Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nhtdrsn , antireis , furkan_02 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49.032
Cevap
582
Favori
2.783.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iptal fax ı cekmeden mesaj geldi. Adamlar şu saatte iptal cekmişsiniz diyor .sanırım beynimi okuyorlar artık.

Telefon ettim ben fax cekmedim dedim ,hayır çekmişsiniz diyor telefondaki..

3 ay bedava kalan aylarda 77 tl

şampiyonlar +12 ay belgesel yada şampiyonlar + 4 ay birkaç hediye
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Mayıs ayında kutular çıkacaktı yalan oldu heralde haziran - temmuz gibi çıkar galiba.

Kutular 10 gün içerisinde test kullanıcılarına gönderilecek.
  • bjkali kullanıcısına yanıt
    Alanlar resim atarsa iyi olacak ona göre bende alıyım cihazın eli ayağı düzgünse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de test kullanıcısı olmak için kayıt oluşturmuştum, böyle bir çalışmamız yok diye geri dönüş yapmışlardı, mail ve telefonumu almışlardı, çalışma olursa size döneriz demişlerdi. Bu güne kadar geri dönüş yapmadılar, şu an Sagem cihazım var, 4K test kullanıcısı olmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: son kararım

Ben de test kullanıcısı olmak için kayıt oluşturmuştum, böyle bir çalışmamız yok diye geri dönüş yapmışlardı, mail ve telefonumu almışlardı, çalışma olursa size döneriz demişlerdi. Bu güne kadar geri dönüş yapmadılar, şu an Sagem cihazım var, 4K test kullanıcısı olmak için nasıl bir yol izlemeliyim?

Beni dün aradılar sagem test kullanıcımızdınız. 4K test kullanıcımız olmak istermisiniz diye sordular. Bende 4K tv yok şuanda, daha sonra ararım sizi dedim. Müişteri hizmetlerini arayın durumu iletin, mutlaka yardımcı olurlar.
    Teşekkür ederim ararım şimdi, ben de Sagem kutu var ama test kullanıcısı değilim, acaba önce Sagem test kullanıcıları mı arandı? Sagem test kullanıcısı olunca ek ücret istiyorlar mı? Şu an bir yıl ücretsiz kullanıyorum, test üyelikte taahhüt bozulur mu? Fazla soru sordum galiba kusura bakmayın, müşteri hizmetleri ile zor anlaşıyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: son kararım

Teşekkür ederim ararım şimdi, ben de Sagem kutu var ama test kullanıcısı değilim, acaba önce Sagem test kullanıcıları mı arandı? Sagem test kullanıcısı olunca ek ücret istiyorlar mı? Şu an bir yıl ücretsiz kullanıyorum, test üyelikte taahhüt bozulur mu? Fazla soru sordum galiba kusura bakmayın, müşteri hizmetleri ile zor anlaşıyorum da.

Evet öncelikle Sagem test kullanıcıları arandı. Çünkü bu kullanıcıların bilgileri sistemde görünüyor.
    Test üyeliğine dahil edildiğinizde taahhütünüz bozulmaz. Ocak 2017 ayına kadar 4K kutusu için kira ücreti ödemeyeceksiniz. Fakat test üyeliklerindeki kutular bir süre problemli oluyor ve sorun çıkarabiliyor. Sonuçta cihazı geliştirmek adına test kullanıcısı topluyorlar. Zamanla gelişecektir. Ben şahsen 1-2 ay daha beklemek istiyorum.

• Evet arkadaşlar, digiturk'un katarlılara satışını tsmf onaylamış.
    Bakalım bu fiyatlara indirim olarak mı yoksa bindirim olarak mı yansıyacak ilerleyen aylarda göreceğiz

• john mclane kullanıcısına yanıt
    Tepki koyulmazsa bindirime devam.Faturalar şıkır şıkır ödeniyo en çok platform üyesi digitürkte.kimse sesini çıkarmazsa adamlar niye indirim yapsınki

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Tepki koyulmazsa bindirime devam.Faturalar şıkır şıkır ödeniyo en çok platform üyesi digitürkte.kimse sesini çıkarmazsa adamlar niye indirim yapsınki
    quote:

Orijinalden alynty: mobilephone

Tepki koyulmazsa bindirime devam.Faturalar ?ykyr ?ykyr ödeniyo en çok platform üyesi digitürkte.kimse sesini çykarmazsa adamlar niye indirim yapsynki

aynen öyle, zaten yeni yayyn ihalesi sanyrym 2017'de yapylacak bakalym o zaman asyl fiyatlandyrmayy görce?iz...
  • Digiturk'un bi espirisi kalmadı ki. Netten inanılmaz kaliteli yayınlar var artık. 3 sezondur üyeyim fakat bu sene ağustosta kapattırıyorum. Artık gerek kalmadı arayan temsilcilerde 550 tllik mal için 900 küsür istiyor bende kahkaha atıyorum
  • Bugun aradilar 73 tl teklif etti, saka misin sen dedim..

• Arkadaşar 1 ay sonra digitürk'ten 1. sene üyeliğim bitecek. Daha önce D'Smart'taydım geçen sene ilk defa digitürk'e geçtim.

Şimdi 1 ay kaldıgı için yenilemek yada kapattırmak arasında gidip geliyorum.

1 sene boyunca 65 TL fatura ödedim ve aldıgım hizmetler şöyle;

Giriş Paketi 17,24 TL
    Belgesel 5 TL
    BJK taraftar 40 tl
    hd yayın bedeli 0 TL
    kdv 9,49 tl
    iletim hizmeti 2,75 TL

Toplam 65 TL.

Takdir edersinizki hem aldıgım hizmeti arttırmak hemde daha az fatura ödemek istiyorum. Neler tavsiye edersiniz?

BJK taraftar + belgesel + hd yine kesin olarak istediklerim ilave olarak sadece spor extra paketi de istiyorum.
    Ne kadar için pazarlık yapmalıyım?
    teşekkürler yanıtlarınız için.
  • kvadankpakal kullanıcısına yanıt
    Spor extra istiyosan indirimli faturayı unut.Digitürk zaten parayı ligtvden ve spor extradan kazanıyo.Diğer paketleri de hediye eder canı isterse.Filmmiş diziymiş çocukmuş göz boyamak için verebilir

• mobilephone M kullanıcısına yanıt
    peki hocam, hali hazırda kullandıgım pakete devam etmek istesem, yeni birşey spor extra felan ekletmesem bir indirim alabilir miyim sizce?
    İptal faxı çek.Sonra pazarlığa başla.Fax önemli.kafalarına göre indirim falan yapıyolar sonra

15 gün önce iptal faksı çektim, aldığım en iyi teklif giriş+şampiyonlar+sporextra+plus iq aylık ortalama 72 TL oldu. Yanında 4 ay film dizi belgesel çocuk sporsever hediye teklif edildi. Size Beşiktaş taraftar paketi+sporextra+belgesel için 65 lira gibi bir teklif gelebilir. Yanında hediye olarak 4 ay film dizi ekleye bilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son kararım -- 7 Haziran 2016; 17:33:46 >
  • merhabalar yeni teklif alan var mı arkadaşlar temmuzda üyeliğim bitiyor birde eskisi gibi teklif vermiyorlarmış sanırım yüksek diye okudum ama teklif alan arkadaslar varsa paylaşırsa sevinirim
  • 6.yıla yaklaşıyor üyeligim bugün aradılar işte falan filan size çok özel teklif var dedi. Giriş ve şampiyonlar ligi ilk 3 ay ücretsiz ger kalan aylar 76.99 tl yuh bu kadar para vermem beni bir türlü ikna edemedi kalsın dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castiel_01 -- 7 Haziran 2016; 18:57:57 >
  • Bende hazirlayim bari iptal faximi gecen sene turksat tan ilk uc ay 7.9 tl 7 ay 67.99 tl son iki ay 22.99 tl idi stsl ful belgesel vardi cok israr etmeme ragmen internetten yayini hediye etmemisti.

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.