Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
49.520
Cevap
591
Favori
2.804.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xquba

hımm sagem den şuan için tek sorun yaşayan sensin gördüğüm kadarıyla ama birazda senin dediğinede katılıyorum elektronikte bu işler biraz şans

Bu forumda ben olabilirim ama Sagem başlığında benden başka bu konuda muzdarip olanlar mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hımm sagem den şuan için tek sorun yaşayan sensin gördüğüm kadarıyla ama birazda senin dediğinede katılıyorum elektronikte bu işler biraz şans

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=100300546

Umarım forum linki doğru vermiştir.

Aynı makine aynı sorun bu arkadaşta da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=100300546

Umarım forum linki doğru vermiştir.

Aynı makine aynı sorun bu arkadaşta da var.

:) şimdi bu makinayı almayım mı ?

alma derseniz de öneriniz nedir 7100 ve 9100 kullandım pert...

• Xquba kullanıcısına yanıt
    Bundan önce standart bir kutu kullanıyordum. 9502 olabilir.

Ondan sonra bunu verdiler. İlk 5 ay sorun yoktu. Son 1 ay sıkıntılar artmaya başladı.

Belki size verecekleri HY6100 sorun çıkartmayacaktır.
    Biraz şans. Problem çıkarsada bu dünyanın sonu değil. Değişim talep edersiniz.

• değiştirme olayınada hastayım bu para isteme kısmına tabi adamlar denemem için cihaz veriyorlar beğenmiyorum diyorum ki bunu değiştirin kardeşim beğenmedim hemen 25 tl

bu yayını almak için biz mi çırpınacağız onlar mı yayını bize ulaştırmak için uğraşacaklar iyice karıştı :)

tavuk yumurta ilişkisine döndü :)
  • quote:

Arkadaşlar iptal faksını çektim sabah ve bir kaç saat evvel bir yetkili arkadaş ile görüştüm

giriş+belgesel+spor extra+şampiyonlar+hd ve plus cihaz var bunlarla devam ederseniz ilk 6 ay ücretsiz sonraki 6 ay 60 lira dedi toplamda 360 aya dagıtırsak 30 liraya tekabül ediyor sizce makül mü ?

birde bu HD plus cihazlardan çok memnun değilim bana hızlı bir makina lazım önerebileceğiniz bir makina var mı ? plus veya HD olan başka türde ne varsa

şaka gibi bunlar bizle dalga geçiyor giriş belgesel spor extra şampiyonlar ve hd plus 6 ay 60 lira mı ???? yahu bu adi adamlar kusura bakmayın adi kere adi adamlar bana giriş şampiyonlar ve hd plus ı 61 lira 9 ay 3 ay ücretsiz dedi kabul etmedim tabi dedim 6 ay bedava veriyorsunuz yok öyle bi kampanya dedi inanılır gibi değil 6 ay bedava ve birde spor extra yı veriyorlar plus kutuda cabası bu teklif bana edilmediği sürece kesinlikle kutu iade si yapacam

• Digitürk kadar ş...z bir firma olamaz arkadaş. Üyelik iptali için dilekçe verdim hemen arayıp teklif yaptılar. Her ayrıntısını ayrı ayrı sordum. Adam cebinizden 5 kuruş çıkmayacak Marta kadar fatura ödemeyeceksiniz dedi.

Önce teknik servis geldi kablo parası istedi benden 20 metre direk evden şutladım. Müşteri hizmetleri aradı özür diledi vs geldi kurdular.

Geçen gün fatura gelmiş 30 TL HD yayın ücreti, 25 TL Fim paketi diyor. Aradım m.hizmetlerini bu ne dedim yok efendim siz taahüt bozduğunuz için bu tek seferlik yansıtıldı diyor. İtiraz ettim şikayet oluşturdum.
    Bugün aradılar biz size söylemiştik tek seferlik ücret alınacağını dediler bende hattan ayrılmayın sakın deyip ses kaydını açtım dinlettim g.t olduktan sonra tamam beyefendi son faturanızı siliyorum deyip özür dilediler.
    Otomatik ödemede olan faturamı kontrol etmesem yine bize geçirecek bu ş....fsizler ne güzel kapatıyordum yine kandırdılar vallahi.

Superonline kullanıcılarına Türkcell TV+ tavsiye ederim. Ucuz ve kaliteli. LigTV dışında hiç bir artısı yok digitürkün nerdeyse.

• Bunları denetleyen, sorgulamayan olmayınca diledikleri gibi at koşturuyorlar.

Bir iki şikayetten sonra biri ilgilenip şöyle kallavi bir ceza kesecek sonra bunların akılları başına gelecek. Ama nerde bizde öyle bir yönetim gücü. Vatandaş bunların elinde oyuncak olmuş. İş abone yapana kadar ama sonra yolunacak kaz gözüyle bakıyorlar.

• Arkadaşlar benimde tahütüm bitti, fax çektim hemen dönüş yaptılar faxınız geldi neden ipt.vs diye fakat verilen fiyatlar tatminkar gelmedi, ilk 6 ay ücretsiz teklif alan var mı bu dönemlerde? digitürk öyle bir kampanya yok diyorlar.
  • Benide az önce aradılar ancak çok müsait değildim yapılan teklif ilk 3 ay ücretsiz, daha sonraki aylar eğer yanlış anlamadıysa (çok sesli bir ortamdaydım) 64 TL

Daha sonradan daha ben cevap vermeden de telefon kesildi.

Bakalım yine aramalarını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BTMWTMP

Arkadaş komedi ya bu Digitürk :)

Evdeki Digitürk kardeşimin adına kayıtlı. Dün mesaj atmışlar, "4 yıldır üyemiz olduğunuz için 4 gün boyunca bütün kanallar ücretsiz" diye. Neyse akşamüstüne kadar evde değildik, eve gelince hadi bari açıp bir film izleyelim dedik ama ilginçtir bırakın tüm kanalları, normalde paketimize dahil kanallar bile açılmıyordu :) Müşteri hizmetlerini aradık, çözemediler, teknik servis yönlendirdiler. Bugün evde değildik, yarın gelip bakacaklar bakalım... Tabii olan bizim 4 güne oldu... komedi.

Yok yok... anlaşıldı, Digitürk gerçekten bizimle dalga geçiyor.

Yukarda yazdığı üzere sabah Digitürk teknik servis aradı, saat 2-5 arası uygun musunuz diye sordular, uygunum buyrun beklerim dedim. 25 TL servis ücretimiz olacak diye ekleme yaptılar.

Bugün 2-5 arası iptal faxını çekim de kurtulim bu zihniyetten. Diğerleri de aynı zıkkım olduğu için hiçbirine üye olmayacağız. TV izlemeyiz olur biter.

• BTMWTMP B kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum size en iyisi bunlara hiç bulaşmamak ama ister istemez bazen yolumuz düşüyor siz iptal ediyorsunuz misal ben üye oluyorum sürekli bir döngü olduğundan ve ellerinde tek kalesi olan lig TV oldukça bunlar adam kandirmaya devam ederler adamlar bir kere isini düzgün yapmiyolar ki ne zaman arasam makinali tüfek gibi oldu bittiye getirmeye calisiyorlar dun dedim sakin yavaş... Yanlişlikla bir seye evet diyeceğiz uğraş dur sonra siz siz olun çok iyi dinleyip öyle konusun benim kizdigim nokta şu ilk üye olmak için aradim uzun uzun teker teker konuştum kafama yatti kabul ettim daha bir ay yeni bitti saçmalamaya başladilar konuştup anlaştigimiz paketler ortada yok saçma sapan fatura duzeni vs vs ama bu gün veya yarin ariyacaklar ben yapacağimi biliyorum onlara...

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Katiliyorum size en iyisi bunlara hiç bulaşmamak ama ister istemez bazen yolumuz düşüyor siz iptal ediyorsunuz misal ben üye oluyorum sürekli bir döngü olduğundan ve ellerinde tek kalesi olan lig TV oldukça bunlar adam kandirmaya devam ederler adamlar bir kere isini düzgün yapmiyolar ki ne zaman arasam makinali tüfek gibi oldu bittiye getirmeye calisiyorlar dun dedim sakin yavaş... Yanlişlikla bir seye evet diyeceğiz uğraş dur sonra siz siz olun çok iyi dinleyip öyle konusun benim kizdigim nokta şu ilk üye olmak için aradim uzun uzun teker teker konuştum kafama yatti kabul ettim daha bir ay yeni bitti saçmalamaya başladilar konuştup anlaştigimiz paketler ortada yok saçma sapan fatura duzeni vs vs ama bu gün veya yarin ariyacaklar ben yapacağimi biliyorum onlara...

Hocam sektör değiştirmeden önce yıllarca bir mobil operatörde kurumsal satış müdürü olarak çalıştım. Çağrı merkezinde çalışan agent'ların nasıl bir baskı altında çalıştıklarını iyi bilirim. Hem iğrenç bir çalışma temposu hem de iğrenç bir çalışma ortamında sürekli daha fazla üye kazandırma, yeni paket satma ve gidecek olan aboneyi her ne pahasına olursa olsun tutmayı başarma baskısı altında çalışırlar. Bu yüzden arayıp telefonda konuştuğumuz çocuklara kızamıyorum ama kurumsal kültür olarak Digitürk de böyle, mobil operatörler de böyle, ISPler de böyle... En iyisi iptal ettirip, daha sonra tekrar bağlatmanız için aradıklarında tüm görüşmeyi kayıt altına almak. Günün sonunda yine çakallık yapabilirler, siz de ses kaydınızı dinletip hakkınızı alabilirsiniz ama işte malesef bu tip şirketlerin çalışma mantığı karşısında belki cebinizden daha az para çıkacak ama olan sinirlerinize oluyor. Yazık valla...

• Bende dediginizi kismen yaptim dedim madem konuşmalar kayit altında dinleyin bana öyle dönün dedim... Tamam benim durum nispeten biraz farkli ben alacakli değil verecekliyim aslinda isin bir komik yaninda olayim peşine dusende benim ama işde paket seçiyorsunuz fiyatda anlaşip bir seneye ok deyip imza atiyorsunuz bu ilk günden son güne kadar devam etmesi lazim ne eksik ne fazla hangi anlaşma var ise o olmasi lazim ama nerde bunlarda bu zihniyet
    Ulen cebimi vermeye çekiniyorum artik kisa günde bin
    Defa kampanya mesajlari gelmezki hepside yalan var olan paketin kampanyasini bana geri mesaj atiyolar zaten bende onu kullanıyorum boyle saçma seymi olur ben iptal ettirmiyecegim ancak umarim su görüşmeden sonra bi düzene girer artik biktim gerçekten

• evet arkadaşlar biraz önce aradılar ve anlaştık tabi çakallık yapmazlarsa ileriki zamanlar da şöyleki;

başlangıç,belgesel,eğlence&yaşam,spor sever,şampiyonlar lig paketi,hd ek servisler toplam aylık 48,5 tl ye ok dedim "günümüzde ücretsiz hd kanal sayısı almış başını gitmiş her gün çoğalıyorda... ayrıca bunlar daha bünyelerinde bulunduramayan kanallar da var cnn türk trt spor trt haber hd gerçi trt ler gelecek deniyor ama eksik yada geriden geliyor dt vs" neyse hd ekservisler adı altında resmen milleti sömürüyolar nasıl android cepler bir standart oldu tv lerde 3d uydu smart vs standart oldu sen kalkmış yıl olmuş 2015 hd yi bir ayrıcalık gibi satıyorsun millete işde adamaların zihniyeti bu neyse konuya döneyim tekrardan 48,5 tl ye anlaştım aslında bir iki paket çıkartıp sinema kanallarını ekletmek istedim ancak; 58 tl fiyat çıkardı gerek yok o kadarınada zaten geniş bir film arşivim var ama evdekilere türk filmleri iyi olur diye düşündüm benim hesabıma göre olsaydı 53,5 tl falan olacaktı ok dese kabul edecektim ama yok o çıkmaz bu girmez bende kabul etmedim doğal olarak ölücülüğede fazla gerek yok ama bunlara böyle davranmak lazım neyse işin özü bu ama fatura kesimlerin de bir çakallık var anlaşmayı şimdimi aktif edeyim dedi yoksa ocak ayının 3 ünde mi dedi dedim ne fark edecek? dedi ocak ayında aktif olursa 48 tl şimdi olursa orada işim vardı neyse ok dedim kapatmak zorundaydım sanırım yüklü bir şey gelecek neyse sonradan standarta binside zaten işim olmaz paketleriyle falan artık kısaca istediğimi aldım gibi zaten normalde ederi bu yani değeri bu da neyse yahu dt nin elle tutulur bir lig tv si var yoksa bunların kendine özgü belgesel ekibimi var? kendilerine ayit sinema stütyolarımı var? kendilerine ayit müzik sanatcılarımı var? yok bunlar zaten ortak şeyler her yerde aynı bir tek lig tv si var millet ondan seçiyor haa ligimizde öyle aman aman bir lig değilde işde izliyoruz sizlere tavsiyem bunların hazır paketlerine hemen ok demeyin kendiniz zorlayabildiğiniz kadar fiyatta paketlede seçici olun herkese iyi günler dilerim

Not: verdiğim fiyatlar engelli kapsamı üstündendir

• Var mi yeni teklif alan ?

• Digitürk+Superonline kampanyasına başvuru formu doldurdum form dediğim ad soyad telefon yani aramalarını bekliyorum.
  • 3 aralıkta iptal oldu 9 günde ne arayan var ne soran.neden iptal ettiniz bile demediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netscarter

3 aralıkta iptal oldu 9 günde ne arayan var ne soran.neden iptal ettiniz bile demediler.

Bende dün fax cektim 2 ocak ta bitiyor benim de bugun mesaj geldi iptal talebiniz alinmistir diye arayan soran yok onun dışında.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

quote:

Orijinalden alıntı: netscarter

3 aralıkta iptal oldu 9 günde ne arayan var ne soran.neden iptal ettiniz bile demediler.

Bende dün fax cektim 2 ocak ta bitiyor benim de bugun mesaj geldi iptal talebiniz alinmistir diye arayan soran yok onun dışında.

Ben gecen cuma fax cekmistim mesaj gelmedi hic bu pazartesi aramislardi
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.