Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saameet_06 , saameet_06 , chtzl , chtzl Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
48.545
Cevap
577
Favori
2.766.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #17
Sayfa: önceki 17831784178517861787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyleki 1 sene taahhütüm vardı tamamlandı tekrar taahhüt vermedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkyTolkyy55

Şöyleki 1 sene taahhütüm vardı tamamlandı tekrar taahhüt vermedim
    Taahhütsüz alabilmek çok iyi, hem ligler bitince düşük pakete geçilebilir, hem de liglerde pandemi nedeniyle oluşan belirsizlik riski ortadan kalkar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UNDYING U kullanıcısına yanıt
    Taahhütlüsü 90₺ falan sanırım şu anda bende hiç o topa girmek istemiyorum istediğim gün gidip iptal edebileyim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: LİVERPOOLYWNA

Fax göndermedim ki ben, direk gidip verebiliyoruz zannettim, aradım fax göndermelisiniz dediler

Alıntıları Göster
    Yeni teklif istemiyorsanız iptal faksı göndermek zorunda değilsiniz.

Yetkili servise giderek iptal formu doldurabilirsiniz. Ekipmanları da teslim eder, yeni teklifler ile ilgili rahatsız edilmek istemiyorsanız digiturk mh numarasını engellersiniz olur biter.

FAKSSIZ YENİ İPTAL YÖNTEMİ

E-Devlet Kapısından (www.turkiye.gov.tr) , güvenli elektronik imza (E-imza), Kimlik Kartı ile veya E-devlet kapısına internet bankacılığı/mobil bankacılık üzerinden giriş yapmanız halinde
    İptal Başvuru Formunu doldurup sayfadaki ilgili alana yükleyerek başvuru yapabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dukefb D kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Eutelsat uydusu bir tık geriden geliyor.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim.

• dukefb D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Yeni teklif istemiyorsanız iptal faksı göndermek zorunda değilsiniz.

Yetkili servise giderek iptal formu doldurabilirsiniz. Ekipmanları da teslim eder, yeni teklifler ile ilgili rahatsız edilmek istemiyorsanız digiturk mh numarasını engellersiniz olur biter.

FAKSSIZ YENİ İPTAL YÖNTEMİ

E-Devlet Kapısından (www.turkiye.gov.tr) , güvenli elektronik imza (E-imza), Kimlik Kartı ile veya E-devlet kapısına internet bankacılığı/mobil bankacılık üzerinden giriş yapmanız halinde
    İptal Başvuru Formunu doldurup sayfadaki ilgili alana yükleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    E devlette öyle bir bölüm bulamadım ben

• Merhaba üyeliğim 22 ekim 2020 de bitiyor.Bir mesaj geldi.2 Ekim'e kadar arayın,aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecek diyor.Ben 22 ekim'e kadar olan bölümün parasını geçen sene kartla peşin ödedim.Bu sene aboneliği ne teklif verirlerse versinler iptal edeceğim.İptal başvurusunu sözleşme bitim tarihi olan 22 ekime yakın bir tarihte mi yapayım,yoksa digitürkün dediği gibi 2 ekim 2020 de mi yapayım.Ben tekrar abone olmayı düşünmüyorum.Mesaj çektik diye beni otomatikman abone yapar ve fatura çıkartırlar mı?
  • keremali69 kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Mesaj otomatik olarak gidiyor. 22 ekime kadar fatura çıkaramazlar.

İptal talebi için de 22 Eylül den sonra 22 ekime kadar izlemek istiyorum diye mutlaka belirtin ve iptal faksı çekin.

• İlginize teşekkür ederim.İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LİVERPOOLYWNA

E devlette öyle bir bölüm bulamadım ben

Alıntıları Göster
    http://destek.digiturk.com.tr/soru/uyelik_islemleri/uyelik_islemleri/digiturk-uyeligi-nasil-iptal-edilir

Linke tıklayın;

2. sırada “iptal başvurumu hangi kanallar üzerinden yapabilirim?” seçeneği var. Orada aynı bilgi mevcut.

O bilgi ile BTK veya Digiturk üzerinden “e devlette böyle bit şey bulamadım” şeklinde talep oluşturabilirsiniz, dönüş yaparlar.

Kaldı ki bu alternatif ve yeni bir özellik. Önceki mesajımda da belirttiğim gibi yetkili serviste iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar,

Süperlig, PTT, Avrupa Ligleri, Uefa ve Şampiyonlar Ligi 89₺ aldım fiyat olarak uygun geldi ancak kutudan hiç memnun değilim 5-6 saniye kanal geçişleri ayrıca benden 1 gün sonra bağlatan arkadaşıma wifi adaptör hediye etmişler bende öyle birşyede olmadı kutuyu değiştirme şansım olur mu?
  • justrom J kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Humax 9506 öneririm dahili wifi aparat dahil sıkıntı yaşamazsınız.

• İptal faxını gönderdim, ulaşmış sabah ama aramadılar, amacım iptal etmek değil, yukardan bir arkadaş kasıma kadar spor kanalları açık ailenin yıldızı paketi isteyeceğim, eğer Fenerbahçe iyi giderse uzatırım
  • Wifi adaptör diye bahsettiğiniz ne oluyr modem tv den uzakta olduğu için evde kablo görünsün istemiyorum kablosuz internet bağlayabiliyorsak bende istiyeyim

• denizbeey D kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Humax 9506 wifi aparat dahil kablosuz bir şekilde bağlanabilirsiniz

• LİVERPOOLYWNA kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Bir kaç gün içerisinde arayıp teklif verirler.

fax ulastı mesajı geldıkten 1 gun sonra genel mudurlukten beni aradılar. bırkac gun ıcerısınde arayacaklardır sizi de.
    fax ulastı mesajı geldıkten 1 gun sonra genel mudurlukten beni aradılar. bırkac gun ıcerısınde arayacaklardır sizi de.
  • 
Sayfa: önceki 17831784178517861787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.