Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fcmndrg Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.765.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kargoya verilmesi tamamlanmıştır bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Kargo kodu kargo maili filan yok...mümkün degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antireis -- 1 Haziran 2020; 14:29:14 >
  • Bu modulü baska tv de kullanmak mumkunmu ? Kendi evime cıkınca basa bir tv alıcam sıkıntı olurmu?

• eko.ekrem E kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar

Sıkıntı olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Metin hocam hoşgeldin...

• antireis A kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk hocam.

Kusura bakmayın takip edemedim maalesef telefonumun şarj soketi arızalandığı için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hoşbulduk hocam.

Kusura bakmayın takip edemedim maalesef telefonumun şarj soketi arızalandığı için :)
    Hocam bu seneki sınavımız digiturkle 😁 onilatavm ile başladık Digitürk ve Arçelik ile devam ediyoruz, Allah izin verirse bir yerden almayı başaracağız...

Umarım hocam.

Arçelik üzmez diye düşünüyorum fakat belli olmuyor tabii.

• Benim 2. ürününde faturası kesildi biraz önce. Bakalım sonuç ne olacak..
  • sky__walker kullanıcısına yanıt
    Benim sipariş tamamlandı yazdıktan sonra size fatura kesilmesi iyiye işaret 😁 sipariş tamamlandı demek sanırım başka birşey ifade ediyor arcelikde

• Şimdi aradılar, siparişinizi iptal edelim 3 haziran son tarih diye, elimde ekran görüntüleri ve ses kaydı var şifre elime gec ulaşır ve Digitürk den şifre geçersiz denirse tüm belgelerle hakkınızda tüketiciyi yanıltıcı satış yapmaktan dava açacağım dedim, kesinlikle iptal etmeyeceğim, benim 700 liram yansın hiç önemli değil bu saatten sonra...

Aynı şekilde beni de aradılar şimdi. Ben böyle saçma bir şey görmedim. diyorum 3 haziran son aktivasyon tarihi olan bir ürünü 10 iş günü teslimat ile nasıl satışını yapabiliyorsunuz. bir şey diyemiyor, kampanaya birimi falan diye saçmalıyor. dilerseniz şimdi iptal edin, dilerseniz 3 hazirana kadar elinize ulaşmazsa iptal edin diyorlar.
    Bence 2.ürüne %50 indirimi yanlışlıkla yaptılar ve şimdi iptal etmeye çalışıyorlar siparişleri.
  • yellowcanary13 kullanıcısına yanıt
    Etmeyeceğim ucu nereye varırsa varsın...

• Arkadaşlar affınıza sığınarak eski mesajlarda göremedim şuan gecebilecegim en ucuz tarife nedir sadece ulusal ve belgesel kanalları olsun yeter. Ailenin yıldızı oluyor sanırım. Taahhütüm bitiyor bu ay. İptal dilekçesi göndermeden direk gecebilir miyim

şikayetvar'a yazacağım birazdan, ertelesinler süreyi o kudretleri vardır herhalde.
  • Şaka gibi. Bu arada bence Digiturk erteleyecek zaten o süreyi. Üyeye ihtiyacı var. Erteleyeceğini düşünüyorum, panik yapıp iptal etmeyin derim.
  • yellowcanary13 kullanıcısına yanıt
    Bende yazacağım akşam

• quote:

Orijinalden alıntı: yellowcanary13

şikayetvar'a yazacağım birazdan, ertelesinler süreyi o kudretleri vardır herhalde.
    Kesinlikle o kudretleri var ama bu işin içinde başka bir iş var , kesinlikle iptal etmeyi düşünmüyorum, telefonda üstüne basa basa söyledim, ben bir vatandaş olarak gayet yasal bir şekilde sattığıniz ürünü aldım , benim elime ne zaman ulaştığınin bir önemi yok , ulaştığı gün ararım bu kod geçersiz derse ondan sonrasına mahkeme karar verir dedim, online satışa aç tarih belirtme (ki gunlerce aramasak ondan da haberleri yoktu) aradığımız zaman gönül rahatlığı ile alabilirsiniz süre yok de, 2 gün kala ara yanlışlık olmuş iptal edelim de, oldu canım bizde salagiz zaten

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    beni arayan temsilci çok net bir biçimde "4 haziran olduğunda digiturk kabul etmeyecektir, kod geçersiz diyecektir" dedi. ben de iptal etmiyorum ama bence iade yapacaklar herkese. umudum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yellowcanary13

beni arayan temsilci çok net bir biçimde "4 haziran olduğunda digiturk kabul etmeyecektir, kod geçersiz diyecektir" dedi. ben de iptal etmiyorum ama bence iade yapacaklar herkese. umudum yok.
    Alperen diye biri mi aradı sizi...

• 
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.