Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (2409. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 5 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
48.544
Cevap
577
Favori
2.766.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizde 2 ay dondurarak uyeliginizi uzatabilirsiniz bu sekilde sezon sonunu yakalamış olursunuz 2 ay fatura cıkmaz otamatıkmen taahhudumuz 2 ay uzamış olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zeyni3547 Z kullanıcısına yanıt

Dondurunca kesin 2 ay uzatma veriyorlar mı? Kredi kartıyla peşin alanlarda da oluyor mu böyle uzatma?

• iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Ben anlaşma saglarken konuştum dondurma olayı fatura cıkmadıgından dolayı taahhudu 2 ay uzatıyor

• Zeyni3547 Z kullanıcısına yanıt

2 ay dondurma olayında komple kanallar gidiyor mu yoksa ulusal kanalları açık mı bırakıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Ulusal kanallar açık kalıyor

• Kredi kartı ile yapılan üyelikler de dondurmuyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • jaiecris J kullanıcısına yanıt
    İkinci aramada aynı teklifi sundular 194.35tl ben de kabul ettim ihale sureci daha belli değildi bir nevi risk aldım diyebiliriz Ben yaz döneminde de bu fiyatlardan aşagı vermeleri bence zor gözüküyor ayrıca daha ucuz bir fiyattan kampanya yapmaları halinde uyelıgımi revize etme sözünü de aldım

• gokaykac kullanıcısına yanıt
    4k su anda şıkıştırılmış bitrade ile yayın veriyor hiç bir farkı yok hd den tek farkı 77. Kanaldan 3 4 sanıye önce yayın vermesi başkaca bir fark yok ben yaklaşık 2 yıl önce iade ettim hiçbir eksikligini de hissetmedim bugüne kadar

• Müşteri hizmetleri bugün tekrar aradı 279 TL istedi yıllık sporun yıldızı paketi için, daha önce burada kalkınmada öncelikli iller kampanyası paylaşılmıştı, orda Samsun o iller arasındaydı. Kampanyadan faydalanmak istiyorum dedim, Samsun kalkınmada öncelikli iller arasında değil dedi. Güncel liste internet sayfalarında var mı acaba?

• Az önce 0 212 310 55 66 numaralı telefondan arandım

1 yıllık sporun yıldızı paketine 319 TL çekti, nisan ayında zam geleceğini söyledi

Pahalı diyip kapattım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 2 günde bir otomatik mesaj atıyorlar ama kimse aramıyor😊

• wondererer kullanıcısına yanıt

Listede görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 29 Mart 2024; 16:32:27 >

• Az önce aradılar 279 TL den fiyat verdiler 1 yıllık kredi kartına böleceklermiş. Taahüt kalan günleri mahsup olarak düşecekler ne kadar fiyat kaldıysa ona göre fiyat çıkacak. Düşünme süresi istedim sanırım kabul edeceğim.

• Arama sayılarını günde 2 kereye çıkarttıkları için artık açtım ve konuştum. Sporun Yıldızı için 3 gün sonra zam gelecek ve 600 küsür TL olacakmış, şimdiden sizi 479 TL yapalım, 1 sene uzatın dedi. (1 ay film kanalları hediye)

"Önce içerik ve yayın kalitenizi düzeltin, önce gerçek 4K verin, insanları kandırmaktan vazgeçin, ondan sonra bu fiyatlardan bahsedersiniz, hak edip etmediğinizi konuşuruz, sezon ortasında sözleşme yenilemek istemiyorum" dedim ve kapadım.

Konuşmayı bile bilmeyen bir MH'ydi arayan. Ben 4K kutu değil 4K modül kullanmıyormuşum, o yüzden 4K yayın alamıyormuşum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legoloman -- 29 Mart 2024; 16:58:15 >
  • H4RuNN H kullanıcısına yanıt

279x12=3348

kalan aylari 3348 düşüp ona göre aylık kaaça geldigini hesaplıyabılırsın.

Kalan aylar 5 yada 3 ay ise aylik ödedigin 179 tl ise.

3 ay fıyatı 234

4 ay fıyatı 219

5 ay fiyati 204

gecen yıl kredı kartına 179 göre hesapladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 29 Mart 2024; 17:14:16 >
    Geçen sene 139 tl den yenilemiştim sanırım taahüt bitmesine 3 ay var. Telefonda bazı kişilere 199 tl teklif ediliyor dedim öncelikli illerdeyse sadece o fiyat teklif ediliyor dedi

• H4RuNN H kullanıcısına yanıt

online işlemlerden üyeligine bakıp kaç ay kaldıgını görebilirsin.hangi ilde ikamet ediyorsun.gecen yıla göre 105 zam ile yenilemiş olacaksın.% 76 denk geliyor.hediye yokmu yanında bir yıl yildiz dolu yada film dizi paketi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaiecris -- 29 Mart 2024; 17:35:30 >
  • wondererer kullanıcısına yanıt

Digiturk kafasına göre bir liste mi oluşturdu bilmiyorum ama Samsun kalkınmada öncelikli iller arasında.

https://ismmmo.org.tr/Mevzuat/Kalkinmada-Oncelikli-Yoreler-Ve-Tesvikli-Iller-Listesi--5465

Manisa’da yaşıyorum az önce aradılar tekrardan 2buçuk aylık içerde olan parayı düştüler aylık 247 tl ye gelmiş oldu yeniledim kredi kartına 12 taksit yaptılar. Daha da düşeceğini pek sanmıyorum 1 Nisan itibariyle kredi kartı taksitlerine düzenleme geleceği söyleniyor taksit yapabiliyorken iyi oldu.

• Bugün beni de aradılar 279 TL sporun yıldızı paketini veriyorlar. bide üstüne bugünlük teklif dedi. Dedim benim taahhüdüm haziranda bitecek. Onları düşeceğiz diyor ama tabi ödediğim tutarı düşüyor. Eee nerede enflasyon. Fiyata gelince enflasyon oluyor da parayı değerlemeye gelince enflasyon olmuyor. 15 Hazirana kadar kullanmak istiyorum düşmeyin dedim. Parayı şimdiden öderim sıkıntı yok dedim ama kabul etmedi. Kendileri bilir. Birde üstüne 479 TL den bahsediyor. Kim alacaksa o paraya. En kötü izlemem yada farklı yoldan izlerim dedim. Kendilerini akıllı zannediyorlar.

• 
Sayfa: önceki 24072408240924102411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.