Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jaiecris Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil
5 sn
48.514
Cevap
577
Favori
2.763.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda teklif alan var mı? Bugün dilekçeyi yolladım. Giriş+dizi ye 38 lira veriyorum 3-4 aydır yazık günah bi anlamı yok, mutfaktaki küçük uydu alıcıda daha çok kanal var ve çoğu HD..
  • Mustafa kullanıcısına yanıt
    giriş+film+hd
    ilk 3 ay 19.99 TL
    Kalan 9 ay 39.99 TL
    aktivasyon ücretsiz,çanak kurulumu size ait

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EEA2B174 -- 20 Nisan 2016; 22:28:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak bilen varsa cevaplarsa sevinirim. Plus iq alıcı var, sadece ulusak kanalları alarak, dilediğin yerde üzerinden film ve dizi izleme şansı oluyor mu? Yoksa hangi pakete üyelik varsa o mu izleniyor. Dizi paketim vardı filmleri de izleyebiliyordum ondan merak ettim.

• yeni digitürke üye olacak arkadaşlar,digitürkün kampanyası var,benim tavsiyem ile üye olunursa,sizin ve benim ilk fatura ücretsiz
    http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/kampanyadostlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1EEA2B174 -- 20 Nisan 2016; 22:30:42 >
  • Ayın 3 unde kapanıyor ısrarla aramaya devam ediyorlar.

Düzgün bi teklif söyleseler neyse diyecemde herifler burnundan kıl aldırmıyor.

Arasın dursunlar :)

• Dün kapattırmak için bayiye gittim
    Kullandığım paket
    Giriş,hd,belgesel,sporsever 30 tl
    Aynı paketi +4 ay film hediye 6*9.90 6*21.90, sporseveri çıkarıp film eklersek 8*21.90 4*39.90 olur dedi kararsız kaldım

• Herkese Merhabalar;

digitürk ile şu şekilde anlaştım...
    sporsever ekstra ve dizi kanallları hariç full paket.. 69 tl 12 ay ...
    birde yan oda vardı onada 21 tl bu pakette lig tv hariç dizi paketi hariç hepsi var...
    bonuslar.. digitiürk qcu kutu 2 adet ücretsiz 2 adet hd kullanım ücretsiz.. yan odada 3 ay dizi paketi hediye.. yan odada anadolu takım maçları ücretsiz...
    toplam 90 tl x12 ödemek koşulu ile 12 ay söz verdim...
    not:
    hiç iptal faksı vs ugraşmadım...sikayet kaydı oluşturmuştum.geri aradılar..telefondada dedim.. oyuna gerek varmı cebelleşmeye dedim nasıl efendim dediler.. şimdi dedim.. kapatmak için faks cekıcem dedim.. siz onay geldi diye mesaj yollıycaksınız sonra bir kişi arıycak orta güzellikte fiyat vericek dedim..sonra hayır diycem dedim yayınları dondurcaksınız benım aramamı biraz bekliyceksiniz dedim oda olmayında yayını dondurucaksınız dedım sonra 2.ikna ekibi arıycak en uygun fiyatı vericek işlem tamam olucak gerek varmı bana ıyı fıyat verin dedim .bir nefes aldı sonra sizi iyi anlıyorum dedi... verdi fiyatları belkide şansıma...
    herkese iyi günler...

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Hocam iptal faksı çektiğiniz zaman genel merkezden arıyorlar keşke faks çekseydiniz mesela 3 ay ücretsiz verirlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri441907

Hocam iptal faksı çektiğiniz zaman genel merkezden arıyorlar keşke faks çekseydiniz mesela 3 ay ücretsiz verirlerdi

Hocam merhabalar
    3 ay ucretsiz veriyolar ama o 3 aydan sonra aldığım fiyattan daha tavan bir fiyat veriyolar 12 aya boldugumde 1 ayın ortalaması suan aldığım fiyattan daha yuksek çıkıyor geçen sene denedim fiyat nasıl yinede iyi degilmi

• Valla hocam ne kadar paket tanımlattın bilmiyorum ama önenli olan senin ne istediğin ne kadar paket eklettiğin için sana göre fiyatı uygun oluyorsa hayırlı olsun

• Iptal faksi cekmistim, yayin aninda kapandi. 3 gun sonra aradilar niye kapatiyosunuz dediler fiyattan dolayi dedim. 1 ay lig tv verelim, cayma bedelini de silelim(dizi taahhutum vardi 4 ay once verdigim 32 lira faln) dediler. 1 ay dusunun sonra kapatmak istiyosaniz yine kapatin dediler. Bu arada kampanyamiz olursa alirsiniz falan dediler taahhut falan da yok bakalim 1 ay daha dursun lig bitiyo kapatiriz yine :)

Yalniz anlamadigim hic paket fiyati soylemedi taahhut falan demedi, direk 1 ay verelim sonra bakarsiniz dediler anlam veremedim..

• sakurek kullanıcısına yanıt
    1aylik 21,99 giriş paketi parası alırlar lig tv hediye edilmiş olur.

• gefe16 kullanıcısına yanıt
    Evt o sekil 22 tl odeyeceksiniz dedi ama niye teklif
    Vermedi onu anlayamadim

• Arkadaşlar son zamanlarda Lig tv için iyi fiyat alan var mı?
    Ben şampiyonlar paketini istiyorum uygn bir fiyata ama.
    Mevcutta giriş paketim var şuan sadece..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefacatal

Arkadaşlar son zamanlarda Lig tv için iyi fiyat alan var mı?
    Ben şampiyonlar paketini istiyorum uygn bir fiyata ama.
    Mevcutta giriş paketim var şuan sadece..

2 hafta önce Spor Eğlence Paketini taahhüt olmadan 69 TL. ye satın aldım hocam.
    Paketlerim: Giriş+HD+Film Paketi+Lig TV
    Spor Extra paketi dahil değil.
  • Bugün itibariyle giriş+belgesel+hd kanallar için 6 ay 9.99 tl 6 ay 21.99 tl olmak üzere sözleşme yeniledim. Aslinda kapattırmak icin gitmiştim ama oradaki arkadaş bu teklifi yapınca devam ettireyim dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salih kullanıcısına yanıt
    bu fiyata + sporsever paketi + 4 ay film paketi veriliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mini55

bu fiyata + sporsever paketi + 4 ay film paketi veriliyor

Aynen dedigin gibi uzattirdim bende

• arkadaşlar normalde film + belgesel sagemcom üyesiyim 3.ayım olacak dün şampiyonlar paketi teklif ettiler mevcut pakete ek aylık 20 lira Ağustosa kadar , sonrası 55 TL + 3 ay sporextra veya sporsever hediye şeklinde teklif ettiler şu anda ödediğim tutar lar 19,99 TL hazirandan sonra 40 TL olarak bunlara ek düşünürsek teklif nasıl ?
  • Superonline fiber abonelerine 54+5 tl ye 24 ay (12 ayı hd) giriş + belgesel+ cocuk teklifi adım. 1 ay sporsever ve eglence var.

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.