Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (2437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alper_love , alper_love , Venue1453 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
49.522
Cevap
591
Favori
2.804.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 24352436243724382439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    YD paketine ihtiyacınız varsa teklif geçen seneden bile ucuz. Ödemeniz aylık değil mi? Önceki paketi taksitli de olsa ödemediniz, her ay ödüyorsunuz sanırım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ozandedebek kullanıcısına yanıt

Tek takim degil hocam tum takimlarin maclari dahil. Ben de tum maclar olsun istiyorum, sadece FB degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fraulein kullanıcısına yanıt
    attığın pakete göre dedim

• Hicks kullanıcısına yanıt

Aylik oduyorum hocam. Bu paket ile tum takimlari izleyebiliyorum sanirim degil mi?

Evet bu en yüksek paket. Telefonla görüşüp 1 ay hediye almaya ya da 1 ay uzatmaya çalışın ki seneye de tam bu zamanda bitmesin…

• Temmuz ayında biten üyeliğim için arayıp taciz etmenin de ötesne geçtiler artık. Tam 15 gündür hiç abartmıyorum istisnasız her gün en az 3 kez arıyorlar. Sabahın köründen akşama kadar hem de.

Israrla söyledim, nisan-mayıs gibi dönemlerde sözleşme uzatmak istemiyorum diye, hala utanmadan sıkılmadan arıyorlar. Sanki çok ucuz bir teklif yapacaklarmış gibi.

Hayatımda gördüğüm en kullanıcı düşmanı firmalardan biri olabilirler.

• Hicks kullanıcısına yanıt

Şansımı denedim fakat yardımcı olmadılar. Fırsatı kaçırmak istemedim açıkçası. Bu sene ligler bitince 1 ay üyeliğimi dondurduğum taktirde 13 ay kullanamıyor muyum?

Fenerbahçe maçı dışında diğer süper lig maçları izlemiyorsan.Durduk yere 150-200 arası fazla ödeme derim.yine de karar senin.paketinde film dizi spor extra açık sadece süper ligde fenerbahce maçı açık.yil sonuna kadarda yıldız dolu yada 2025 bir yıl yıldız dolu tanımlama olmadımi.senin aldığın dönemde bir yıl yıldız dolu yada taraftar paketi bir yıl hediye olarak değişiyordu.online işlemlerden yada müşteri hizmetlerinden sistem size spor yıldızı paketi teklifi varmi.siz gibi paketlere spor yıldızı üyelere 217 tl bir yıl film dizi hediye tanımlama oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 3 Mayıs 2024; 0:0:37 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jaiecris J kullanıcısına yanıt

Pakete geçmeden müşteri hizmetleri ile görüştüm, tüm maçları izleyebiliyorum. Gelen kampanya sms'inde de bu ayrıntı mevcuttu. Fakat başka paket sunmadılar. 1 ay fazladan uzatmayı da kabul etmediler

ekran resmınde taraftar paketi oldugu için fenerbahçe maclari görünüyor.taraftar paketi yerine yıldız dolu hediye tanımlama olması lazımdı.super lig dısında bütün ligler açik.süper lig fenerbahce macları ile sadece.

• Arkadaşlar , digiturk en düşük paket ücreti şu an ne kadar? Ocak 2025'e kadar yıldız dolu paketi hediye edildi. Eylüle kadar taahhüt var. Eylülde en alt pakete geçmek istiyorum.

• plusboxxt P kullanıcısına yanıt

şuan anlik ne kadar ödüyorsun.alt pakete geçiste hediye paketinde sıfırlanabilir.

Geçen sene sporun yıldızı yıllık almıştım. 3 ay 599 tl'ye taahhüt uzattım.

• plusboxxt P kullanıcısına yanıt

3 aydan sonra tekrar yenileme yapacaksın.2025 taraftar paketını yenıleme yapmadan kullanamazsın.

Öyle bişey yok pamp.

• Adam okuma-yazma bilmiyor, burada bilirkişi gibi yorum yapıyor her şeye. Cahil.

• İltifatlarin tesekkurler.insan kendi aynasını burda yansıtır..... bosluk bıraktıgım yerlere kendını kişiligini yazmıs oldun.cahil vs gibi.

Muhtemelen kendisi ceza alacak

• antireis A kullanıcısına yanıt

Elimizden geldigi kadar yardımcı olmaya calısıyoruz.iyi yada kötü forumda da ögrendigimiz seyler oluyo.hergün yeni bişe ögrenmeye açik olmak lazım.insanlari tanımadan belli kelime kullanman hoş degil.burası forum insanlar fikirlerini söylücek hepimiz bi noktada buluscaz.nasıl daha uyguna nasıl birbirimize destek oluruz.spor yıldızı 3 ay uzatanlarada önceden demistim.üç ay üyelik uzatıyon.üç aydan sonra yenileme yapmak zorundasın kı sana verilen hediyeleri kullanasın.o zamanda böyle tepki almistım.sonra dedigim noktaya gelindi.kimsenin ceza almasindan yana degilim.insan burda kendi aynasını yansıtır.bazen kendimede cok kızıyoruz.ne gerek var diye sonra yardim hissi olması insanlarin daha uyguna alsın diye cabalıyoruz.

• antireis A kullanıcısına yanıt

Elimizden geldigi kadar yardımcı olmaya calısıyoruz.iyi yada kötü forumda da ögrendigimiz seyler oluyo.hergün yeni bişe ögrenmeye açik olmak lazım.insanlari tanımadan belli kelime kullanman hoş degil.burası forum insanlar fikirlerini söylücek hepimiz bi noktada buluscaz.nasıl daha uyguna nasıl birbirimize destek oluruz.spor yıldızı 3 ay uzatanlarada önceden demistim.üç ay üyelik uzatıyon.üç aydan sonra yenileme yapmak zorundasın kı sana verilen hediyeleri kullanasın.o zamanda böyle tepki almistım.sonra dedigim noktaya gelindi.kimsenin ceza almasindan yana degilim.insan burda kendi aynasını yansıtır.bazen kendimede cok kızıyoruz.ne gerek var diye sonra yardim hissi olması insanlarin daha uyguna alsın diye cabalıyoruz.

digitürk teklif konusunda tecrübeli olan birkaç arkadas vardi.onların sayesınde uyguna aldıgımız oldu.adamlar bu yaklasım zihniyet yüzünden elini ayagını cektıler.bizler onların yanında cok ekmek yemeliyiz.onlar olsaydi.emin ol burda cok faydasını görürdük.daha uyguna teklifler alınabılırdı.malesef bu ınsanları soguttular.

• 
Sayfa: önceki 24352436243724382439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.