Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
49.151
Cevap
582
Favori
2.788.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Merhabalar

Ararlar merak etmeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkylcccc

Bugun arandim iptal talebi engelli paketi icin 2 ay 40 tl kalan 10 ay 90 tl kabul etmedim.Ortalamsi 82 tl ye geliyormus.Bi daha ararlarmi acaba yeni teklif icin fikri olan varmidir.
    Faks ceksem daha iyi bir teklif gelirmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkylcccc B kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

İptal talebi verdiyseniz faks çekmenize gerek yok.

• Merhaba arkadaşlar. Faz çekeceğim yarın. En iyi teklif ne şuan kkartı ve faturalı için ?

• Şubat 2020de avrupanın yıldızı paketi almıştım ama yarısı gitti ben aldıktan sonra buna ek olarak FB maçlarını izlemek istesem ek olarak ne kadar para isterler?
  • Beni iptal fax’ından sonra üç kez aradılar bir tanesini açabildim. Millete 69, 79, 89’dan teklifler gelirken bana 99 teklif ettiler kabul etmedim. Ağustos 20’de iptal oldu artık üye değilim.

İlginç firma. Bu çifte standartların hiç bir anlamı yok. Hem içeriği azaltıyorlar, hem fiyatı yükseltiyorlar hem de çifte standart yapıyorlar.

Başarısız bir şirket.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeyourmindtr

Beni iptal fax’ından sonra üç kez aradılar bir tanesini açabildim. Millete 69, 79, 89’dan teklifler gelirken bana 99 teklif ettiler kabul etmedim. Ağustos 20’de iptal oldu artık üye değilim.

İlginç firma. Bu çifte standartların hiç bir anlamı yok. Hem içeriği azaltıyorlar, hem fiyatı yükseltiyorlar hem de çifte standart yapıyorlar.

Başarısız bir şirket.
    3 kere aramada 3 unude acmassan tabi teklif alamassin normal yani beklemen lazim faks sonrasi telefonu kontrol etmessen teklif alamassin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/digiturk-kampanyasi

ziraat bankası 200 TL puan veriyor. Kalkınmada öncelikli il statüsünde oldugumuzdan 12 aylık üyelik aylık 89 tl den 1068 tl imiş.

ziraat banka kartı ile 1068 tl yi tek çekim yapsam 200 tl gelir mi acaba. ilk defa ziraat banka kartı kullacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/digiturk-kampanyasi

ziraat bankası 200 TL puan veriyor. Kalkınmada öncelikli il statüsünde oldugumuzdan 12 aylık üyelik aylık 89 tl den 1068 tl imiş.

ziraat banka kartı ile 1068 tl yi tek çekim yapsam 200 tl gelir mi acaba. ilk defa ziraat banka kartı kullacagım
    Mevcut üyelere de veriyor puanı, bu güzel. Şartlarda 1000 Tl ve üzeri paket alımlarında geçerli deniyor. Digitürk ile 83-89 Tl aylık üzerinden anlaşabilirsek puanla birlikte 67-72 TL aylık bir ödemeye gelir ki iptal etmeyi düşünen ben tekrar alabilirim. Ama Digitürk bu kampanya ile sadece aylık 119 TL'den yapabiliriz derse puanı düşsek bile aylık 102 TL gibi bir rakam yapıyor, makul değil.

• Aylık 99 tl'ye
    spor,film,belgesel vs ve 6 ay dizi pakedi aldım.

Muhtemelen biraz daha düşerlerdi ama uğraşmak istemedim
  • 17 yıllık üyeyim digitürke Sporun yıldızı paketi kullanıyorum . Geçen sene yıllık ödeme yapmıştım 29 Eylüle kadar kullanımım var . Bugün iptal faksı atsam kesin teklif gelir mi . Bi sorun yaşamam di mi ? Bilginiz olduğu için size bi sormak istedim . Tesekkür ederim

• Eren1306 E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet gelir. Hatta geç bile kalmışsınız.

5 ay 35 7 ay 139 TL den alabilirsiniz 6ay dizi film hediye veya kredi kartı ile 12 ay ortalama 95 tl den alabilirsiniz.

• Arkadaşlar 3 Mart a kadar taahhüdüm var. Sonra % 90 iptal edeceğim artık. Şunu sormak istiyorum arayıp sizin bana taahühüt ettiğiniz S sport kanalı platformunuzda yok, ingiltere ligini izleyemiyorum desem, cayma bedeli ödemeden iptal etme hakkım doğar mı? Bu yola başvuran veya bilgisi olan var mı?
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Faksı çektim beklemedeyiz hocam

• Arkadaşlar iptal faxını atar atmaz talebinizi aldık sms i geliyor mu ? Yaklasık 2 saat geçti ses seda yok ulaşmamış olabilir mi ?

• 1-2 gün içinde arıyorlar. Premier lig için gorusmeler devam edıyor. İtalya ligide gecen sene boyle olmustu anlaştık filan dediler. Kalkınma oncelıklı ildeyim 69tl teklif verdiler. Haftaya arayın dedim. S sportun akibetini az daha beklemek istedim. 2 Ekimde bitiyor nasılsa paketim vaktim var diye. Tamam dediler kapattılar.
  • Ben de iptal faksını çektikten 1 hafta sonra iki kere üst süte arandım iki teklifte birbirinin aynıydı kabul etmedim. 3. aramayı bekliyorum. 3 Ekim de bitiyor sürem.
    Bakalım 3. aramayı ne zaman yapacaklar. 4K cihaz istiyorum önceliğim.
    Zaten İngiltere gitti, geçen sene ispanya da gitmişti, NBA de yok bir İtalya bir Türkiye kaldı. Fransa ligini hiç takip etmem. Özel merakı olanlar dışında o ligi de kimse takip etmez zaten sanırsam.
  • Eren1306 E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

SMS 24 saat içerisinde gelmezse tekrar faks çekebilirsiniz ulaşmamış demektir. İptal talebi alındı sms geldikten sonra ortalama 48 saat içerisinde arayıp teklif verirler

• masterakif M kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Özel mesaj ile bilgi verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren1306

Arkadaşlar iptal faxını atar atmaz talebinizi aldık sms i geliyor mu ? Yaklasık 2 saat geçti ses seda yok ulaşmamış olabilir mi ?
    Bana bugün 6-7 saat sonra sms geldi...Fax.Plus uygulaması ile faks çekmiştim...

• 
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.