Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: f12edy , f12edy
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
49.074
Cevap
582
Favori
2.785.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda mh ile anlaştık,(yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler)

Tüm paketler(salonlar hariç)
    Şampiyonlar paketi
    Iq plus
    Hd
    Sezon sonun kadar sporextra
    Mobil lig tv
    3 ay. Fatura yok
    3 ay 48
    6 ay 67
    Isteyene de uye no veririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bugun aradilar iptal faximdan sonra ilk kez..
    teklifleri soyle oldu;
    3 ay odeme yok
    7 ay x 59 tl 2 ay x 25 tl.
    bu 2 ayda lig tv dondurulacak..oteki zamanlarda sadece gs nin maclari acik..
    birde extra belgesel paketi sadece...
    bende kabul etmedim.

mediamarkt ten 3 yildir paket uyesiydim..sizce de daha cok istemeliyim degil mi ? diger arkadaslara oranla cok az skanal teklif edip daha yuksek fatura cikariyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

Sonunda mh ile anlaştık,(yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler)

Şampiyonlar paketi
    Iq plus
    Hd
    Mobil lig tv
    3 ay. Fatura yok
    3 ay 48
    6 ay 67

Hayirlisi olsun ,,,digiturk uyelik numarasini alabilirsek bizim icin iyi bir referans olur..aylik 45,5 tlye gelmis,,guzel fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

Sonunda mh ile anlaştık,(yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler)

Şampiyonlar paketi
    Iq plus
    Hd
    Mobil lig tv
    3 ay. Fatura yok
    3 ay 48
    6 ay 67

bu teklifi kacinci aramada verdiler acaba ?

birde uygun teklif alan arkadaslar kacinci aranmada aldilar ..
  • Taahhütüm 3 Şubat ta doluyor dün iptal için faks çektim bugün aradılar neden iptal ediyorsunuz fiyat yüksek dedim cevabı eğer iptal etmeseydiniz 3 ay bedava 2 ay 40 tl ve 7 ay 80 tl den devam ederdiniz bende hayır fiyat yüksek derken daha sözüm tamamlanmadan hızlıca tamam iptal talebinizi işleme koyuyorum dedi ve kapattı telefonu :)
    Geçen yıl mediamarkt kampanyası ile toplam 430 tl ye izledim. Şimdi çok yüksek fiyat söyledi bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: eleysen

Taahhütüm 3 Şubat ta doluyor dün iptal için faks çektim bugün aradılar neden iptal ediyorsunuz fiyat yüksek dedim cevabı eğer iptal etmeseydiniz 3 ay bedava 2 ay 40 tl ve 7 ay 80 tl den devam ederdiniz bende hayır fiyat yüksek derken daha sözüm tamamlanmadan hızlıca tamam iptal talebinizi işleme koyuyorum dedi ve kapattı telefonu :)
    Geçen yıl mediamarkt kampanyası ile toplam 430 tl ye izledim. Şimdi çok yüksek fiyat söyledi bakalım ne olacak

Paketinizin icerigi nedir

• q7gur.deniz Q kullanıcısına yanıt
    Giriş+2 keyif+ şampiyonlar+ hd ben spor ekstra ve film paketi aldım onları ayrıca fatura ile ödedim
  • quote:

Giriş+2 keyif+ şampiyonlar+ hd ben spor ekstra ve film paketi aldım onları ayrıca fatura ile ödedim

Spor extra ve flim paketine syrica bir ucret odediyseniz bana biraz pahali geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: q7gur.deniz

quote:

Spor extra ve flim paketine syrica bir ucret odediyseniz bana biraz pahali geldi

Mediamarkt kodu 400 tl peşin +30 tl aktivasyon aylık 35 tl ye geliyor tabi spor extra ve film girince ortalama 60 tl gibi oldu ama kod standart diğerlerini mecburen ekletmek gerekiyordu yani yapacak bir şey yoktu. Bugün aradılar ama sanki zorla konuşuyor gibi lig tv ve spor extra 53 tl ortalama gibi söyledi sanki ama tam da anlayamadım zaten hemen kapattı ne yapalım keyifleri bilir :)
  • quote:

quote:

quote:

Mediamarkt kodu 400 tl peşin +30 tl aktivasyon aylık 35 tl ye geliyor tabi spor extra ve film girince ortalama 60 tl gibi oldu ama kod standart diğerlerini mecburen ekletmek gerekiyordu yani yapacak bir şey yoktu. Bugün aradılar ama sanki zorla konuşuyor gibi lig tv ve spor extra 53 tl ortalama gibi söyledi sanki ama tam da anlayamadım zaten hemen kapattı ne yapalım keyifleri bilir :)

Bir daha ararlar bence..ben faksi bugun gectim ,,yarin ararlarsa,teklifi yayinlarim..ama 3 yildir epey kaziklamislar beni

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir daha ararlar bence..ben faksi bugun gectim ,,yarin ararlarsa,teklifi yayinlarim..ama 3 yildir epey kaziklamislar beni

Ben Digitürk ün ilk üyelerindenim her zaman böyle ama önceden daha iyi oluyordu pazarlık saatlerce pazarlık ederdik bugün acayip sinir ettiler beni zaten tekrar ararlarsa baştan böyle konuşacaksanız hemen kapatalım dicem. Mediamarkt olayının en güzel yanı fatura ile uğraşmamak bir kez parayı veriyorsun 1 yıl rahatça izliyorsun ama kaldırdılar onu da

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben Digitürk ün ilk üyelerindenim her zaman böyle ama önceden daha iyi oluyordu pazarlık saatlerce pazarlık ederdik bugün acayip sinir ettiler beni zaten tekrar ararlarsa baştan böyle konuşacaksanız hemen kapatalım dicem. Mediamarkt olayının en güzel yanı fatura ile uğraşmamak bir kez parayı veriyorsun 1 yıl rahatça izliyorsun ama kaldırdılar onu da

Hatta geçen yıl 400 tl ye kodu aldım ve digi yi aradım bayan neden kapatıyorsunuz 6 ay ödemesiz 6 ay 60 tl den uzatalım dedi hayır dedim :) ama içimden neden daha önce söylemezsiniz diye kızmıştım :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hatta geçen yıl 400 tl ye kodu aldım ve digi yi aradım bayan neden kapatıyorsunuz 6 ay ödemesiz 6 ay 60 tl den uzatalım dedi hayır dedim :) ama içimden neden daha önce söylemezsiniz diye kızmıştım :)

Ben hic boyle teklifler almadim,su forumu okudukca daha da moralim bozuldu,iyice gaza geldim,sanirim kararli bir sekilde iptal talebimi dile getircem,,seneye maclari d smartta verebikecek,rekabet ortaminda daha ucuz firsatlar elimize gecer

• quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

Evet son olarak digiturk Mh ile görüşmemizi tamamladık aklımdaki soruların tamamını sordum ve sorunsuz bir şekilde paketler devam etmektedir soran arkadaşlar için söylüyorum tabi

arkadaşlar geçen yıl vestel kampanyasından yararlanarak digiturk kullanmaya başlamış biri olarak bu ikinci senemde iptal dilekçem sonrası bir takım anlaşmalar yaptım ufak tefek sorunlardan sebep tekrar aradık sonra tekrar derken son olarak bugun konuştum ve sıkıntı yok

üye numaram 1007850903
    1 yıllık olanlar
    Giriş paketi
    2 keyif paketi (belgesel-sporsever)
    Spor extra paketi
    Şampiyonlar Paketi
    Digiturk Plus Hizmeti
    HD
    Sagemcom 6101 cihaz
    Yetişkin paketi

ek olarak da

Film paketi (mayıs sonuna kadar geçerli)
    Mobil Lig Tv Paketi (Sezon sonuna kadar geçerli)

Paketlerinde mutabakata vardık

bu paketlere 02.01.2016 tarihine kadar ilk 6 ay ücretsiz ikinci 6 ay 59.99 lira ödeyeceğim yani aylık 30 lira yapıyor
    beni referans olarak göstermenizde hiçbir sıkıntı yok paylaşmamın sebebi bu zaten çok dengesiz bir fiyat politikası var ve çok yüksek rakamlar var bunu düzeltmeniz için paylaşımda bulunuyorum

Buna inanmayan arkadaşlar oldu tabi ki en doğal haklarıdır inanıp inanmamak size kalmış
    tek ricam peşi peşine PM den onlarca soru sormayınız önemli olduğunu düşündüğünüz bir kaç soruyu da sormaktan çekinmeyiniz

Herkese iyi seyirler...

tekrardan paylaşıyorum yararlanmak isteyen arkadaş yararlansın ahanda online işlemler resimim

Teşekkürler arkadaşlar

@forgetLove
    @q7gur.deniz

• quote:

quote:

Evet son olarak digiturk Mh ile görüşmemizi tamamladık aklımdaki soruların tamamını sordum ve sorunsuz bir şekilde paketler devam etmektedir soran arkadaşlar için söylüyorum tabi

arkadaşlar geçen yıl vestel kampanyasından yararlanarak digiturk kullanmaya başlamış biri olarak bu ikinci senemde iptal dilekçem sonrası bir takım anlaşmalar yaptım ufak tefek sorunlardan sebep tekrar aradık sonra tekrar derken son olarak bugun konuştum ve sıkıntı yok

üye numaram 1007850903
    1 yıllık olanlar
    Giriş paketi
    2 keyif paketi (belgesel-sporsever)
    Spor extra paketi
    Şampiyonlar Paketi
    Digiturk Plus Hizmeti
    HD
    Sagemcom 6101 cihaz
    Yetişkin paketi

ek olarak da

Film paketi (mayıs sonuna kadar geçerli)
    Mobil Lig Tv Paketi (Sezon sonuna kadar geçerli)

Paketlerinde mutabakata vardık

bu paketlere 02.01.2016 tarihine kadar ilk 6 ay ücretsiz ikinci 6 ay 59.99 lira ödeyeceğim yani aylık 30 lira yapıyor
    beni referans olarak göstermenizde hiçbir sıkıntı yok paylaşmamın sebebi bu zaten çok dengesiz bir fiyat politikası var ve çok yüksek rakamlar var bunu düzeltmeniz için paylaşımda bulunuyorum

Buna inanmayan arkadaşlar oldu tabi ki en doğal haklarıdır inanıp inanmamak size kalmış
    tek ricam peşi peşine PM den onlarca soru sormayınız önemli olduğunu düşündüğünüz bir kaç soruyu da sormaktan çekinmeyiniz

Herkese iyi seyirler...

tekrardan paylaşıyorum yararlanmak isteyen arkadaş yararlansın ahanda online işlemler resimim

Teşekkürler arkadaşlar

@forgetLove
    @q7gur.deniz

Sayin xquba,bu anlasmadan daha iyisi yok sanirim.bana cok iyi bir ornek ve klavuz oldunuz,sizin paketlerin ciktisini aldim,pazarlikta tek tek saycam hepsini,paylasim ve bilgi icin tesekkur ederiz

• Eğer ki yardımcı olabildiğim bir durum varsa ne mutlu bana
  • arkadaslar tekliflerinizi 2. aranmada mi kabul ettiniz yoksa 3. kez de ariyorlar mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar tekliflerinizi 2. aranmada mi kabul ettiniz yoksa 3. kez de ariyorlar mi ?

ben çok defa görüştüm

merak edenler için biraz daha detaylı anlatayım iptal faksımı çekmemin akşamına genel müdürlükten arandım ve buna yakın bir teklif yapıldı bende düşünmek istiyorum yarın ararsınız diyip kapattım telefonu sonrasında tekrar arandığımda film paketi yerine salon paketi vermişlerdi he birde yetişkin sonra geçen gün bir görüşme icap etti beni arasınlar dedim müdürlükten aradılar salon u iptal ettirdim film verin dedim 4 ay olur dedi ok dedim zaten salonda 4 dü hatta bir ayı gitti 4 olarak yeniledik yetişkinden hiç bahsetmedim şahsen izlemiyorumda zaten ama olsun kalsın maksat paket sayısı çok olsun :)
    birde ligtv yi zorla aldım diyebilirim mobil lig tv yi :)

• Çok teşekkür ederim cevabınız için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar tekliflerinizi 2. aranmada mi kabul ettiniz yoksa 3. kez de ariyorlar mi ?

6 ay 78
    3 ay yok
    3 ay 44tu galiba.

Lig tv
    Giris 2 keyif
    3 ay film
    Hd
    Iq plus bu kadardi.içerik kotuydu yani.

Walla 3-4 görüşme yaptik. Bir iki defa reddettim.zaten forumdada yazmistim.Gayet kibar bir şekilde ne istediğimi anlattim. 6 yıllık uyeyim ben.
    Hatta spormax istedim herif güldü, extra olmuş :))
    Tavsiyem bir kac kez kapayin telefonu.. verdiğimiz üye nolarini kullanin örnek gosterin. Ikna oluyorlar. Ben bu uye nolarini söyleyince mh nin wallahi sesi kısıldı. Kem küm falan filan dedi. 1 ssat sonra siz arayin deyin ve istediklerinizi 2. Aramada alin

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.