Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.416
Cevap
573
Favori
2.757.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet olacak..Tüm paketler için geçerli..
  • lig tv alırsanızda %50 indirim geçerli. bence bu kampanyada fiyat gayet uygun düzeyde. ama her pakette %50 indirim yok mesela sporextra paketinde her kullanıcı aynı parayı ödüyor.
  • Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim acaba üyeliği bugünlerde mi başlatsam yoksa lig başlamadan önce daha uygun kampanya yaparlar mı?
  • Ben de çok kararsızım, acaba ligler başlamasına yakın daha mı iyi kampanyalar olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim acaba üyeliği bugünlerde mi başlatsam yoksa lig başlamadan önce daha uygun kampanya yaparlar mı?

engelli tarifesini düşünerek üye olacaksanız farketmez çünkü ona herzaman %50 indirim yapıyolar ilave birde kampanya başlatmazlar ama normal üyelik açacaksanız lige yakın tarihi bekleyin ve medimarkı vb takip edin geçen sezon baya bi üyelik o kampanyadan açıldı.ayrıca şuda var engelli kampanyasından açacaksanız şuan lig yok o paketi dahil etmezsiniz giriş + 3 keyif bunla başlarsınız yeni sezon başladığı günde arayıp lig paketini açtırırsınız ben öyle yapıyorum. lig bitince kapatıp başladığı gün açtırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: poison06

quote:

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim acaba üyeliği bugünlerde mi başlatsam yoksa lig başlamadan önce daha uygun kampanya yaparlar mı?

engelli tarifesini düşünerek üye olacaksanız farketmez çünkü ona herzaman %50 indirim yapıyolar ilave birde kampanya başlatmazlar ama normal üyelik açacaksanız lige yakın tarihi bekleyin ve medimarkı vb takip edin geçen sezon baya bi üyelik o kampanyadan açıldı.ayrıca şuda var engelli kampanyasından açacaksanız şuan lig yok o paketi dahil etmezsiniz giriş + 3 keyif bunla başlarsınız yeni sezon başladığı günde arayıp lig paketini açtırırsınız ben öyle yapıyorum. lig bitince kapatıp başladığı gün açtırıyorum

Teşekkür ederim, yeni sezon başlayana kadar giriş paketi yaptırmak ve daha sonra Lig Tv almak çok mantıklı.

• quote:

Teşekkür ederim, yeni sezon başlayana kadar giriş paketi yaptırmak ve daha sonra Lig Tv almak çok mantıklı.

birde tavsiyede bulunayım. 3 keyif paketi seçeceksiniz birisini belgesel seçin, belgesel kanalları güzel tabi tercih sizin
  • quote:

quote:

birde tavsiyede bulunayım. 3 keyif paketi seçeceksiniz birisini belgesel seçin, belgesel kanalları güzel tabi tercih sizin

Bende aynı zamanda Atlanta HD Box var o nedenle yine HD yayın alıcılı bir cihaz seçeceğim. Dediğiniz gibi belgeselleri tadına doyum olmuyor.
  • maç yok maraton yok ücretsiz açık olsa en fazla eski maçları ve bikaç spor programını izlersiniz
  • quote:

maç yok maraton yok ücretsiz açık olsa en fazla eski maçları ve bikaç spor programını izlersiniz

Hocam haklısınız, engelli kampanyası sürekli devam ediyormuş. Lig başlarken abone olmakta fayda var. Zaten maç yok, boş yere para ödememize gerek yok
  • İnsallah yeni sezona yeni transferler degisen kadrolarla lig daha da zevkli olacaktir tabi kavgasiz gurultusuz olsun herseyden once. lig tvden de yeni yorumcular gelirse super olur bekleyelim gorelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitürk engelli kampanyasından faydalanmak için %40 engelli olması gerekiyormuş. Babamda bu oran %38'miş, acaba engelli kampanyasından faydalandırmazlar mı?

Not: Kurulda %40 demişler sonra içlerinden biri %38 yazalım demiş. Aferim başı göğe ermiştir kesin...
  • quote:

Digitürk engelli kampanyasından faydalanmak için %40 engelli olması gerekiyormuş. Babamda bu oran %38'miş, acaba engelli kampanyasından faydalandırmazlar mı?

Not: Kurulda %40 demişler sonra içlerinden biri %38 yazalım demiş. Aferim başı göğe ermiştir kesin...

%40 ve üzeri oranlar yararlanıyor arkadaşım sadece bu kampanyada değil heryerde geçerli değer 40 ve üzeri olması gerekiyor..size tavsiyem rapor bu şekilde 40 yerine 38 yazalım diye verilmişse başka bir hastane sağlık kuruluna girin diğer raporu göstermeyin tabi yoksa bakıp aynı oranı yazarlar..dediğim gibi sadece digiturkte değil genelde istifade etmeniz açısından yazıyorum bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Şimdi üye olana Lig TV Eylül'e kadar ücretsiz!*

Bu kampanya nasıl sizce?

bu kampayaya bakmıştım fakat bimeks'in 12 ay 538 tl olan kampanyası daha avantajlı gözüküyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi risus_ -- 22 Mayıs 2012; 10:12:59 >
  • quote:

quote:

Digitürk engelli kampanyasından faydalanmak için %40 engelli olması gerekiyormuş. Babamda bu oran %38'miş, acaba engelli kampanyasından faydalandırmazlar mı?

%40 ve üzeri oranlar yararlanıyor arkadaşım sadece bu kampanyada değil heryerde geçerli değer 40 ve üzeri olması gerekiyor..size tavsiyem rapor bu şekilde 40 yerine 38 yazalım diye verilmişse başka bir hastane sağlık kuruluna girin diğer raporu göstermeyin tabi yoksa bakıp aynı oranı yazarlar..dediğim gibi sadece digiturkte değil genelde istifade etmeniz açısından yazıyorum bunu.

Dostum cevap için teşekkür ederim, babamı şimdi bunun için kaldırıp hastaneye götürmek istemem doğrusu. Ancak babama kullanabileceği tadilatlı bir aracı OTV'siz olarak alabilmiştik.

• heyet raporu alması biraz uğraştırıcı ve yorucu haklısınız..enaz 2 gün hastaneye ve muayenelere girmek gerekiyor fakat ben sadece digiturk kampanyası için değil genel olarak istifade etmeniz için bunu tavsiye etmiştim hocam çünkü 40 ve üzerini dikkate alıyorlar genelde.
  • quote:

heyet raporu alması biraz uğraştırıcı ve yorucu haklısınız..enaz 2 gün hastaneye ve muayenelere girmek gerekiyor fakat ben sadece digiturk kampanyası için değil genel olarak istifade etmeniz için bunu tavsiye etmiştim hocam çünkü 40 ve üzerini dikkate alıyorlar genelde.

Babamın sağ bacak femurdan kesik vaziyette. Hatta birisi buna nasıl %38 vermişler daha yüksek oran olması gerekiyor diyerek hayret etmişti. İstifade edeceğimiz tek şey babama araba alırken OTV ödememekti ve onuda otomatik bir Hyundai alarak halletmiştik. Teşekkür ederim.
  • Digiturk Film Paket Kampanyası !!!

Digiturk’ten Giriş Paketi ve en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Film Paketine üye olmanız durumunda:

İlk 4 ay %50 indirim.
    ... 6 ay boyunca Digiturk HD veya 6 ay boyunca Digiturk Plus aboneliği, Sporextra ve Yetişkin Paketi ücretsiz.
    Kurulum Ücreti YOK !
    Aktivasyon Ücreti YOK !
    EMİN yaz boşluk bırak ad/soyad yaz 3834 e msj atın biz size dönelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiii

Digiturk Film Paket Kampanyası !!!

Digiturk’ten Giriş Paketi ve en az 2 Digiturk Keyif Paketi ve Film Paketine üye olmanız durumunda:

İlk 4 ay %50 indirim.
    ... 6 ay boyunca Digiturk HD veya 6 ay boyunca Digiturk Plus aboneliği, Sporextra ve Yetişkin Paketi ücretsiz.
    Kurulum Ücreti YOK !
    Aktivasyon Ücreti YOK !
    EMİN yaz boşluk bırak ad/soyad yaz 3834 e msj atın biz size dönelim

@digiii, bilgilendirme için teşekkürler. Bu bilgilendirmeler çok yerinde oluyor. Kampanyaları her zaman takip edemiyoruz.

Benim sizden öğrenmek istediğim konu ise Engelli Kampanyasından yaralanıp yararlanamayacağımızı öğrenmekti. Babamın engelli raporu var ama üzerinde herhangi bir oran belirtilmemiş. Bu heyet raporunu H tipi ehliyet alabilmek için almıştı babam. Bu raporla Engelli Kampanyasından faydalanabiliyor muyuz acaba? Bilgi verebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

Raporu ekledim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.