Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.522
Cevap
577
Favori
2.764.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben 1 tanesi pasif 1 tanesi aktif olmak üzere 2 adet gözüküyor sıkıntı yok zaten edevlettede ikisi birden gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Ben 1 tanesi pasif 1 tanesi aktif olmak üzere 2 adet gözüküyor sıkıntı yok zaten edevlettede ikisi birden gözüküyor

kusura bakmayın anlayamadım. e devlette görünen nedir?
  • radyohead R kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir teklif. Başlangıç fiyatına 8 ay zengin içerik.

• insane1907 kullanıcısına yanıt
    https://www.turkiye.gov.tr/btk-mobil-sabit-internet-kablo-tv-uydu-isletmecilerinden-borc-ve-alacak-sorgulama edevlet şifreniz varsa bu linke tıklayıp buradan digideki üyeliklerinizi görebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

https://www.turkiye.gov.tr/btk-mobil-sabit-internet-kablo-tv-uydu-isletmecilerinden-borc-ve-alacak-sorgulama edevlet şifreniz varsa bu linke tıklayıp buradan digideki üyeliklerinizi görebilirsiniz

bunu biliyorum zaten. benim anlatmak istediğim pasif üyelik bilgilerini hala kendi veritabanlarında tutuyorlar. ben istemiyorum. silsinler tüm bilgilerimi. bunu nasıl sağlarım bunu sormuştum.

neyse yine de teşekkürler bilgi için..

• insane1907 kullanıcısına yanıt
    Benimkide pasif olnasına rağmen gözüküyor

• HD + Şampiyonlar Paketi + Sporextra 4 ay 48 8 ay 96 toplam 960 TL. teklif aldım. 3 ay da belgesel hediyeymiş.
  • engelli lig tv en ucuz nasıl alırım ? başka birşey istemiyorum sadece lig tv
  • Arkadaşlar benim paketi yorumlar mısınız?

DiGi iq hd paket

Lig tv şampiyonlar

Belgesel

Film

Müzik

Lig tv 2 3 (SPOR extra sanırım)

Mobil lig tv

Toplamda 77 ödüyorum aylık engelli paket

• Gördüğüm kadarıyla artık eskisi gibi iyi teklif vermiyorlar en fazla 2 ya da 3 ay bedava verelim mantığıyla müşteri bağlamaya çalışıyorlar ama bu nereye kadar gidecek bakalım.

• iq plus + giriş belgesel çocuk sporsever + film 31 lira civarına izliyorum taahhütüm bitiyor nasıl bir teklif alırım sizce nasıl bir teklife evet demeliyim, ben fiyat aynı kalsın paket artsın ek olarak dizi falan versinler taraftarıyım verierler mi
  • Yan oda kampanyasından farklı bir adreste yararlanma şansım var mı? D-Smart'ta oluyor bu. Ana adres üzerine sözleşme yapıp değişik bir adreste kullanırsam tespit ediyorlar mı?

• Bugün Fenerbahçe - CSK basket maçına 58 TL istediler.. Neymiş 2 aylık tutar alıyorlarmış.
    Ayıp değil mi yaaa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

Bugün Fenerbahçe - CSK basket maçına 58 TL istediler.. Neymiş 2 aylık tutar alıyorlarmış.
    Ayıp değil mi yaaa..

nasıl ya ben 13 tl verdim aylık abone oldum 52 tl falan istemediler önümüzdeki ayda iptal ettireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Bugün Fenerbahçe - CSK basket maçına 58 TL istediler.. Neymiş 2 aylık tutar alıyorlarmış.
    Ayıp değil mi yaaa..

nasıl ya ben 13 tl verdim aylık abone oldum 52 tl falan istemediler önümüzdeki ayda iptal ettireceğim

bende sizin gibi düşünmüştüm, 12 ay taahüt verirsem ilk 4 ay 10, sonraki 8 ay 20 TL dedi
    Taahütsüz ise 28 TL aylık. Bu ay yarım ay olduğu için bir sonraki ay da eklenecek, toplam pardon 46 TL dediler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Ayıp değil mi yaaa..

bende sizin gibi düşünmüştüm, 12 ay taahüt verirsem ilk 4 ay 10, sonraki 8 ay 20 TL dedi
    Taahütsüz ise 28 TL aylık. Bu ay yarım ay olduğu için bir sonraki ay da eklenecek, toplam pardon 46 TL dediler.

hocam sizin aldığınız başka bişi ya .Taahhüt falan yok aylık 13 tl'lik bir hizmet bu sporextra paketi smart tv'de de izlemek isterseniz 19 tl oluyor.

• Arkadaşlar şimdi bizim lig bitti biliyorsunuz şampiyon da olduk boşu boşuna yeni sezon başlayana kadar şampiyonlar paketine para vermek saçma olacak diye düşünüyorum diğer paketler kalsın belgesel var sadece "şampiyonlar paketini" dondurmak gibi birşey varmı? yeni sezon başlayana kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Arkadaşlar şimdi bizim lig bitti biliyorsunuz şampiyon da olduk boşu boşuna yeni sezon başlayana kadar şampiyonlar paketine para vermek saçma olacak diye düşünüyorum diğer paketler kalsın belgesel var sadece "şampiyonlar paketini" dondurmak gibi birşey varmı? yeni sezon başlayana kadar?

Alırken 2 ay diyorlar ama dondurmak için aradıgınızda 1 ay diyorlar böyle garip bir yer digitürk işte.
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    1 ay kurtarmaz ki bizi 2 ay denk gelirdi ama dur bakayım bu gün bir arayım belki yaptırabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

1 ay kurtarmaz ki bizi 2 ay denk gelirdi ama dur bakayım bu gün bir arayım belki yaptırabilirim
    quote:

Orijinalden alynty: yuxeses

1 ay kurtarmaz ki bizi 2 ay denk gelirdi ama dur bakayym bu gün bir arayym belki yaptyrabilirim

Görü?ürsen bilgi verirmisin bizede olumlu yada olumsuz

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.