı? sezon sonuna kadar ise avantajı kalmıyor ve daha pahalıya geliyor?

Bu arada tekrar iptal faksı çekip taahhütü başlamadan iptal edebilir miyiz, 12. ayda başlayacak benim taahhüt.

eğer uygunsa teknosadan alırız 1 yıl olması koşulu ile.
  • Bana 4k digitürk dekoderi lazım.. aradım aylık 20 TL istiyorlar.. acaba ne zaman ıq+plus gibi ücretsiz verirler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanrn

Hocam acaba bu size ettikleri teklifi mh ile görüşsek bize de uygularlar mı? siz özel bir promosyon kodu vs mi kullandınız?

Yok hocam özel bir promosyon kodu falan yok yukardaki vibisi nickli arkadaşın yazmış olduğu paketi örnek gösterince ona en yakın bunu verebilirim dedi hepsi bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

bende çıkmak istemiyorum aslında üzerine hocam istediğim şeyler
    +giriş
    +şampiyonlar
    +belgesel
    +çocuk
    +mobil lig tv
    +HD
    bunlar benim için en gerekli olanlar 500 altına bunları verirler mi sizce ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

bende çıkmak istemiyorum aslında üzerine hocam istediğim şeyler
    +giriş
    +şampiyonlar
    +belgesel
    +çocuk
    +mobil lig tv
    +HD
    bunlar benim için en gerekli olanlar 500 altına bunları verirler mi sizce ?

Sıkı pazarlık yaparsanız olabilir hocam bilgisayarlara yön verenler insanlar sonuçta ne girersen onu gösterir bilgisayar.

• Benimde plus kutu ücretsiz 1 yıllık üyeliğim 3 Aralık'ta dolacak. Bakalım tekrar yeniletmek için ne kadar uğraşacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam size pm atanlardan biri benim ama trip olayına girmediğim için yazdığınız mesajın hedef kitlesinden görmüyorum kendimi. Sizle birlikte vibisi yede mesaj attım paylaşırsanız emsal gösterip benzer şartları istemek için, tabiki sizin tercihiniz saygı duymak lazım, ama karşımdaki kişiyi zor duruma düşürecek bir istekte bulunduğumu düşünmedim öyle düşünsem zaten sormam , daha önceden iki kişiden daha bu şekilde numarasını alıp aynı paketleri kullandım , kimseyede numarasını vermedim. Neyse dediğim gibi tercih meselesi, kimse kimseye herhangi bir bilgisini vermek zorunda değil. Bizi bu noktaya itende biraz Digiturkun MH leri , çünkü adamlar burda yazılan paketler ve fiyatları söyleyince kabul etmiyorlar, ya o kişi yanlış yazmıştır yada yalan atıyodur gibi muhabbete dönüyor.

Mesela son olarak vibisi nin aldığı paketi söyledim MH'ne böyle böyle diye bende bundan istiyorum mümkünse yoksa iptal edelim, adamın bana dediği aynen şu o spor extrayı sezon sonuna kadar (01.06.2017) alabilmesi için Dİgitürk ceo sunu tanıyor olması lazım yada onun aracı olması lazım. Bu kadar abarttı yani . Bana yaptığı teklifte şöyle ; bu arada ben eutelsat kullanıyordum yeni taşındım ve taşındığım evdeki anten turksat dolayısıyla bir aydır yayınları izleyemiyorum zaten. MH şöyle başladı teklife ; anteni siz yön değiştirtin 30-35 tl masrafı olur

Giriş 1 Yıl
    Şampiyonlar 1 Yıl
    Digiturk Plus Kutu 1 Yıl
    Belgesel 1 Yıl
    Çocuk 1 Yıl
    Sporsever 1 Yıl
    Mobil Lig TV sezon sonuna kadar
    6 Ay 38
    3 Ay Yaz Dönemi 42
    3 Ay 76

Digiturk ihaleyi alamazsa Sezon sonu itibariyle sadece şampiyonlar paketi iptal diğerleri devam. Bu sözleşme iptali konusunuda böyle söyledi , yani maçlar olmasada diğerlerinin taahütü devam ediyor.
    Sizce nasıl bu teklif kabul etmelimiyim, benden istediği 30-35 liraya istersem teknik servis gelip anten yönünü değiştirecekmiş.

öncelikle mesajım sana değil dostum, abone no vermedim diye kızan üyelere

vibisi'e yukarıdakihttps://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=121669098 mesajımda bende sordum zaten. Önceden kabul ettim dediği teklifle, daha sonra yazdığı arasında fark var. Sanırım onun dediği gibi değil. Bir yanlış anlaşılma olabilir. Sisteme girip bakması lazım. Bende sporextrayı sezon sonuna kadar vermelerine şaşırmıştım zaten.

Teklifin benimkine benziyor. Tek farkı bende 4 ay film ve dizi hediyesi var. Sende ise sezon sonuna kadar mobil ligtv

Şimdi eğer taahhütlü fiyatlara bakarsak; 4 ay film dizi hediyesi mali değer olarak; 144,00 TL yapar mobil ligtv ise; 70,00 TL yapar

Mobil ligtv ihtiyacı kişiden kişiye değişir. Bana hiç lazım değil mesela. Çünkü bana Fenerbahçe maçlarında tv bile az geliyor projeksiyondan izliyorum. Eşim Beşiktaşlı ve oda futbolu çok seviyor dolayısıyla Beşiktaş maçlarıda projeksiyondan izliyoruz. Diğer maçları ise televizyondan izliyorum. Mobil ligtv'i maç sırasında açtığında uydu alıcın üzerinden izleme şansında yok. Hemen yayını kesiyorlar. Yani hem evde birisi izlesin bende dışarıda izleyeyim şansında yok. Diyelim ki tatile veya seyahate çıkman gerekti. En fazla yapacağın tatil veya seyahat bir ayı geçmez. Bir aylığına açtırırsın mobil ligtv'i 10,00 TL para ödersin ve kapattırırsın. Aradaki dönemde ihtiyacın karşılandı işte. Zaten maçların çoğunu mobil izlemek zorunda olsan normal abonelik yerine digitürkplay alırdın daha ucuza izlerdin.

Dolayısıyla tavsiyem bence sende 4 ay film ve dizi paketi almak için bastır. Ama bunu yaparken belgesel, çocuk ve sporsever paketlerin bir yıl kalması konusunda ısrar et. Çünkü 4 ay film ve dizi verirlerse bu üç keyif paketinide aynı kapsamda dört ay sonra kapatacak şekilde başka bir paket vermeye çalışıyorlar.

4 ay boyunca istediğin kadar film ve dizi izlersin. Plus kutun olacağı içinde beğendiğin film ve dizilerin hepsini kapasitesi kadar HDD'e kaydedersin. Böylece 4 ay sonra bile izleyebileceğin bir sürü film ve dizi yüklersin. Doğum gününde ve bayramlarda da 1 hafta hediye ediyorlar zaten. Doğum günü ve bayramlarda da HDD'ni her zaman fulle. Böylece bir yıl süresince yeterli film ve dizi keyfinide ücretsiz elde edersin. Zaten amaç uğraşmadan bunu elde etmek. Yoksa intertte bütümn filmler ve diziler bedava. Çok film , dizi düşkünü olsan zaten internetten istediğin kadar sınırsız ve sansürsüz izleme keyfine sahipsin.

Ya da film-dizi bana gereksiz, istediğimde internetten izlerim dersen o zamanda tavsiyem üç ay sporextra üyeliği tamımlatman ama bu üç ay sporextra üyeliğini mart-nisan-mayıs aylarına tanımlattır. Böylece liglerdeki şampiyonluk yarışının, nba play-off ve finallerinin , euroleague'de final-four'u vs kaçırmazsın. En heyecanlı dönemde aboneliğe sahip olmanın avantajını ücretsiz kazanırsın

Bu arada plus kutunun sagemcom plus iq kutu olduğundan emin ol. Gidipte dilediğin yerde özelliği olmayan eski plus kutulardan vermesinler.

Fiyat normal. Sadece dediğim gibi zevkine göre mobil ligtv yerine başka birşey tercih et derim.

Uydu antenci çağır bitane , evine yakınsa 20,00 TL'e hemen halleder. Kendinde yapabilirsin ama sinyal bulucu makinan olmadığından zorlanırsın.

• 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.